Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Libya'da ABD Büyükelçisi öldürüldü

mani

Öne çıkan mesajlar

Amerika'nın kendini İsrail için ateşe atması çok ilginç hani cidden komple ülkeyi yönetiyor olmalılar ve eminim sırf bu iş için bile kurulmuş olabilirler. Burada olay amerika'ya ders vermek özellikle obama'ya israil ayar çekiyor. Tıpkı bize çektikleri gibi. Gerçekten ilginç olaylar yaşanıyor ve insanlar bunun sebebinin din olduğunu sanıyor... Amerika İsrail yerine kendisini hedef tahtasına koymuş israili taşeronu bir devlet. Ben islam ülkeride özellikle eğitimin engellendiğini ve insanların bilerek cahil bırakıldığını düşünüyorum ve bunu yapan yöneticileri lanetliyorum. Bir zamanlar medeniyetin beşiği olan coğrafyalar gayet kolay bir şekilde mahvediliyor. kendi kendilerini öldürmekten düşmanın kim olduğunu çözemiyorlar.
farkındaysanız sürekli bir sorun var. bu sorunun içinde kimse çözümü düşünmüyor. muhalefetler kurtuluş örgütleri olduğunu iddia edenler bile bu gücün boyunduruğu altında. forumlarda tartışılacak şeyler değil bunlar ama hani adamların zekası muhteşem değil mi? resmen tüm insanlıkla dalga geçiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu gösterilere katılanların 1 tanesi bile ne yaptığının farkında değildir muhtemelen. Birini tutup olm napıyosun ingiliz konsolosluğunun alman konsolosluğunun ne alakası var olayla desen tek kelime cevap veremezler -amerikan konsolosluğunun da pek alakası yok gerçi ama yine de standard bir angry mob davranışı olurdu o, beklenecek tepkiler sınırında yani. Ama diğer ikisinin ne alakası var ya, olayı saygısızlığa karşı protestodan çıkarıp islamfuckyeah.jpg gösterisine çevirmişler, ne sonuç alıcaklar bayağı merak ediyorum.

Bir de böyle bir film olmasaydı bile olduğunu iddia ederek bayağı bi kişiyi peşine takmak mümkün olabilirdi bence, bi ara denemek lazım.

"Tatar Ramazan" said:

Ne kadar kolay trole geliyorlar yahu, bu sayede aha Müslimler böyle şiddet yanlısı işte diye propaganda yapacaklar iyice.

Cumhuriyetçiler kazanırsa direkt icraate başlasınlar diye ortam hazırlıyolar heralde:P
Ya da ortam hazırladıklarına göre cumhuriyetçilerin kazanıcağı kesin şeklinde de yorumlanabilir belki, bilemiycem. Pek takip etmedim adayları, popülerliklerini filan. Seçimler ne durumda?
Sosyal ağlarda paylaş

Milamber said:

Amerika'nın kendini İsrail için ateşe atması çok ilginç hani cidden komple ülkeyi yönetiyor olmalılar ve eminim sırf bu iş için bile kurulmuş olabilirler. Burada olay amerika'ya ders vermek özellikle obama'ya israil ayar çekiyor. Tıpkı bize çektikleri gibi. Gerçekten ilginç olaylar yaşanıyor ve insanlar bunun sebebinin din olduğunu sanıyor... Amerika İsrail yerine kendisini hedef tahtasına koymuş israili taşeronu bir devlet. Ben islam ülkeride özellikle eğitimin engellendiğini ve insanların bilerek cahil bırakıldığını düşünüyorum ve bunu yapan yöneticileri lanetliyorum. Bir zamanlar medeniyetin beşiği olan coğrafyalar gayet kolay bir şekilde mahvediliyor. kendi kendilerini öldürmekten düşmanın kim olduğunu çözemiyorlar.
farkındaysanız sürekli bir sorun var. bu sorunun içinde kimse çözümü düşünmüyor. muhalefetler kurtuluş örgütleri olduğunu iddia edenler bile bu gücün boyunduruğu altında. forumlarda tartışılacak şeyler değil bunlar ama hani adamların zekası muhteşem değil mi? resmen tüm insanlıkla dalga geçiliyor.

