Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Space Hulk (2013)

romslayer

Öne çıkan mesajlar

Warhammer evreni için horus heresy serisini alacaksın abi. Her kitabını o kitabın kahramanının gözünden(sivil olanları salla) fps şeklinde oyun yapacaksın. Hatta squad command özellikleri ekleyeceksin. Moda diye ability geliştirme de eklersin. Konu gereği kafadan efsane oyunlar olurlar.

Ben şahsen galaksinin götündeki hiç bilinmeyen gezegeni basan orkları pek umursayamıyorum. Asıl connon hikayenin dibindeki olayları ele alsınlar. Koskoca evrende önemli konu yok sanki.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
Redeagle said:

Warhammer evreni için horus heresy serisini alacaksın abi. Her kitabını o kitabın kahramanının gözünden(sivil olanları salla) fps şeklinde oyun yapacaksın. Hatta squad command özellikleri ekleyeceksin. Moda diye ability geliştirme de eklersin. Konu gereği kafadan efsane oyunlar olurlar.

Ben şahsen galaksinin götündeki hiç bilinmeyen gezegeni basan orkları pek umursayamıyorum. Asıl connon hikayenin dibindeki olayları ele alsınlar. Koskoca evrende önemli konu yok sanki.

abi warhamemrın algın kuralıdır. cannon'a dair hikaye ele alınmaz. alınmazki bitmesin.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi aslında o kadar güzel hikayeler var ki şu evrende. Yemin ediyorum "X ırkı gezegeni bastı fakat aslında Y ırkı onları bir şey yapmak için yem olarak kullanıyormuş!" hikayesini her gördüğümde ağır küfür ediyorum artık. O kadar ilginç durum, karakter, olay varken 20 milyonuncu kere aynı generic hikayeyi gören bir oyuncunun bu evreni merak etmesinin, ilgi duymasının imkanı yok bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Bu oyun masaüstü Space Hulk'ın birebir uyarlaması olma iddiasındaydı ki onu gayet iyi becermişler. Space Hulk'ın sadık bir uyarlamasını isteyen ve onun ötesinde bir beklentisi olmayanların hoşuna gider.

Fakat bu aynı zamanda oyunun fazlasıyla kuru olduğu anlamına da geliyor. Bütün oyun space marineler, genestealerlar ve daracık koridorlar ile odalar üzerine kurulu. Bu tek başına büyük bir eksiklik değil, neticede amaçlanan şey buydu, ama 30 dolar bu içerik için gerçekten fazla.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 11 ay sonra ...
  • 3 yıl sonra ...
ilk oyun bildigin board game, kartondan kesip ekrana yapistirmislar birebir, %30 hit chance, quicksave olmamasi falan derken acayip zor.

2. oyun ascension daha iyi; skill, level, gear, bolca chapter vs oldugu icin. combat gene zor tabi ama ilk oyun gibi aglatan tier degil. birde haritalarda fow var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...