Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

War Z #2

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

anti hack gelmiş? öyle iddia ediyor sergey başkan (comm modu yazmış ama) . Ama update yok birşey yok, nereye geliyor bu fixler, updateler anlamadım. Patch notelarda birşey yok.
Bide olay çok iyiymiş yakalıyormuş yani... Gerçi aynı konuda "canlı yayın" linki vermişler. Canlı yayınla hack yapıyormuş adam P:

http://forums.thewarz.com/showthread.php?90015-Starting-today-January-4-2013-ALL-bans-are-permanent
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.own3d.tv/abitcheat/live/430122

canlı yayında hack gösterisi devam ediyor. oraya "anti hack geldi" yazan mod falan da chatte takılıyolar. hehe.

"Sergey : I WILL LOOK INTO IT"

kekbur. şaka ya bunlar.

ABİ HACKER I CANLI YAYINDA BAŞKA HACKER ÖLDÜRDÜ BU NASIL BİR ŞEYDİR HAHAHAHAHA
Sosyal ağlarda paylaş

inanılmaz komik bir durum ya. gerçekten bu kadar kaşarlanılmaz. sen git forumlara süper hacking sistemi yaptım de. ondan sonra adam hack stream yaparken "nickini verin banlayım" de. bu nasıl bir şeydir ya. yazık günah ya dolandırdıkları paralara.

adam 3 kere öldü. 1 kere öldürdü. 2 si hacker'dı öldüklerinin. öldürdüğü adam da cliper'dı. bir tane normal oyuncuya denk gelmedi daha belki sniperli adam. o da dupecudur eminim. şu oyunu hala oynayan adamları gerçekten anlamak mümkün değil.
Sosyal ağlarda paylaş

kapadım abi bu ne ya. Herkez kullanıyor. Sanki oyunun bir parçası.

Eeeee sen "GERİ ZEKALI" gibi karakterlerin çok değersiz olduğu bir oyun yaparsan, anti-cheat sistemin bile olsa, ciddi yakalasa hatta... Yinede hileyi engelleyemezsin. Banın acıtan bir tarafı yok!
Sosyal ağlarda paylaş

Haksızsınız.
Donanımhaber said:

Bilgisayarınız oyunu kaldırmıyor olabilir.Oyunu sevmeyebilirsiniz,ama oyunu karalayamazsınız.

Şu an piyasada cidden karalama kampanyası var.Değişik şirketler ve World warZ adlı filmin avukatları tarafından ağır karalama kampanyası yürütülüyor.
Alt tarafı bir isim ve resim değiştirmesi 1 gün sürmez.Yargısız infaza karşıyım.Oyunun eksikleri var onları da söylüyorum.Değişik animasyonlar olması lazım,bazı evlere girilebilir evlerin arttırılması da lazım. Taraflı da değilim ama karalama kampanyası çok ayıptır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...