Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Seviyorsak napacaz :)

whissinn

Öne çıkan mesajlar

said:
jacabo, 21 May 2003 17:46 tarihinde demiş ki:
ya bak walla ben anlamıyorum butun guzel kızlar dallamalarla cıkıyo ndan kısacası
must be a dallama

walla kızlar dengesız ya salla[hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

evet dallamalarla çıkıyorlar.

o yüzden karakterli olucam diye kendini zorlama.
karaktersiz kimselerin etrafında kızların dört döndüğünü görüyorum.

birincisi derslerini çok çalış. Çok çalışmasan bile hep tam puanlar al ki, kızlar birşey sansın.

İkincisi çevrenin geniş olması lazım. Sosyal birisi gibi görün. Sosyal ve kendine güvenen kişileri kızlar çok sever.

Üçüncüsü kızlara hep yaklaş. Hiçbir kızdan kaçma. Her kıza el temasında bulun. Bu onlara güven verir. Yanına otur kızların. Hatta bir taşıtta oturursan, omzuna kolunu koy, sanki koltuğa koyuyormuş gibi.

Dördüncüsü, en ufak yeteneğini abart. Mesela gitarda sadece akdeniz akşamları çalıyorsan, her yerde çal ki, insanlar seni sanatkar zannetsin. Ya da bir iki dans figürü biliyorsan, koridorda arkadaşlarının yanında felan o figürü yap ki insanlar seni yetenekli zannetsin.

Kızların yanında takıl hep. Hem kızlara karşı yeteneğin gelişir, hem de sevdiğin kıza denk gelme olanağın olur. Hatta senin bu dolaştığın kızlardan biri, sevdiğinin arkadaşı çıkar, tanıştırır. Erkek vasıtasıyla tanışmaktan iyidir kız vasıtasıyla tanışmak.[hline]You want a piece of me, boy?
Sosyal ağlarda paylaş

seviyorsan mutlaka onla bir vasıtayla tanış. Mesela senin sınıfta onla arkadaş olan kız varsa onlara takıl.
Bir süre sonra ya ilişki biter, ya da ilişki ilerler mutlu olursun.

Ama mutlaka sınıfça felan bir şekilde onla resim çektir.

İlişkin biterse, resme bakıp bakıp ah çekersin. Mazosistçe zevk alırsın (benim yaptığım gibi)[hline]You want a piece of me, boy?
Sosyal ağlarda paylaş

birinci sınıf olayı çok iyi
bi de o zaman ki yaş aklıyla konuşmuyor lar mı

benimd e var böyle bir hikayem ama bir yerd ekendi aptallığıma bağlandığı için pek anlatmam

ben giderim 3. sınıfta bir kızı severim sonra tam benim söyleyeceğim gün kızın en yakın arkadaşaı duyar ve kıza söyler
kız 1 ders boyunca ağlar:) o da yetmezmiş gibi 6. sınıfa kadar konuşmaz
6. sınıfta durup dururken verdiği selamlar nasıl olduğunu anlayamadığım bir biçimde konuşmaya başlar ve ben de fırsat bu fırsat derim çünkü hala onu seviyorumdur ve bu sevgi yüzünden yıllar boyunca bütyün diğer kızları görmezden gelirim
ha bi de bütün arkadaşlarım "bu kadar çirkinini nasıl seversin diye (aslında haklı oılarak) bana takılırlar.
6.sınıfta da yine neredeyse aynı olay olur kızın arkadaşı kıza iletir yine ve kız yi
ne konuşmaz ben de o zaman ki aklımla kızdan nefret etmeye şartlandırırım kendimi
başarılı da olurum 8. sdınıfa kadar
bu sene bu nefret yerini yine aşka bırakır ki kız da benle konuşmamaktadır. Ne yapalım falan derken bunun nöbetrçi olduğu bir gün sınıftan kaçılır yanına gidilir çıkma teklif edilir suratıma bile bakmayıp bana "alırsın babayı" iması verilir ve tekrar sınıfa geri dönülür:(

tabi bu kadar şeyin üzerine köklü bir nefret girer içime sadece unutmak için ama bu sefer de başarılı olamam çünkü artık çirkin olduğunu bücür olduğunu kabul ettiğim kız serpilir benle aynı boyda biri olur ve gerçekten çok güzel bir kıza dönüşür.
ondan sonra da bana üzüntü ve nefretle seyretmek düşer ki ben ne zaman kızı görsem suratımı diğer tarafa çeviririm yanından geçerken ve içimi çok büyük bir üzüntü kaplar

sonujç oalrak 8 sene aynı kızı sevip 3 defa çıkma teklifi edilip(2si edilmiş de sayılmaz) hepsinde babayı alıp yine de sevmeye devam eden bir allahın kulu varmıdır şu dünyada birileri söyleyebilir mi bana???[hline]
With their tanks and their bombs
and their bombs and their guns
In your head in your head
They are dying
The Cranberries-Zombie

