Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Libya'da ABD Büyükelçisi öldürüldü

mani

Öne çıkan mesajlar

Kaliko said:

"ABD'nin Libya Büyükelçisi Christopher Stevens'ın Bingazi'de öldürülmesi sonrası açıklama yapan ABD Dışişleri Bakanı Hillary Clinton, "Bu gözü dönmüş şiddeti kınıyoruz. Özgürleştirdiğimiz bir ülkede bu nasıl olabilir" dedi."

Yeteri kadar ozgurlesmemisler demek ki. Verin kimyasali, beyinler arinsin.

özgürleştirdikleri ülkede Kaddafi'nin nasıl linç edildiğinin görüntüleri hala yutupta.adamın saçlarını tel tel,yumak yumak yolarak,döve döve,k.çına jop sokarak öldürdüler o özgürleştirilen insan görünümlü yaratıklar. şimdi de abdnin büyükelçisini öldürmüşler,neden şaşırıyor abd dışişleri bakanı?çok saçma yahu!ya da gerçekten megalomanlık zirve yapmış bu amerikalılarda."allah mısınız ulaaaann?" diye bağırsa cüneyt arkın şimdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

libya zaten altıpatlar yerine rpg kullanılan vahşi batı gibi oldu şu ara, film kargaşasından faydalanıp saldırmışlardır.

işin kötü tarafı mısır'dan geçen haftasonu geldim ve libya'dan mısır'a deli bir silah trafiği varmış. amerikalıların,avrupalıların akıttığı silahları şimdi mısır'a satıyorlarmış libyalılar.herkesin elinde otomatik tabancalar,tüfekler.gece saat 7-8den sonra dışarı çıkmamak gerektiğini söylüyor herkes. çünkü polis tırsıyor,kontrol gece serseri yığınlarında.
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

Ben bunun altında abd'nin kendisinin bile olabileceğini düşünüyorum. Neden derseniz

http://www.turkishny.com/economy-news/7-economy-news/64363-kaddafinin-paralar-new-york-bankalarnda

El konulmuş paracıklar

bu batılı akbabalar libyaya çullanmadan hemen önce ve çullandıktan sonra kaddafinin yurt dışında bankalardaki hesaplarının değerinin 70 milyar dolar üzerinde olduğunu çeşitli gazeteler yazdılar,kolaylıkla arayıp bulabilirsiniz bu haberleri. geçenlerde yanılmıyorsam nyt bu rakamın 7 milyar dolar olduğunu söyledi :) yani ya zamanında kadafi aleyhinde oluşturulan kamuoyunu genişletmek için yalan söylediler, ya da adamın hesabındaki 70-7 milyar dolarını libya halkına iade etmek yerine abd,ingiltere,fransa,italya,almanya,isviçre aralarında paylaştılar.

şu yukarıdaki clintonın videosu da ibretlik. ülkemizi kucağa oturtan bu namussuzları umarım bir gün biz kucağa oturturuz.bu konuda göze göz, dişe diş diyorum.başka da bir şey demiyorum.

sevmiyorum amerikayı.
Sosyal ağlarda paylaş

Kaddafi parasının yarısını afrikadaki ülkelere dağıtmıştı ama salak değildi o kadar ama yine öptüler adamı. Bizimkiler en salağı paralarının hepsi isviçrede yarın birgün diktatör bunlar diye 1 sene haber estirtseler mübarek gibi işleri bitecek işte. Adamlar uyanık kendileri uğraşmıyor sana sömürttürüyor yeterince keş biriktirdiysen işini bitirip paralara konuyor ahah
Sosyal ağlarda paylaş

çekilen filmin maddi kaynağı yahudi işadamları ama sopayı yiyen amerikalılar lol. Şu İsrail kadar işini bilen, karda yürüyüp izini belli etmeyen devlet yoktur. toplasan tüm dünyada 12 milyon yahudi var veya yok ama her olayın arkasında kuklaları oynatan bir yahudi var kesin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...