Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam autumn sale

OsManiaC

Öne çıkan mesajlar

ahah out-dated graphic'li dediğiniz oyunu adamlar yeps yeni cs oyunu 60 dolar diye bakmıyor Daev'in dediği gibi biz revize ettik böyle yeni şeyler ekledik 15 dolar diyor. her sene aynı grafiklerle yeni cs oyunu çıkarıp 60 dolardan satsalar anca denk oluyor yanlız.

ben şahsen grafiklere kızmıyorum aynı bokun lacivertini 60 dolara kakalamalarına kızıyorum valve öyle kakalamıyor olay budur.
Sosyal ağlarda paylaş

lol

o resim /v/ deki hypocrisy üstüne; "/v/ on vidya companies". aynen /v/ deki durum anlatıyor ve harfi harfine doğru

amma bu konuda gabenboy rp si yapalım şu resmi alıp tamamen amacı dışında kendimize yoralım da laf sokalım derseniz o noktaların bazıları burda da geçerli

- beygirlere hallenenler her türlü beygir göndermesini sevdikleri ve normal bir insan gibi sevmeyenler de hertürlüsünü sevmedikleri için bu nokta biraz nul. OLM PONY DİYARI MANYAK OLMUŞ ÇOK KOMİK LEL VALVE BEDAVA OYUNA KONTENT ÇIKARTIYOR OMG <3<3<3 diyen gabenboyları bu nokta dışında tutuyoruz

- drm konusunda sonuna kadar haklı hem /v/ de hem burada. bunun tartışılacak bir noktası bile yok

- KANTIR SITRAYK 15 DOLAR diye savunmayı bir yere kadar anlardım eğer aynı adamlar zaten dijital dağıtım yüzünden fiyatı düşük olması gereken 60 dolarlık oyunları da en az 50% indirimle almasalardı

- 5 saatlik single player HEHE OLM ŞU TOPUN AKSANI ÇOK KOMİK SPAAACE MEHEHE oyununa ciddi ciddi 60 dolar verip üstüne casual olmadığını iddia edipe skyrimin otizm simülatörlüğünden 300 saatlik casualfest olmadığını düşünüyorlarsa bu konuda da diyecek bir şeyim yok

tldr tabi ki haklıyım çünkü ben kaedeyim
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:
- 5 saatlik single player HEHE OLM ŞU TOPUN AKSANI ÇOK KOMİK SPAAACE MEHEHE oyununa ciddi ciddi 60 dolar verip üstüne casual olmadığını iddia edipe skyrimin otizm simülatörlüğünden 300 saatlik casualfest olmadığını düşünüyorlarsa bu konuda da diyecek bir şeyim yok

monkey island geldi aklıma birden,
"ehe ehe pirate mirate ehe olm guybrush lolol" diyip 5 saatlik casual singleplayer veriyordu o da.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir adet puzzle oyununun casuallarında oynayabileceği şekilde piyasa çıkması nedeniyle, bir aksiyon rpg oyununun casuallara hitap etmesinden şikayetçi olamayacağımıza kanaat getirmek...

Armutların rengi sarı olduğu için sarı elmaları beğenmek zorunda olduğumuzu iddia etmekle aynı şey.
Sosyal ağlarda paylaş

adam oyuncuyu ucuz oyunla buluşturuyor mu? evet
taş gibi oyunlar yapıyor mu? evet
tekel olarak dünyadaki oyuncuların belki de %30'unu falan bir araya topladı mı? evet
tek kötülüğü drm ve müşteri hizmetlerinin yavaşlığı mı? evet (ama milyonlarca müşteriye ne kadar çabuk hizmet verilebilir o da ayrı bir muamma)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...