Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam winter sale

OsManiaC

Öne çıkan mesajlar

Orjinal şekilde oynayıp yapımcısına para kazandırmak istedikleri için olabilir mi? Bir şekilde herkes piratebay yaparsa kimsenin oyun yapmayacağı için olabilir mi? Alenen hırsız olalım, hırsızlık yapalım peşinde olmayın yahu, emek verilen bir şeye para yatırın. Eskiden anlarım 200tl idi orjinal oyunlar, şimdi 10 20 dolara alınabiliyor adam gibi. Yeni çıkanlar 50 dolar ki 80tl 2 ay sonra 20 dolar..
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

sabonis said:

Troll'ün mü geldi..

daha ziyade silphatos tarafından trollenmiş oldum. borderlands 2 11 dolar diyince, steam'de 11 dolara indiğini zannettim.
birisine hediye etçektim 11 dolar olsaydı.

genel indirim topiği var zaten, steam kış indirimlerine ait topicte diğer indirimlerden bahsetmeye gerek yok düşüncesindeyim.

Adam fırsatı kacirmayalim diye yapmış belli ki. Buna itiraz eden bi zahmet okumasın forum yahu.. Ha bi de demişin steam olsa alacaktim. Eee steamworks diil mi zaten, al key'i gönder?

Şimdi steam her x linkine tıklayana 10 oyun verio olsa, diğer başlığa yazıp herkese haber vermemeli mi?

Kurallara full bağlı olmak bana göre sacmaliktir. Yeri gelir esnetilir kural. Kaldı ki bunun gibi light ötesi bir kuraldan bahsediyorsak...

Osmaniac'a deginmiyorum zaten, adam her fırsatta Silphatosa laf sokmaya çalışıyor. Nerden nasıl kuyruk acısı var bilmiom.
Sosyal ağlarda paylaş

valla pati olmasa boyle oyunlara donupte bakmam cocuk oyunu dıye (gunlerce sims 1 oynamıs olsamda) ama sımdı sız anlatınca acaip guzel geldi. bende alıcam.

edit : gerçekten de pati birçok oyunu keşfetmeme sebebiyet verdi. arada fail olanlarda çıkmıyor değil. (bknz. SWTOR) bir de patide cominiti olarak birbirimizi çok kolay gaza getirebiliyoruz oyun konusunda.. asdfsa
Sosyal ağlarda paylaş

Sims Medieval diğer simslerden bayağı farklı eğlencelik bir oyun bence. Kral olup milleti idam ettirme, ajan olup krallıkta istediğin kişiyi zehirleme, şovalye olup milleti ölümüne düelloya davet etme, demirci olup topladığın madenleri ocakta eritip döve döve zırh yapabildiğin bir oyun pek yok. İnşa seçenekleri bayağı az ama. En büyük eksiği ek arazi ve bina araçlarının olmaması.
Sosyal ağlarda paylaş

Redeagle said:

Sims Medieval diğer simslerden bayağı farklı eğlencelik bir oyun bence. Kral olup milleti idam ettirme, ajan olup krallıkta istediğin kişiyi zehirleme, şovalye olup milleti ölümüne düelloya davet etme, demirci olup topladığın madenleri ocakta eritip döve döve zırh yapabildiğin bir oyun pek yok. İnşa seçenekleri bayağı az ama. En büyük eksiği ek arazi ve bina araçlarının olmaması.

klasik sims degil iste, ben giriyim dayali doseli hayalleirmdeki evi yapiim sonra bayip birakiyim kafasi ile olmiyor bu, adam gibi RP yaparsaniz zevki cikar anca

su haliyle medievali alip mmo yapsalar sapik gibi satar dicemde ultima online iste direk, oynarken hep UO gunlerime geri dondum, single player uo gibi oyun
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...