Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Seviyorsak napacaz :)

whissinn

Öne çıkan mesajlar

sırf erkek arkadaşlarına kızı sorma, kanka olduğun bi kız varsa senin için o kızı *çaktırmadan* araştırmasını iste. ehe sonra daha kızla çıkmadan kankana araştırmasını söylediğinde 1 gün sonra kızın burcunu bile bilio olursun, o derece yani :)

nese, sen bunları yap düzgün bi şekilde hele bi. eğer kız hala anlamamakta ısrar ediosa zeka sorunları olabilir, hemen uzaklaş heh[hline]Fizban (11:46 PM):
ben öle şirin kızları seviom abi
çakmak için deil çıkmak için çıkacaksın

"Do you cling to the past, or can you see through the pain?"
Sosyal ağlarda paylaş

bence araya kimseyi sokmadan direk kendin hallet.
bul bi yolunu tanış kızla.
filmlerdeki gibi ehe.
ottan bi sebepten birşey sölemiş olabilirsiniz birbirinize(sen weya senin yaptıın bişiden sonra o) tanışabilirmiyiz yada tanışmak istiorum seninle dersin..
sora merhabalar artar, muhabbetlere dönüşür,muhabbetler buluşmalara buluşmalar... dönüşebilir :)[hline][i]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar
Sosyal ağlarda paylaş

oyle kiza gedip
seni seviyorum cart curt deme
cikmada teklif etme (benimle cikarmisin deme yani)
tanis sonra sinemaya gitmeyi teklif et yanina kendi kankani al oda en iyi kiz arkadasini alsin o zaman muhabbet kurmasi daha kolay olur.
Sonra kizin ustune pek dusme yani zibidi, yalak izlenimi birakma kizin ustunde.
Espri yap bol bol.
bunlari dene olmassa gel baska taktik verelim[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Kızın karşısına geçip böle artisttik hareketler yap.
Böle Kung Fu biliomuş gibi hayali bi adamla dövüş falan.

Muhaha böle bi site vardı koptum gene ahah.[hline]Trust in my self-righteous suicide
I cry, when angels deserve to die!

Benim la, Phann!

Hatırlar mısın bir aralar OSI'de etrafa para saçan Wacky diye onurlu bi mage vardı... Verin lan paraları geri!
Sosyal ağlarda paylaş

Muha lan olm seninkide iş mi kızlar durduk yere kesmes adamı
demekki kızda sana karsı bişiler dusunuyordur :) senin anlattıgın olayın aynısı benim basıma geldi yakın tarihte ama benim ki kotu bitti sayılır dur anlatam
Aynı senin olay gibi kız beni kesiodu(istiklal marsındada :):))
tabi ben yerimde duramam hatun super oldugu icin atladım seninkinden bir farklı olay kızın cıktıgı vardı bi zaman sonra ayrıldılar sanmıstım saglam olmayan kaynaklar yuzunden hehe halbuki ayrılmamıslar cıktıgı herifide gorsen kro nun allahı :)
Bak kızı tavladıktan sonra ortada kro fln kalmas dedim(tabii riskli bir olay arada kro nun gazabı da var cevresi baya genisti)
neyse bi kaç gun kızın yanında konustum işte su kızlar boyle erkeklerde ne buluyor 5 para etmez fln......
Kız kro dan ayrılmamıs ama bana ayrıldım demişti ben atladım direk neyse uzun lafın kısası hatun la cıktım 1 hafta surdu :) bende boyle bi lanet var neyse
Ustune bide krodan dayak yedim (ve işte kronun gazabı dedigim olay)
Sonuç= 2 ölü 5 yaralı ben derim kız milletinden uzak dur o gun bugundur hemen atlamıyorum biraz daha arastırıyorum ne demişler sütten ağzı yanan yoğurtu üfleyerek yermiş :) benimkide o hesap [emin degilim ama kız için deydi galiba]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 21 May 2003 17:00 tarihinde demiş ki:
Taktik kullanırsanız kesinlikle başarılı olamazsınız.
O yüzden taktik vermiyeceğim
zaten gerçekten seviyosan taktik falanda kullanamassın
sadece Konuşurken ona aşık olduğunu sıkça belli edicek ve ona güven vericek şekilde konuşmalısın.Kız iyice yavşadığında teklifi basmalısın
zaten aşıksan belli edicek konuşma ve güven verme işini halledersin
eğer yavşatma derecesini en iyi derecesinde tutarsan ( bak şimdi olay taneciklerde der kahve yapmaya gönül vermiş insanlar ne çok fazla öğütülmüş olucak ne de çok büyük işte bunu ayarlamak kahve yapmaya benzer ) elinden kimse kaçamaz like me[hline]"Hepimiz Zenciyiz"
Kenderleme, 04 May 2003 12:36 tarihinde demiş ki:
evlilik de zaten şaapmanın resmileştirilmiş hali..

adam cm oynaya oynaya taktik falan bırakmadı ortada sonunda.[hline]Long lost words whisper slowly to me
Still can't find what keeps me here
When all this time i've been so hollow inside
I know you're still there
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...