Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Behzat Ç. (2010) - Star

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
kurtlar vadisinin 2inci bölümünde çaycıydı abdülhey...ne oldu?10 senedir polatın has adamı oldu? figürasyon sinema filminde, kısa ömürlü dizilerde önemli...şimdi koskoca türkiye'de sence kaç kişi 4. bölümde oynayan elemanı hatırlar ve onun son bölümde yönetmen olduğuna dikkat eder?

dizi güzel başladı ama son bölümü beğenmedim. Bence dizi 8 bölüm sonra biteceği için(bugün itibariyle 7 bölüm kaldı)senarist bundan sonra şimdiye kadar ki kurguyu,bütünlüğü bozan hareketler yapabilir. İzleyelim la...
Sosyal ağlarda paylaş

çoğu konservatuvardan arkadaşım olan bu nadide insanların hiç birinin oyunculuğuna edebilecek tek kelimem yok çokta saygı duyduğum insanlardır... ancak prodakşın kötü arkadaş yani o amatör ruhla başlanan kaliteyi çok hızlı şekilde kaybediyoruz biz.

benim gibi bir amatör için bile bir sin city gibi olmalıydı. bi ingiliz dizisi vardır come fly with me diye kısa bir dizidir ama totalde 8 tane oyuncu oynar diziyi. yani çok büyütmemek lazım ama yinede bu durum ülkece sahip olduğumuz kalitesizliği bastırmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
karamürselidelihamdi said:

dizide figürasyon denen şey sıfır.4.bölümde oynayan eleman bu sefer yönetmen rolünde lol.

Figürasyonun sıfır olması, pek birşeyi değiştireceğini sanmıyorum. Çok ufak detaylar bunlar, hatta o kadar ufak ki pastanın ambalajına takılmak gibi bence. 10 bölüm önce zurnacı olan eleman, 10 bölüm sonra davulcu olarak çıksa ne olur.

Güzel diziydi bu son sezon finalden önceki 10 bölümü izlemedim sıkmaya başlamışdı, finali de ne olacak diye izledim. ilk sezon çok iyidi dizi, 2. sezon meh oldu, son sezon ise izleyeemz hale geldim. Muzaffer ile barbaros başlıbaşına dizi yapılacak iki karakter, muzaffer haragürele bir eleman izlemesi keyifli :).

Şuleye yine dayanamadım final olsa bile her çıktığı sahneyi ileri aldım.
Sosyal ağlarda paylaş

karamürselidelihamdi said:

dizide figürasyon denen şey sıfır.4.bölümde oynayan eleman bu sefer yönetmen rolünde lol.

bir programda erdal beşikcioğlu diziyi nasıl çektiklerini, gerektiğinde ışıksız, gerektiğinde el kamerasıyla anlatıyor. zaten ilk sezon bütçe diye bir şey yok neredeyse vs vs.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...