Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam autumn sale

OsManiaC

Öne çıkan mesajlar

OsManiaC said:

Darklight1903 said:

abi hic mi steam indirimine denk gelmediniz daha once? :D ilk gunden $ak diye oyun alinir mi? 75% degilse gecin direkt.

direk amatör küme ya xbox stayla

ahahah aynen osman. ama direk degil, direkt :D

Milamber said:

yok valla daha önce indirimleri takip etmiyordum. tecrübe oluyor şimdi :D %50 bile yetmez öyle mi? %75 bekleyelim o zmn.

ya bazi oyunlar var, 50%'den fazla indirim olmaz su an, onlari kis indirimine kadar bekleyebilirsin. bazi indie oyunlar var, 50-75 cok farketmiyor, 2.5 dolar falan max, onlari alirsin destek olmak istiyosan. ama ben 75% bekliyorum hepsine, nasilsa acelem yok oynamaya.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
GERGE said:

Deponia dusermi sizce daha. Oynamak istiyorum ama %75 gelir mi emin degilim. 5$ bir oyun parasi yani su an. Kisi beklemem ama, 27'sinde alirim kesin.

Aha! Girdi =)

Bize gorunmeyen de %75 Fable III.

Durum bu:

Deponia
Gemini Wars
A Valley Without Wind
Conquest of Elysium 3
Two Worlds II
Portal 2

Bastan belirleyip girmek iyi oluyor. Portal bonus geldi ama o da cok iyi dediginiz icin hepiniz. Baska ek almayacagim.
Sosyal ağlarda paylaş

steam'de ve tum dunyada gecerli o keyler. http://www.amazon.com/gp/product/B009L4KQVE/ref=amb_link_366747562_2?pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=center-2&pf_rd_r=0KDY3M042WXX6RDKKCPY&pf_rd_t=1401&pf_rd_p=1428420862&pf_rd_i=1000716161 link burada. sirf 2.sini alacaksan ben keyi vereyim sana sen bana baska bi oyun falan al ucuza.
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

steam'de ve tum dunyada gecerli o keyler. http://www.amazon.com/gp/product/B009L4KQVE/ref=amb_link_366747562_2?pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=center-2&pf_rd_r=0KDY3M042WXX6RDKKCPY&pf_rd_t=1401&pf_rd_p=1428420862&pf_rd_i=1000716161 link burada. sirf 2.sini alacaksan ben keyi vereyim sana sen bana baska bi oyun falan al ucuza.

yok abi özellikle birincisi lazım. eyvallah. bunu alayım ben.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...