[b]Bi de tıklayın da murada ereyim
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada bir şey daha da var ki söylemem lazım

kesin çözüm prawler ın taktiğidir

en azından şimdilerde işe yarıyor
tabi ben kıza gidecek parayı sigaraya harcamıyorum çok şükür
praw da böyle batırıyor kendini[hline]
They are dying
The Cranberries-Zombie

Sosyal ağlarda paylaş

çok basit bir şekilde kıza gidecek para sigaraya gitsin diyor ve sigara aşkı adamı kurtarıyor(aklımda kalanlar bunlardı bu konuda kendisi üstün felsefe dolu yazılar yazmıştır daha önce:)

sigaraya başla demiyorum ama ne biliyim sigara yerine cd falan düşün en çok isteidğin şeyi düşün
vs.[hline]
They are dying
The Cranberries-Zombie

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 26 May 2003 13:06 tarihinde demiş ki:
said:
jacabo, 21 May 2003 17:46 tarihinde demiş ki:
ya bak walla ben anlamıyorum butun guzel kızlar dallamalarla cıkıyo ndan kısacası
must be a dallama

walla kızlar dengesız ya salla[hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

evet dallamalarla çıkıyorlar.

o yüzden karakterli olucam diye kendini zorlama.
karaktersiz kimselerin etrafında kızların dört döndüğünü görüyorum.

birincisi derslerini çok çalış. Çok çalışmasan bile hep tam puanlar al ki, kızlar birşey sansın.

İkincisi çevrenin geniş olması lazım. Sosyal birisi gibi görün. Sosyal ve kendine güvenen kişileri kızlar çok sever.

Üçüncüsü kızlara hep yaklaş. Hiçbir kızdan kaçma. Her kıza el temasında bulun. Bu onlara güven verir. Yanına otur kızların. Hatta bir taşıtta oturursan, omzuna kolunu koy, sanki koltuğa koyuyormuş gibi.

Dördüncüsü, en ufak yeteneğini abart. Mesela gitarda sadece akdeniz akşamları çalıyorsan, her yerde çal ki, insanlar seni sanatkar zannetsin. Ya da bir iki dans figürü biliyorsan, koridorda arkadaşlarının yanında felan o figürü yap ki insanlar seni yetenekli zannetsin.

Kızların yanında takıl hep. Hem kızlara karşı yeteneğin gelişir, hem de sevdiğin kıza denk gelme olanağın olur. Hatta senin bu dolaştığın kızlardan biri, sevdiğinin arkadaşı çıkar, tanıştırır. Erkek vasıtasıyla tanışmaktan iyidir kız vasıtasıyla tanışmak.[hline]You want a piece of me, boy?

Wayyy.Güzel bir yazı olmuş.Sana birşey söyleyeyimmi.Dedikelrinin çoğunu ben yapıyorum.Ama benimki kız arkadaş aramaktan falan değil.(Ben bir kız arkadaş yerine normal bir arkadaşlığı tercih ederim.)Doğam bu.Bu konuda birşey söyleyeyim.Bir kere böyle çok çalışıyormuş gibi görünmek her kızda işe yaramaz.Adın birden ineğe çıakr(çok çıkan gördüm.Bizima rkadaşalr benim kzıarkadaşalrımla tanışmak için ilk önce anı numaraları denedilerde)Eğer bir kızla konuşabilmek istiyorsan onun tanıdığı birinden zevkelrini öğren.Okudğu kitapalrı mesela.Onları oku.Daha sorna muahbbet sırasında şöyle bir muhabbet açabilirsin-Aaa evet.Hattta ......'nın .... kitavındada ona benzer bir durum vardı.-Aaa sen okudunmu onu?-Evet en sevdiğim kitaparldan biridir.-Aaa benimde.(o anda arkada tarafta gerçeği bilen arkadaşlar sıkı bir kahkaha patlatırlar(ehem tabiki ben)Eğer böyle yapacak bir arkadaşın avrsa hemen orada uzaklaştır.Yoksa şüphelenirler)
İkinci kural.Kızları fazla önemsemeyceksin.Yani özel bir ilgi göstermeyceksin.Çoğu kız bundan rahatsız oluyor(itiraf etmesede.)Mesela bizim arkadaş(sayemde tanışmayı başardığı)kızlarla konuşurken sanki benimle konuşuyormuş gibi rahat olmayı başarıyor.Bunu deneyin.[-Ama onun ufacık bir sorunu oldu.Arkadaşımız olan kızlara abla diye seslenir bu.(gerçi bunun sebebi lakaplarımızdan olabilir.Genel özellikleri eşleştirince bana Caramon ona Sturm diğer iki kızada Kitiara(ki kız tamamen tanıam uyuyor.Hani acımadan adam öldüren tiplerden) ve Crysina lakapları takılmıştı.Bizde aldığımız isimelrin yaşlarını düşünce abla diye seslenmeyi uygun görmüşük:Dsornadan alışkanlık olmuş)Gene bu arkadaşalrımız sayesinde buna bir kız aşık olmuş.Çıkma eklif etti(dikkatinizi çekiyorum.Kız teklif etti)Arkadaş bununla cafeye gittiğinde alışkanlıkla kıza abla diyince cafenin ortasında sıkı bir tokat yiyeyerek(kız ondan 1 yaş büyüktü alınmış) terkedildi(Bende gidip kız arkadaşalrı olan erkeklere yaptığımız pis bir şakayı yapmaktan mahrum kaldım ama o eğlenceye değerdi)Böyle bir duruma dikkat.-]Yani kzıalrın yanında akşam izlediğin korku filmini(Daggon.Hiçde korkunç değildi ama parçalanma sahneleri falan)rahatlıkla anlatacaksın
Üçüncü kural.Kızı gördüğün gibi çıkma teklif etme.Bunu yaparsan genellikle osğuk bir bakış eşliğinde sıcacık bir hayır cevabı alırsın(o soğukta ne kadar sıcak olursa)Öncelikle onunla arkadaş ol.Konuş.(gene söylüyorum kızın zevklerini öğren.Kroların Allahı bir adam gidip bizim arkadaşa çıkma teklif etti.O saniyede sanırım 10 tane adamdan sopayla saatlerce dayak yeemyi tercih ederdi.Fena benzetti kız onu söyledikleriyle.
Dördüncü ÖNERi:Yaa arkadaşalr sallayın kız işini yaa.Hayatınıza bakın.Ben bu çıkma denilen işi bir türlü anlamıyorum.Özellikle lise sevgilileri.Yani nasılsa bırakılacaksın eninde sonunda.BU işi arkadaş oalrak devam ettirmek daha iyi geliyor bana.Benim erkeklerden fazla kız arkadaşım vardır.Kızlarla konuşmak daha eğlenceli oluyor bence.En azından futbol(ki nefret ederim)ve kızlar(başka bir sevmediğim konu)dışında birşeyler konuşabiliyorsun.Kitapalr gibi.Şimdiye kadar sadece 5-6 kişiyle kitaplar hakkında konuşabildim ve bunalrdan sadece birini gerçekten tanıyorum(Genelde sınıftaki erkek sayısının kızlara 1e 5 az olması nedeniylede olabilir tabi kız arkadaşlarımın daha fazla olması)Neyse ben susar ve kaçarım.Kolay gelsin herkese kızlarla[hline]The silence is what kills me
I need someone here to help me
But you don't know how to listen
And let me make my decisions

