Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mount&Blade II: Bannerlord

progamer

Öne çıkan mesajlar

erdalz said:

Pause eklenip öyle bir taktik ekranı da eklenirse, yüzyılın oyunu olur yeni grafiklerlen(tu)
Bide uydurma ülke şehir adları yerine gerçeklerini yazsalar keşke.

ya işte sözde lore u var oyunun.biraz düzgün tanıtılırsa 2.oyunda oda can sıkmaz.zaten haritayı gerçek dünyaya,orta dünyaya veya game of thrones evrenine bile çok detaylı çeviren çok çok başarılı modlar var.o yüzden problem etmiyorum onu.

ha buarada aklıma geldi.oyunun bir süre sonra monotonlaşmasından bağsediyordum.bu tarz oyunlarda belli bir yere kadar güçlenince insanı zorlıyacak bir challenge gerekiyor belli bir süre sonra.crusader kingste moğollar geliyor mesela veya dlc varsa aztekler geliyor,totalwarda realm divide veya civil war.öyle bir eventte koyabilirler,devasa ordulu bi horde gibi bişey.keşke khergitler öyle olsa.zaten atlı okçularla çok güçlüler en baştan beri.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

Xenus said:

ooo fake yiyip gardını indirenler bir bir ortaya çıkıyor :P

unreal ile yapılmış mmo var, tera işte. bir ortamda 30 kişiyi geçince fps 10'a düşüyor lol. cryengine gene iyi archeage'de sorun yaşanmamıştı mass pvplerde

mevzu bu, adam gibi hitscan yapmıyan mmolarla collision/direction check yapan oyun motoru birmiş gibi karşılaştırıyosunuz.

Hitscan yapması ile grafik arasında nasıl bir bağ kurdun anlamış değilim. Bahsettiğin şey gelen/giden paketlerin sayısı ile alakadar, internet veya server yetersizse oyun yavaşlar ama oyun motorunu niye etkilesin.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 4 ay sonra ...
Ya oyun warbandin skin giydirilmiş hali gibi geldi bana. Inventory custom weapon güzel şeyler fakat modlu warbandde olan şeyler bunlar açıkcası hayal kırıklığına uğradım ya. Biraz daha rpg özelliklerini arttırsalar, kaliteli questler ekleseler çok iyi olurdu. Açıkcası senelerdir bu oyunla uğraştıklarına inanamadım. Diyaloglar aynı, savaş taktikleri aynı modlarla bile deli şeyler yapmışlardı. Bi savaş sonunda kim kaç adam öldürmüş ekranını detaylandırmışlar o güzel olmuş. Warband in aynısı bile olsa yine oynanır fakat daha çok detay bekliyordum. İnş Campaign yapay zekasını adam etmişlerdir.
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben şifremi unuttum, 5-6 sene önce CD key satın almıştım internetten. onu nasıl bulabilirim? mail attım gerçi ama kolay yolu varsa diye soruyorum, bulamadım şifremi kaybettim yerini.

bi de o cd keyle bu oyunu oynayabiliyor muyum yoksa yenısını mı almam lazım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...