Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam winter sale

OsManiaC

Öne çıkan mesajlar

Xenus said:

screwy said:

nba 2k13 e indirim gelir mi diye bekledim gelmedi. biri de don't starve ı hediye etti. hic oyun almadım sayesinde gaben in. Eski indirimleri tekrar sundular. hic bi indirim artmadı bile. gmg nin yanında sonuk kaldı indirimlerin cogu. skyrim e %75 geleydi alcaktım ama o da gelmedi onu da almadım. yani param cebimde

Amazon kuponuyla indirim var.

January 2 - January 9
XCOM: Enemy Unknown $24.99 ($19.99 a/c)
NBA 2K13 $14.99 ($9.99 a/c)
Borderlands 2 $29.99 ($24.99 a/c)

Su indirimi 1 kere kullaninca gidio di mi 2 oyunda 5er dolar yapamioz
Sosyal ağlarda paylaş

Düşüyor, demin denedim. Daha önce 2.49 a mı ne miami yi almıştım 5 dolar indirimi kullanıp. Yanlız daha önce aldıpım oyunlardan kaç tane 5$ vermişti hatırlamıyorum bayağı vardı.

Şunu aldım 4.99 a otomatik 5 dolar düştü.

http://www.amazon.com/gp/product/B0091T6LFE/ref=dsvrt_review_asin_detail

hehe editors choice a durmadan oyun ekliyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

Düşüyor, demin denedim. Daha önce 2.49 a mı ne miami yi almıştım 5 dolar indirimi kullanıp. Yanlız daha önce aldıpım oyunlardan kaç tane 5$ vermişti hatırlamıyorum bayağı vardı.

.

mailinde promotional code diye arat çıkıyor bende 20 tane mi ne çıktı iyi tarafı otomatik check kısmına ekliyor copy paste yapmana gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

hayir, daha once satistan birsey aldiysan direk buy yaparken 5$ dusuyor oyunlardan. fakat daha once almadiysan da, diyelim 10$ lik bir pack alacaksin ve kupondan sonra 5$'a iniyor, herhangi bir arkadasinin mail adresini yazarak 5$ lik gift card gonder, o alsin senin icin.
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

amazon tokatladı beni ya sabah :( 2.5'a spec ops alam dedim karttan 2 kere çekmiş ama order da tamamlanmamış kod vermiyo şerefsiz

Amazon'un müşteri hizmetlerinde klas elemanlar var, ya 2. çekimi iade ederler, ya da aynı değerden bir oyun seçtirip hediye ederler.

Reddit'in VideoGameDeals bölümünde Tony var, Amazon Marketing Manager. Doğrudan o da yardımcı olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada bu internet subesinde gorunen acik provizyonun ingilizcesi ne lan ? Provision mi sadece ? Az once fraud sikayeti icin aradigim yerle konusurken anlattim boyle bi alan var, orda gorunuyor diye de provision ya da open provision deyince anlamadi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...