Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Seviyorsak napacaz :)

whissinn

Öne çıkan mesajlar

said:
LevieMaxilack, 20 May 2003 15:04 tarihinde demiş ki:
bol bol kes dediğim gibi.git bi yandan eski çıktığıyla tanış kızın huyunu suyunu öğren ama çıkacağını anlamasın herif. sonra ne sulanıyon kızıma falan diyip dayak yeme bi de.yani normal arkadaşmışsınız gibi davran herfie.[hline]Long lost words whisper slowly to me
Still can't find what keeps me here
When all this time i've been so hollow inside
I know you're still there

yoq canım sende dayak atamaz bana okuldaki kimse ;)
Sosyal ağlarda paylaş

valla o senin bileceğin iş kendin bilecen hangi kızla çıkacağını[hline]Long lost words whisper slowly to me
Still can't find what keeps me here
When all this time i've been so hollow inside
I know you're still there

[Bu mesaj LevieMaxilack tarafından 20 May 2003 15:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

işin olmayacağını bilerek sevmek en kötüsü
kabul etmeyeceğini hatta tanışamayacağını biliyorsun ama yine de kalp bu durduramıyorsun

şu 2 haftadır böyle bir dfurumdaydım
şu andan sonra hiç göremiyeceğim
görsem de çıkamayacağım(!!!!) bir kız için böyle duygular hissetmek çok kötü bir duygu[hline]
With their tanks and their bombs
and their bombs and their guns
In your head in your head
They are dying
The Cranberries-Zombie

[b]Bi de tıklayın da murada ereyim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
raistlinn, 20 May 2003 16:28 tarihinde demiş ki:
işin olmayacağını bilerek sevmek en kötüsü
kabul etmeyeceğini hatta tanışamayacağını biliyorsun ama yine de kalp bu durduramıyorsun

şu 2 haftadır böyle bir dfurumdaydım
şu andan sonra hiç göremiyeceğim
görsem de çıkamayacağım(!!!!) bir kız için böyle duygular hissetmek çok kötü bir duygu[hline]
With their tanks and their bombs
and their bombs and their guns
In your head in your head
They are dying
The Cranberries-Zombie

Bi de tıklayın da murada ereyim

Ya da kabul ettikten sonra eski meseleler yuzunden ayrilmak zorunda kalmak..Off dertlendim gene..[hline][b]tHe Original fi$h

Sosyal ağlarda paylaş

Ahehe bi an aklıma Kemal Sunal filmlerini getirdinis helal olsun olm bin tane yol varda sen nasıl olmasından hoşlanırsın önemli olam o tanışırken. Verilen öğütler bilmem dikkatini çektimide hep başkalarının başından geçmiş hedeler dolayısı ile kendi yolunu kendin bul ama bunda başkalarının izlediği yolları izle demiyorum sadece ders çıkar kendine ve ne yapacaksan kendi mutluluğun için yapacağını unutma salla gerisini ben bir keresinde lisedeyken (bundan 10 yıl önce oluyor bu ben lisedeyken bölümü) kızın birine acaip sinirlenip gidip elindeki dosyaya tekme atmıştım sonra hatun oturup ağlamış vede benden hoşlanmaya başlamıştı anlaşılmaz bunnar boşşer yane doğal ol...
Bu arada sevmeden olmaz diyenlere lafım Türkiy'de evliliklerin %60 ında sevgi yokmuş ve evli kalma ortalaması 17 yılmış :D[hline]---------------------------------------------
RK1
"Onzac" The Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
Sosyal ağlarda paylaş

git kızın ve arkadaşlarının önünde stand-up show yap ama düzgün bişi olsun.. böylece hem arkadaşlarını hem de onu tavlarsın. tavlama şansın %20 artar. ondan sonrası ztn kolay. ;)[hline]Fizban (11:46 PM):
ben öle şirin kızları seviom abi
çakmak için deil çıkmak için çıkacaksın

"Do you cling to the past, or can you see through the pain?"
Sosyal ağlarda paylaş

walla o zaman büyük sorun.

eh ben olsam o zaman biraz yeteneği olan arkadaşlarımdan bişiler kapmaya bakardım, çünkü feci işe yarıo (engin tecrübelerim var bu konuda hehue)

hem ayrıca, espri yapamıosan hiç başlama bu işe.. kızı nası güldüreceksin yani?[hline]Fizban (11:46 PM):

Sosyal ağlarda paylaş

said:
-coLdwind-, 20 May 2003 18:20 tarihinde demiş ki:
walla o zaman büyük sorun.

eh ben olsam o zaman biraz yeteneği olan arkadaşlarımdan bişiler kapmaya bakardım, çünkü feci işe yarıo (engin tecrübelerim var bu konuda hehue)

hem ayrıca, espri yapamıosan hiç başlama bu işe.. kızı nası güldüreceksin yani?[hline]Fizban (11:46 PM):

imzandaki fizbanin dedigi laf cok güzel zuhaha
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 20 May 2003 18:21 tarihinde demiş ki:
hoşlandığını belli et
başkaları vasıtasıyla tanışmaya çalış
karizma takıl taviz verme

ve asla önce söyleyen sen olma[hline]Call my name and save me from the dark
Save me from the nothing I've become

zaten dediklerini yapıorumda o tanısma olayına girmedim daha insallah giricem :-)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...