Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Seviyorsak napacaz :)

whissinn

Öne çıkan mesajlar

ahahah . 1. kural asla arkadaşlarını kullanma tanıştırılmak için, git kendin tanış.
2. kural asla köpek gibi peşinden koşma bırak o gelsin. Seviyorsa gelir zaten.. Yeter be kaç zamandır maskara olduk kızlara
KIZ A- Ahahah şu eziğe bak şimdi gidicem yanına, dalga geçicem
KIZ B- Ahaha dur ben de şurdakiyle dalga geçicem
Bizim Oğlan - Ühühü yapmayın aplalar benim hiç kız arkadaşım olmadı sisslerle çıkam ben ühühü :-P
(Ema aplasından gelecek terlikleri pür dikkat beklemektedir)[hline]®The roof is on fire, we don't need water, let the motherf**ker burn©
Sosyal ağlarda paylaş

yok öle araya birini sokmak
muhabbeti kurduktan bir zaman sonra drank diye söyleyeceksin delikanlı gibi öle araya taşaron insanlar sokmakla olmaz bu iş
kızın vereceği cevap sana özel olacak başka kimseye değil
ya kabul edilecek mutlu olacaksın yada hayıyr cevabını alıp kabullenip yoluna devam edeceksin

öle taşeronlukla ayarlanan kız zaten ayran gönüllü olur birlikte olmaktan zevk alamazsın

bak dediğim ne kadar güzel git muhabbeti kur daha sonra açıl kıza daha iyi bir şey varmı?
(kızı dumur durumuna sokmada)[hline]Isn't it funny? Let's try something else...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kachack, 24 May 2003 22:45 tarihinde demiş ki:
bu arada hangi okul gelipte nasi tawlanio die gosteriim fln ama gercekten sewiosan git bi gun koridorda kes yolunu sana bi sey solicem de hemen sole sorra opmek iste fln o sekilde kendne de asik edersin[hline]

haksizliga fuck you
sssTT ses cikarma anla dogruyu

ohanness arada "arka tarafta tenha bir yer var" deisn bari tam olsun LOL![hline]Isn't it funny? Let's try something else...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
bu arada hangi okul gelipte nasi tawlanio die gosteriim fln ama gercekten sewiosan git bi gun koridorda kes yolunu sana bi sey solicem de hemen sole sorra opmek iste fln o sekilde kendne de asik edersin[hline]

haksizliga fuck you

Yada Direk mudurun odasına :) Okulda sapıkvar kolidorda kızları opmeye calısıyor :lol:[hline]*arkanda*
Sosyal ağlarda paylaş

YOK YOK YOK

Bana hiçbir şey söyleme
Ateş kül oldu içimde
Büyütüğüm sen zamanla yok olup bittin benimle
Türkü yakıp düştünmü yoluma
Adımı andın mı sabah olunca
Ne kaldı senden sonra elimde
Alışırım elbet yokluğuna

Yalan dostum aşk diye bir şey yok
Aşk dediğin üç günlük eğlence
Bilemedin beş gün sürsün kapılıpta sürünen çok

ehueh biz de Mecnun gibi koştuk zamanında hiç birşey olmadı :)[hline]Isn't it funny? Let's try something else...

Sosyal ağlarda paylaş

said:

haksizliga fuck you

lol bence eter kullan..?[hline]get bored..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hella, 24 May 2003 23:22 tarihinde demiş ki:
18-20 yaş civarına kadar aşk olmaz. ona abazalık denir. kasmayın, takmayın. haa olur yine ama oda çok olmaz yani.
ayrıca tanışmadan aşk olmaz.
bence tabii

[Bu mesaj hella tarafından 24 May 2003 23:36 tarihinde değiştirilmiştir]

abazalığın yaşla ne alakası var?
10 yaşında cinsel ilişkiye giren biri 11 yaşında aşk yaşıyabilir senin mantığına göre.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 25 May 2003 02:36 tarihinde demiş ki:
mesela ben ilkokul birinci sınıftab evlenme teklifi etmiştim kız 3 cü sınıfa kadarbenimlekonuşmamıştı LOL![hline]Wasn't it funny? Let's try something else...

lol nası ettin teklifi veya ne dedin kıza teklif ederken cok merak ettim.[hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
Sosyal ağlarda paylaş

annesiarabasıyla eve bırakıyordu bizi ilşten annemle annesi önde ben ve kız arkadayız, anneler can ciğer kuzu sarması muhabbet ediyorlar ben bir anda "Nedime teyze kızınızla evlenebilirmiyim" diye soruyu yapıştırınca önce dumur oldular sonra gülmekten yarıldılar bende anlamamıştım neye güldüklerini keh keh katılıyordum kız da ölece nbakıyordu bana :)[hline]Wasn't it funny? Let's try something else...

Sosyal ağlarda paylaş

haklısın.
bakmadan da olmuyor ama
karşındaki sana baktığında güzel ama
bakmadığında
anlatmaya değmez
bunu biliriz?
said:
Glatheros, 25 May 2003 20:35 tarihinde demiş ki:
bence yanılmışsındır sana öyle gelmiş bakmıodur hem baksada ne olur ki günde kaç kişie bakıorum ben hepsinide seviomu oluom?[hline]karga [project mayhem] Theurgist of the theurgists
Hatun [project mayhem] ooc Cleric

[hline]So need your love, so fuck you all

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...