Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

War Z #2

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Hahah işin boku cıktı , Yok bu kadar abartı hack kullanılan bir oyun görmedim ben şimdiye kadar, Mazoşist değilim arkadaş.

Bu arada Fakko denen arkadaş nerede ya, afilli afilli savunuyordu ya adamları.Oynaşiyormu hala oyunda ?

Bu arada Fakko okuyorsan hala bir kasa bira parası bekliyorum senden ,Söz ağızdan çıkıyorsa tabi.İban numaram yazılı diğer konuda.
Sosyal ağlarda paylaş

daha çok beklicen. Evet oynuyorum hacker olayı az ben oynadığımda bilmiyorum şansıma mı ama yani böyle. tahrik edici konuşma istersen ve neyi savunduğumu bilmeden " HALA YAPIMCILARI SAVUNACAK MI DE DE DE DEEEEEĞĞ" tarzı keko muhabbetleri yapıyon.
Sosyal ağlarda paylaş

Vay alınmışın , ufaktan da tehdit sezdim :)

Konsepti savundu isen ona lafım yok zaten. Konsept iyi.
Amaa Herifler başka bir alemin dolandırıcısı cıktı oda bambaşka.Ama bu oyunu ve firmayı bu zahmet savunma.

Ayrıca bira parasını anlaşılan velilerin vermedi.
Üfürürken mangalda kül bırakmıyordun ne iş ?
Sosyal ağlarda paylaş

Quo-Vadis said:

Vay alınmışın , ufaktan da tehdit sezdim :)

Konsepti savundu isen ona lafım yok zaten. Konsept iyi.
Amaa Herifler başka bir alemin dolandırıcısı cıktı oda bambaşka.Ama bu oyunu ve firmayı bu zahmet savunma.

Ayrıca bira parasını anlaşılan velilerin vermedi.
Üfürürken mangalda kül bırakmıyordun ne iş ?

Birincisi hiçbir zaman sergeyi falan savunmadım adamlar istediğim konseptte oyun yapmışlar onun için belki adamları övmüşümdür. Koduymuş yok yalan dolancılığıymış hiçbir zaman bunlar hakkında konusmadım (olumlu) oyun aradığım özelliklerde sen beğenmiyorsun diye oyunu niye savunmamazlık edeyim? Firmayı savunan yok zaten. Evet annem paramı alkollü içkilere vermememi söyledi o yüzden veremicem :(

ayrıca ortada tehdit falan yok algıların yanlış fesat
Sosyal ağlarda paylaş

Konsepte katkıları büyük oldu. Tekrar söylüyorum DayZ gibi bir Mod. WarZ gibi Mod sayılabilecek düzeyde bir oyun. Biri 1.2milyon satıyor, öteki 700k. Şuan da manyaklar gibi büyük, büyük firmalar Surviver oyunu yazıyorlar.

WarZ yi yapanlar gibi salak bir ekip bile bu oyunu satabildiyse, birde büyüklerin şuan akıllarından geçenleri tahmin edin.

Katkıları büyük oldu ama misyonlarını tamamladılar, şimdi işleri büyük oğlanlara devretme vakti.
Sosyal ağlarda paylaş

cantug said:

Xenocide said:

Fakkoo said:

fanboylukla ne alakası var yahu.Oynamama kararı aldım ben de belki ilerde oynarım.Adamların dolandırıcılığı ile ilgilenmiyorum ben densiz sayesinde aldığım accountın parasının hakkını kat ve kat aldım bundan sonra yenilik yapsa ne stüdyoyu kapatıp gitseler ne. Umrumda değil acıkcası.Oyunu savunmak gibi algılicaksın ama oyun daha alpha versiyonu bile değil bunu göz önünde bulundurarak istedim gameplaylerine bakıp gayette memnunum simdi satabilirim accountı.Bilgisayarda bi problem var zaten bütün oyunlarda (dota 2 de dahil) fps yerlerde sürünüyor aşırı ısınıyor alet :p bence beni yanlış anlıyorsun ben hiçbir şey'e fan boyluk yapmam ki. Adamları savunduğum yok ben sadece oyuna bakıyorum oyun gerçekten (hackerla gerçekten çileymiş bugun 4 defa öldüm :D ) eğlenceli eğlendiriyor buydu benim derdim. Şimdilik benim için bitti oyun zaten biraz loopa sardı o yüzden uzak durma kararı aldım War of the roses almayı planlıyorum yada chivalry medieval warfare. Bence yöneticilerden dolayı oyuna feci haksızlık ettiniz.

