Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mount&Blade II: Bannerlord

progamer

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
sen ne is yapiyorsun onu anlat o zaman. yaz bir seyler iste. animasyon demistin. veli kavlak'in kilic sallamasini mi yapiyorsun yoksa diyalog penceresinde uc kat zirh giydim ama sirtim nasil kasiniyor bir bilsen animasyonunu mu yapiyorsun. ofisi anlat. ne bileyim yaz bir sey.

bundan bagimsiz olarak oyundaki butun begenmediklerimiz icin cuce ne yapmissin, you had one job vs... yazma hakkimiz saklidir.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

sen ne is yapiyorsun onu anlat o zaman. yaz bir seyler iste. animasyon demistin. veli kavlak'in kilic sallamasini mi yapiyorsun yoksa diyalog penceresinde uc kat zirh giydim ama sirtim nasil kasiniyor bir bilsen animasyonunu mu yapiyorsun. ofisi anlat. ne bileyim yaz bir sey.

bundan bagimsiz olarak oyundaki butun begenmediklerimiz icin cuce ne yapmissin, you had one job vs... yazma hakkimiz saklidir.

veli kavlak (tu)

abi cüce anlatmıyo ben anlatayım yan ofislerinde arkadaşım çalışıyodu talesworld'ün benim. cam zaten ofislerinin dışı kabak gibi her şey görünüyo, 2 gün orda takılsak bunlar çıkarmadan önce oyunu çıkartırız öyle diyeyim. bunların ofis böyle süt liman değilmiş, kavga falan çıkıyomuş sıklıkla, uzun saçlı adamlar vurim mi ha gözünün üstüne diye birbirine giriyomuş ama sonra barışıyolarmış falan.

Cüce o kadar içindesin ben bile senden çok bilgi verdim bak, artık buna tauntlanman lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

arcane said:

veli kavlak (tu)

abi cüce anlatmıyo ben anlatayım yan ofislerinde arkadaşım çalışıyodu talesworld'ün benim. cam zaten ofislerinin dışı kabak gibi her şey görünüyo, 2 gün orda takılsak bunlar çıkarmadan önce oyunu çıkartırız öyle diyeyim. bunların ofis böyle süt liman değilmiş, kavga falan çıkıyomuş sıklıkla

, uzun saçlı adamlar vurim mi ha gözünün üstüne diye birbirine giriyomuş ama sonra barışıyolarmış falan.

Cüce o kadar içindesin ben bile senden çok bilgi verdim bak, artık buna tauntlanman lazım.

motion capture yapıyorlar olmasınlar?

ayrıca serbest çağrışım,

calimero said:

...abi cüce anlatmıyo ben anlatayım yan ofislerinde arkadaşım çalışıyodu talesworld'ün benim...

https://www.youtube.com/watch?v=lYUFx_Ltjn8
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...