Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cyberpunk 2077

Desqpio

Öne çıkan mesajlar

Multiplayer mode olarak koyabilirler Battle Royale, sorun yok.

Open World RPG/Shooter yapıyorsan zaten harita ya uygundur ya da rahatça Battle Royale modu eklenebilir.

Ben hem single player'ı hikayeyle oynatan, hem multiplayer'ı progression ve gameplayla oyuncunun uzun süre ilgisini çekebilen bir oyun yapmalarını bekliyorum açıkçası.

Battlefield mesela multiplayer odaklı yapılıyor ve multiplayer'ı güzel oluyor ama single playerda hep sınıfta kalıyor. Bu böyle olmak zorunda değil. Daha kapsamlı oyun yaparlar, oyuncular da daha uzun süre oynar. 2 senede bir seride yeni oyun çıkarmanın anlamı yok. Ubisoft mesela çözdü bunu, eski oyunlarını geliştirmeye, değiştirmeye devam etti hep son dönemde launch'tan sonra. Devamında R6: Siege baya tuttu, The Division'da bomboş değil.
Sosyal ağlarda paylaş

investor'dan "Battle Royale mode yapionuz mu?" sorusu uzerine oyle cevaplamislar evet

3 sene once hukumetten mp icin para aldiktan sonra, "ulan bir mp yapacaz da ne yapacaz?" diye dusunmeye baslayip daha cevabi bulamadilar iste belli. neyseki SP'ye etkisi yok gibi gozukuyor

2022'ye kadar battle royale falan kalmaz zaten :P
Sosyal ağlarda paylaş

bu iste bu kadar para dondugu surece acgozlu sirketlerin kuskusuz dikkatini cekecek ve ucundan kosesinden bir sekilde faydalanacaklar. blizz de battle royale cikaricam dese sasirmayin yani.

onemli olan cdpr'in witcher'da oldugu gibi doyurucu bir singleplayer sunmasi. buna ek olarak verecegi alakasiz multiplayer ya da modlar zerre umrumda degil.

cyberpunk ile witcher'in citayi koydugu yere ulasabileceklerini sanmiyorum ben de neyse, baska konu.
Sosyal ağlarda paylaş

CDPR ın yönetim kurulu raporu yayınlanmış 106 sayfa

https://www.cdprojekt.com/en/wp-content/uploads-en/2018/03/management-board-report-on-the-cd-projekt-capital-group-activity-in-2017-1.pdf

2021'e kadar ikinci bi AAA RPG daha çıkaracağız diyor, Cyberpunk da bu sene E3e geldiğine göre belki ilk tahminlerin (2020) aksine 2019da çıkar

İkinci oyun witcherversede geçen karakter yaratmalı bi openworld olabilir, orda baya ekmek var. Keza iki ip focus gibi bi olayları da var

Sonlara doğru gelir tabloları ve bilançolar da var, rasyo analizi kasmadım oturup (utkular baksın lel) ama gayet sağlıklı görünüyorlar.

Sosyal ağlarda paylaş

Crowd-funded, open development, Alpha'da olan oyun için daha Beta'sı çıkmadı demek baya komik. Yaptıkları işi zaten girip görüp oynayabiliyorsun şu an. Oynamak istemiyorsan binlerce saat ne yaptıklarını anlattıkları footage mevcut.

İstenenden yavaş da olsa beklenilentilerin çok üzerinde şu an oyunun Alpha'sı dahi. Milletin 150 versiyonunu yüzlerce saat oynadığı oyun için scam demek baya cahillik, başka bir şey değil.
Sosyal ağlarda paylaş

İki oyun içinde söylenecek söz; "Çıksın konuşuruz"

Bu arada Witcher gibi muazzam bir seriyi yapmış firma, "cyberpunk 2077 çıkışını erteledik" derse helalimsin derim. Her ne kadar piyasa da tek bir ip'ye sahip olsalarda, "yaptıkları, yapacaklarının teminatıdır".
Sosyal ağlarda paylaş

Direk online için değil GTA benzeri online teknolojileri için destek aldılar, cyberpunka da onu eklemeyi düşünüyorlar. Ama odak noktamız MP değil, önce düzgün single yapalım sonra multi eklemeye falan da bakarız diyor. İkinci oyun da keza story driven AAA olarak geçiyor raporda, haliyle direk online ağırlıklı çıkmaz hatta belki online olayını cyberpunka eklemeyebilirler bile.
Sosyal ağlarda paylaş

Bright said:

Crowd-funded, open development, Alpha'da olan oyun için daha Beta'sı çıkmadı demek baya komik. Yaptıkları işi zaten girip görüp oynayabiliyorsun şu an. Oynamak istemiyorsan binlerce saat ne yaptıklarını anlattıkları footage mevcut.

İstenenden yavaş da olsa beklenilentilerin çok üzerinde şu an oyunun Alpha'sı dahi. Milletin 150 versiyonunu yüzlerce saat oynadığı oyun için scam demek baya cahillik, başka bir şey değil.

burada sorun şu, süreç o kadar uzayınca bazı şeyler çıktıkları tarihte bile eskimiş olacak çoktan.

sektör hızlı değişiyor, koydukları anda tutulan bir özellik piyasaya çıktıklarında çoktan bitmiş olacak belki de.

her şeyi bitirip hazırız dediklerinde oturup 1 sene de update etmeye mi kasacaklar ???

gerçi çıkarmadıkları oyun için yüzmelyorlarcadalır toplayan firma böyle şeylerle kendini ne kadar yorar bilmiyorum.

yani ilk açıklandığında beklenenin üstünde dediğklerin çıktığında "bu ne mk 5 sene öncenin şeyi bu" tepkisi yaratması muhtemel
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...