adamların emek hırsızlığı yaptığını kabul etmiyorsun. ha emek hırsızlığı biraz dolambaçlı bi laf ama evet neticede ona geliyor. sen bi emek sarfederek para kazanıyorsun, o parayı bişeyler vaadeden bir oyuna harcıyorsun, vaatleri yerine getirmeyi bırak tam tersi yönde ilerleyen bir oyunla karşılaşıyorsun. sonuç= emek hırsızlığıdır evet.

ben bu oyunu 20 dolardan aldım ve nasıl aldım biliyor musun? adamlar dediler ki; "31'inde betaya geçiyoruz, betadan önce ucuz olan önsipariş fiyatıyla almak için son şansınız". ben de dedim herhalde alırım oyunu, ilerde daha çok para vereceğime şimdiden alayım ucuza gelsin bari. evet dedikleri gibi oyun sonradan 25 dolar oldu. ama 1-2 haftalığına. sonra tekrar 20'ye, en sonunda 15 dolara düştü. Ayrıca oyun 31'inde betaya girmedi, hala alpha'da. bu yüzden de senin dediğin "ama oyun alphada" argümanı da geçersiz. Çünkü bu adamlar sırf siz bunu diyesiniz diye oyunu alphada tutuyor. Oyunun çoktan betaya geçmiş olması lazımdı. Kaplumbağa hızıyla oyun develop edeceksin, birincil önceliğin para olacak, sonra da "ama biz daha alphadayız bi durun bakalım" diyeceksin. yemezler.

Şuraya sadece kendi hatırladığım yüzsüzlüklerini yazıcam. Bak dikkatini çekerim sadece benim hatırladıklarım ve yaşadıklarım;

- yukarıda da dediğim gibi indirimli fiyat için son şans diyip 2 hafta sonra daha da düşük fiyattan satmaları

- Clan sistemini getirip ücretli yapmaları, sonradan gelen tepkilerden dolayı kaldırmaları (o arada ne kadar para kaldırırlarsa işte)

- Aynı hatayı tekrarlayıp revive süresini 4 saate çıkarmaları ve insant revive item satmaları, sonradan kaldırmaları (o arada ne kadar para kaldırırlarsa v2.0)

- 31'inde alphadan çıkıp betaya geçiyoruz yihuu diyip, tanıtımın dibine vurup aradan nerdeyse 2 ay geçmesine rağmen hala alphada olmaları

- "Biz fikri DayZ 'den çalmadık, aslında 6 yıldır bu projenin üstündeyiz" diye daha en başından beri inanmadığım bir saçmalık sunmaları (ki rhino'nun videolarına bakın, adamların websitesi, şirket ismi falan bile daha bikaç aylık. 6 yılmış."

- Hackerlarla doğru düzgün uğraşmamaları, hatta burada da tahmin ediyorum ki o hackten de para kazanıyor bu adamlar.

- 2 haftada bir, minor hotfix sayılabilecek değişiklikler getirip OYUNU GELİŞTİRİYORUZ demeleri.

- oyunla alakası olmayan screenshotlar koymaları.

- oyunun haritasının 100 bilmemkaç km2 kare olduğunu söylemeleri, ama aslında 10 km2 bile olmaması.

- Forumlarda oyunla ilgili eleştri yapanları anında banlamaları.

- Refund almak isteyenleri karalisteye eklemeleri. Bi de bunu marifetmiş gibi "BAK BÖLE BÖLE YAPARIZ HEE" diye tehdit edercesine yazmaları.

Bunlar şimdi aklıma gelenler. Şu haldeki bi oyunu sakın savunmayın. Ha, ben eğlendim kardeşim gerisi umrumda değil dersin -ki diyosun- ona bişey demem. Ama gidip de "bunlar emek hırsızlığı yapıyor" diyen adama muhalefet yaparsan şu üstte saydığım maddelerin arkasında durmuş olursun.

Alma ozaman oynamada...

Biz gayet zevkli sekilde oynuyoruz 4-5 kisi grup olarak. Olursek te kufur ediyoruz ama yinede egleniyoruz baska karakterle gidiyoruz falan filan....

Birakin bu cok bilmisligide zevkine varin

cantug said:

Sanane ozaman ? Sen oynamiosan gelip burda niye yorum yapiyorsun ? Oyun standarti ile ne alakasi var bunun? Ozaman gidin dayz oynayin ? Yoksa altarnatifi susun

Ayrica dediklerinin yarisida hikaye...

lol
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada, hacker bolluğundan girmeyen varsa, şu 2 gündür gözle görülür ölçüde azaldı hacker/bandit sayısı serverlarda.
normalde 5 saatte 4-5 hackerla karşılaşıyodum eskiden(low pop serverlarda). şu iki gündür 10 saatte 1 falandır hackerla karşılaşma oranım ki minimum 10-15 çatışma yaşadım, hiç hackera ölmedim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...