Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Seviyorsak napacaz :)

whissinn

Öne çıkan mesajlar

Needen söyliyimmi bak söyşle bir muhabbet duydum simdi ,
Güzel kızlar neden çirkin erkeklerle cikiyor sebebi yakısıklı larda cesaret olmıyor benım gıbı :D sonra tipsiziin teki cikiyor o arada vede diyorki aman ne kaybedecem teklif etsem zaten kaybedecek birşeyim yok kımsede kıza teklif etmedigi icinde kız dıorkı aa ben cırkınım " oysa cok tatlı ve güzel " sonra o tipsiz teklif edince kızda dıorkı aa benıbeyenen bırı oldu fln hadı cıkayım barı dıor vede cıkıor hatta evlnıorlar zuzu olay bundan ibaret. :-P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
slayerrr, 21 May 2003 19:33 tarihinde demiş ki:
Needen söyliyimmi bak söyşle bir muhabbet duydum simdi ,
Güzel kızlar neden çirkin erkeklerle cikiyor sebebi yakısıklı larda cesaret olmıyor benım gıbı :D sonra tipsiziin teki cikiyor o arada vede diyorki aman ne kaybedecem teklif etsem zaten kaybedecek birşeyim yok kımsede kıza teklif etmedigi icinde kız dıorkı aa ben cırkınım " oysa cok tatlı ve güzel " sonra o tipsiz teklif edince kızda dıorkı aa benıbeyenen bırı oldu fln hadı cıkayım barı dıor vede cıkıor hatta evlnıorlar zuzu olay bundan ibaret. :-P

O kadar trajik olmasada benzer :)[hline]tHe Original fi$h

Sosyal ağlarda paylaş

kendimden iki yaş büyük bir kıza aşık olduktan sonra
2-3 ay yanındaki üç arkadaşıyla benimle uğraştıktan sonra
bana dediği aşkım canım dan sonra
şimdi bana bunları dememesi
beni harap ediyor
onu sevmeyi bırakacam dedim kendime kaç kere
ama nafile
onu hala seviyorum
okulun kapanmasına 3 hafta kaldı
yeter ki yeniden desin bana canım aşkım
benimle daş.k geçse bile...[hline]So need your love, so fuck you all
I'm not scared of drink, I just don't want to
If I stopped lying, I'd just disappoint you
I come undone

Sosyal ağlarda paylaş

said:
slayerrr, 20 May 2003 15:03 tarihinde demiş ki:
abiiiii anlamıtyorsunuz daha tanısmıyoruz tanısamadanda sulanamam nasıl tanıscam mesela o haueah

olum direk olaya gir git yanına Sen benı Kesip lootlamıstın de Sonrada basla duva etmeye Ultima Online dan Anlıyor olsun :D
Saka bir yana Kolay gelsin sana isin zor :)[hline]*arkanda*
Sosyal ağlarda paylaş

kolay
yakın çevresini takipo et elbette alakasız bir yerden tanıdık çıkar kademe kademe onun arkadaşının arkadaşının arkadaşının ... arkadaşıyla muhabbetkur en sonunda çok yakın bişr arkadaşıyla muhabbeti kurarsın eh en sonunda hedef var
sabırlı olceksın zamanı değerlendireceksın öngörüşlü olıceksın

ben bunu uyguladımı? hayır
çünkühiç gereği kalmıyordu elbet bir yerde yoollarımız kesişiyordu :)
kurtlu ve ileri derecede aktif biri olmamdan ötürü
olmadı sende benim gibi kurtlu ve ileriderecede atraktif biri ol :)[hline]Isn't it funny? Let's try something else...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 24 May 2003 21:49 tarihinde demiş ki:
kolay
yakın çevresini takipo et elbette alakasız bir yerden tanıdık çıkar kademe kademe onun arkadaşının arkadaşının arkadaşının ... arkadaşıyla muhabbetkur en sonunda çok yakın bişr arkadaşıyla muhabbeti kurarsın eh en sonunda hedef var
sabırlı olceksın zamanı değerlendireceksın öngörüşlü olıceksın

ben bunu uyguladımı? hayır
çünkühiç gereği kalmıyordu elbet bir yerde yoollarımız kesişiyordu :)
kurtlu ve ileri derecede aktif biri olmamdan ötürü
olmadı sende benim gibi kurtlu ve ileriderecede atraktif biri ol :)[hline]Isn't it funny? Let's try something else...

Muhahaha Cok iyi :lol:[hline]*arkanda*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ReaperXS, 24 May 2003 21:33 tarihinde demiş ki:
birlikte zaman geçir, ortak ve zıt olduğunuz konularda tartış, ne bilim kızı bi yerlere götür, gelişir olaylar zaten. :)

Eheh vazgeçtim abi uğraşmayın kızlarla, lanet şeyler heuehe(yok arkadaşlardan bahsetmiyorum :D), biz yaptık da noldu karizmaya rağmen kaldık çınar ağacı gibi eheheuh. Takılın ya onlar gelsinler size bak ben öyle yaptım eğleniyorum şimdi :D[hline]®The roof is on fire, we don't need water, let the motherf**ker burn©
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...