Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Wolf Among Us

progamer

Öne çıkan mesajlar

http://i.imgur.com/CJmp0.jpg

Telltale games yeni adventure oyunlarını duyurmuş. Bill Willingham'in yarattığı Fables serisinin oyununu yapıyorlarmış.

çizgi roman modern zamanda yaşayan fairy tale karakterlerinin hikayesini anlatıyor. benim en sevdiğim çizgi romanlardan biri.
Umarım The Walking Dead gibi başarılı bir adaptasyon olur.

http://www.telltalegames.com/fables
Sosyal ağlarda paylaş

• 11 ay sonra ...
İsmi The Wolf Among Us olmuş. Üstüne birde yarın çıkıyormuş oyun. Walking Dead kadar iyi olmasını umuyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=QIgx0vPPDtA

Fables'ın ne olduğunu merak edenler için

http://kotaku.com/the-fables-game-comes-out-tomorrow-what-the-hell-is-fa-1443325817
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...

ep 2 spo

ichabod katil çıkmayacak bence, hani sapık tamam da katil değildir ya. Headless horseman çıksa hoş olur aslında.

birde senaryoyu biraz değiştirmişler sanırım. ep 1'in sonunda ki trailerda göstedikleri sahneler bu bölümde yoktu fln. Bu bölüm böyle aceleye gelmiş gibi. Kısaydı zaten baya.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
progamer said:

ep 3 de çıkmış. bayağı iyiydi. Walking Dead'den güzel gidiyor bence şu an. Burda pek siklenmiyor oyun ama sdf

dat bloody mary

tweedledee'yi de öldürdüydüm sonra snow'un suratı görünce bırakayım dedim, aynı cutscene girdi direk heh

bende senin yaptığının aynısnı aynı sebeple yaptım sdfs.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
Walking Dead s1'in finali daha güzeldi ya.

crooked man

Crooked man'in mahkemesi çok başarısız değil miydi? Hani kızları öldürmedim muhabbetini çok uzatmışlar. Kızlar dışında Bloody Mary idi, öbür şantajlarıydı, hani çok belliydi suçlu olduğu zaten çok boş konuştu. Gönderdim witching well'e direk sdf

Narissa'da aslında faithmiymiş? Ya da en başından beri hep Narissa'ydı da Faith'le hiç tanışmadık mı acaba?

birde son da snow white ile konuşabilseydik keşke bir daha.

wolf form iyiydi ama.

2. sezonda gelir umarım.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben ciktiginda almis, ilk 2 episode'u oynayip birakmistim. Setting, karaktler, verdiginiz kararlar falan hersey sahane..ama 1-2 ayda bir yeni episode gelmesi, konuyu sogutuyordu unutuyordum yaptigim secimleri..simdi final bolumu ciktigina gore baya iyi gider derim.

Walking Dead 2'yi de biriktirip oynayacagim, kacari yok yani soguyor oyun aksi halde, unutuyorsun ilk act'lerde ne yaptigini..

Eger Telltale oyunu seviyorsaniz tavsiye ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

ilk episode bitirdim sonunda gösterdikleri "diğer oyuncular neyi seçti" bölümü biraz daha genişlemiş gibi. ama kol seçimini söylememişler...

ben pörtlettim adamın kolunu valla :D

ayrıca toad ile kankamsı bi ilişkim var diye ve prince zaten ölmüştür diye toad'a gittim. sanırım prince'e gidince ölmüyormuş adam...

Sosyal ağlarda paylaş

bugün bitirdim 5.bölümü.gayet zevkliydi.

''I AM THE LAW'' edasında lawful oynadım direk.sonunda olabildiğince happy ending oldu ancak nekadar değişiyor başka seçimlerle bilmiyorum.bide seri boyunca yaptığımız işler en sonda ''walking dead''in aksine biraz daha önem kazanmış.

bide seri boyunca ''walking dead''in aksine player choices da bir sürü %10 un altında kişinin seçtiği kararları seçmişim,ki bana göre en mantıklısı olmasına rağmen.

@sabonis o kolu bende aldım ya sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

ilk episode bitirdim sonunda gösterdikleri "diğer oyuncular neyi seçti" bölümü biraz daha genişlemiş gibi. ama kol seçimini söylememişler...

ben pörtlettim adamın kolunu valla :D

ayrıca toad ile kankamsı bi ilişkim var diye ve prince zaten ölmüştür diye toad'a gittim. sanırım prince'e gidince ölmüyormuş adam...

kolu ben de kopardım ya. adam uyuz etmişti.

Toad'a gitmekte tek pişman olduğum karar oldu o yüzden. bi cacık olmadı çünkü orada. diğer tarafta adam geberdi.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...