Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Seviyorsak napacaz :)

whissinn

Öne çıkan mesajlar

said:
raistlinn, 26 May 2003 14:01 tarihinde demiş ki:
birinci sınıf olayı çok iyi
bi de o zaman ki yaş aklıyla konuşmuyor lar mı

benimd e var böyle bir hikayem ama bir yerd ekendi aptallığıma bağlandığı için pek anlatmam

ben giderim 3. sınıfta bir kızı severim sonra tam benim söyleyeceğim gün kızın en yakın arkadaşaı duyar ve kıza söyler
kız 1 ders boyunca ağlar:) o da yetmezmiş gibi 6. sınıfa kadar konuşmaz
6. sınıfta durup dururken verdiği selamlar nasıl olduğunu anlayamadığım bir biçimde konuşmaya başlar ve ben de fırsat bu fırsat derim çünkü hala onu seviyorumdur ve bu sevgi yüzünden yıllar boyunca bütyün diğer kızları görmezden gelirim
ha bi de bütün arkadaşlarım "bu kadar çirkinini nasıl seversin diye (aslında haklı oılarak) bana takılırlar.
6.sınıfta da yine neredeyse aynı olay olur kızın arkadaşı kıza iletir yine ve kız yi
ne konuşmaz ben de o zaman ki aklımla kızdan nefret etmeye şartlandırırım kendimi
başarılı da olurum 8. sdınıfa kadar
bu sene bu nefret yerini yine aşka bırakır ki kız da benle konuşmamaktadır. Ne yapalım falan derken bunun nöbetrçi olduğu bir gün sınıftan kaçılır yanına gidilir çıkma teklif edilir suratıma bile bakmayıp bana "alırsın babayı" iması verilir ve tekrar sınıfa geri dönülür:(

tabi bu kadar şeyin üzerine köklü bir nefret girer içime sadece unutmak için ama bu sefer de başarılı olamam çünkü artık çirkin olduğunu bücür olduğunu kabul ettiğim kız serpilir benle aynı boyda biri olur ve gerçekten çok güzel bir kıza dönüşür.
ondan sonra da bana üzüntü ve nefretle seyretmek düşer ki ben ne zaman kızı görsem suratımı diğer tarafa çeviririm yanından geçerken ve içimi çok büyük bir üzüntü kaplar

sonujç oalrak 8 sene aynı kızı sevip 3 defa çıkma teklifi edilip(2si edilmiş de sayılmaz) hepsinde babayı alıp yine de sevmeye devam eden bir allahın kulu varmıdır şu dünyada birileri söyleyebilir mi bana???[hline]
With their tanks and their bombs
and their bombs and their guns
In your head in your head
They are dying
The Cranberries-Zombie

[b]Bi de tıklayın da murada ereyim

malesef ben :)[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
raistlinn, 26 May 2003 14:01 tarihinde demiş ki:
kız 1 ders boyunca ağlar:) o da yetmezmiş gibi 6. sınıfa kadar konuşmaz
nöbetrçi olduğu bir gün sınıftan kaçılır yanına gidilir çıkma teklif edilir suratıma bile bakmayıp bana "alırsın babayı" iması verilir ve tekrar sınıfa geri dönülür:(

tabi bu kadar şeyin üzerine köklü bir nefret girer içime sadece unutmak için ama bu sefer de başarılı olamam çünkü artık çirkin olduğunu bücür olduğunu kabul ettiğim kız serpilir benle aynı boyda biri olur ve gerçekten çok güzel bir kıza dönüşür.
ondan sonra da bana üzüntü ve nefretle seyretmek düşer ki ben ne zaman kızı görsem suratımı diğer tarafa çeviririm yanından geçerken ve içimi çok büyük bir üzüntü kaplar

sonujç oalrak 8 sene aynı kızı sevip 3 defa çıkma teklifi edilip(2si edilmiş de sayılmaz) hepsinde babayı alıp yine de sevmeye devam eden bir allahın kulu varmıdır şu dünyada birileri söyleyebilir mi bana???[hline]

*** kız ayrı sen daa ayrı bi cinsmişsin...
Sosyal ağlarda paylaş

neyi toparlayacaksın? herkes söyleyeceğini söylemiş zaten. forumda geçirdiğin bu süre içerisinde öğrendiğin yöntemlerle 20 tane kız tavlardın hala bişiler bekliosun lol[hline]Fizban (11:46 PM):
ben öle şirin kızları seviom abi
çakmak için deil çıkmak için çıkacaksın

"Do you cling to the past, or can you see through the pain?"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...