Sosyal ağlarda paylaş

sorunun cevabı bu fıkradadır

Fıkra bu ya...
Adam bir gece rüyasında tanrıyı görür ve ona
"Tanrım, neden kadınları bu kadar güzel yarattın?" diye sorar
Tanrı "Onlara aşık olasınız diye." cevap verir
Adam bunu üstüne;
"Peki tanrım, neden kadınları bu kadar salak yarattın?"
"Onlar da size aşık olsun diye."

*!no comment*

kıssadan hisse...[hline]Wasn't it funny? Let's try something else...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gimli, 27 May 2003 16:03 tarihinde demiş ki:
Güzeldi babacum.
Evlilik var mı bu aralar? Teyzenin kızı, amcanın yeğeni falan?[hline]Volfied, 04 May 2003 08:18 tarihinde demiş ki:
A mug of ale, and a fine tale!
Gimli yönetti

anladıysam zencilerin en önde gideni oliim[hline]Wasn't it funny? Let's try something else...

Sosyal ağlarda paylaş

whatever happens happens.
kasmayalım arkadaşlar.

ayrıca ciddi olmak gerekirse ( gerekmiyo diyelim napcan o zaman? - sen susar mısın iki saniye bişe annatçaz kardeşlere yahu - hade len lavuk - bana bakk.... ) evet ciddi olmak gerekirse hiçbi kolpaya (yalan) başvurmadan samimi ama çok da vurucu olmayacak bir şekilde olayları akışına bırakmak.

fakat yok diyosan ki ben çapkınım ben don juanım ben her çiçekten bal alırım bi yıkandıım nehirde bidaa yıkanmam diyosan öncelikle şunu söylemeliyim ki cümlelerinde çok fazla aynı kelimeyi tekrar ediyosun. ve yannış yapıyosun.[hline]Hani Oruçluyken Ramazan Ayında Commodorla Evde Güzelce Oynardık. Evveldense Sinclair Spectrum48K Kullanırdık İnanamıyorum İnsan Nasıl Gelişiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 27 May 2003 11:27 tarihinde demiş ki:
şu rexona ve molped reklamlarındaki
kızlar erkeklere hayran hayran bakıyorlar ya.
o tipleri hiç anlamam.
yani kızlar onların nesini beğenir?
o erkeklerin neresi yakışıklıdır?
felan filan...[hline]You want a piece of me, boy?

Şöle enteresan bi site var
[hline]Hani Oruçluyken Ramazan Ayında Commodorla Evde Güzelce Oynardık. Evveldense Sinclair Spectrum48K Kullanırdık İnanamıyorum İnsan Nasıl Gelişiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...