Yil 2012 halen ABD nin kukla Israil in ABD yi yonettigine inananlar var ne diyeyim hersey mustehak bu nesile ;)
Sosyal ağlarda paylaş

13dakikalık bişi izledim ama feci ya..

bayağı kafalar iyiymiş. şunun için adam öldürülmez abi.
toplanıp yardım paketi hazırlanır maksimum. içine de bi kuran, bi de mealini de koy. adamlar az çalışsınlar bari. yeşil perde koy cgi'lar için, adobe'den yazılımlar falan, eğitim cd'leri de şart. başta oyunculuk için eğitim cd'leri.

çok kötü ya. hayır şimdi oynayan adamlara da tehditler vardır kesin de adamların dedikleri de değiştirilmiş kimi yerlerde.

süper komik abi.
Sosyal ağlarda paylaş

DynamicK said:

Olaylar buyuyor. Sudan'da da Ingiltere ve Almanya konsolosluklarina saldirmislar bugun.

dailymail sitesinden alinti:

In scenes reminiscent of the violent clashes that ravaged the Cairo's streets during the Arab uprising last year, thousands of protesters advance on the US embassy near Tahrir Square
10,000 Muslims stage a noisy protest in Bangladeshi capital Dhaka, burning and trampling American flags while chanting anti-US slogans
Reports: Hundreds of protesters set fire to a branch of Kentucky Fried Chicken, chanting, 'No More insults to Islam'
Egypt's president Hosni Mubarak appeals for calm on live television, a day after Barack Obama issued a veiled warning to the region's leaders to protect US embassies
The unrest has raised serious questions over whether the US should cut the billions of dollars in aid it sends to Egypt
It follows unrest after September 11 attack on US Consulate in Benghazi, Libya, killing ambassador and three other Americans

Bence bu ingiltere'ye de yayılır Dyna, orda ki radikaller kazışıyor belli bir süredir. Bir boklar yiyebilirler. Yesinlerde sınır dışı etsin UK hepsini oohhh.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla neden hipster deme ihtiyacı hissettin bilmiyorum, zira ne öyle bir tipim ne tavrım var.

Ama videoda hipsterlık adına nasıl bir işaret bulmayı başardın bir açıklarsan kalbini kırmama gerek kalmaz.

kulhanbeyligin luzumu yok, senden baska kimse ota bka resim koymadigindan bu nane adina suclannman dogal birader
Sosyal ağlarda paylaş

Koreanboy said:

Valla neden hipster deme ihtiyacı hissettin bilmiyorum, zira ne öyle bir tipim ne tavrım var.

Ama videoda hipsterlık adına nasıl bir işaret bulmayı başardın bir açıklarsan kalbini kırmama gerek kalmaz.

kulhanbeyligin luzumu yok, senden baska kimse ota bka resim koymadigindan bu nane adina suclannman dogal birader

Reaction image kullanımını kastediyorsan gayet mainstream board culture, hipsterlıkla bir alakası yok.

Ama dikkat et biraz agzının kenarından kopukler saçılıyor.

Sosyal ağlarda paylaş

Aslinda boyle atismanin kimseyede yarari yok bu sebeble bundan sonra ne yazarsan yaz mesaj yazmayacagim cunku benim belirtmek istedigim tek sey o tip picture lari sen koyuyorsun ve sonra hipster denilince kiziyorsun demekti. Cunku artik yas kemale erdi ugrasmak zor geliyor forum ici kavgalarla o sebeble tekrar belirteyim eger kirdim ise ozur dilerim ve koseme cekilirim ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Filmi izledim, aptalca bi film.

Youtube bir de free speech diye video yu kaldirmayi redediyor. Tabii yine iki yuzluluklerini gosteriyorlar.

Bence de kaldirmasinlar ama bu adamlar din veya politika konu oldugunda free speech dinleyen insanlar degiller.

Bush videolarini kaldiriyorlardi.

Bu filmin yarisi kadar yahudi lere film yapilsa, aninda kaldirilir.

Sonra da diyorlar neden dogu bize kotu bakiyor. Dunya'da her yerde anti amerikancilik yukseliste, gelismis toplumlarda da bu var. Cunku din/politika konu oldugunda, bizim erdogandan farklari kalmiyor. Demokrasi derken demokrasi namina hic bisi yok.

Tabii muslumanlarin bi coguda evrimini tamamlayamadigi icin bu goruntuler cikiyor.

Gercek islam bu degil diyenlere yine tokat gibi bi cevap.

Bu arada yazildi mi bilmiyorum, bu oldurulen buyukelci, oldurulmeden once tecavuze ugramis ve iskence yapilmis diyo bazi kaynaklar.

Escinsellik bastirilip pedofili yuceltirilirse bi din tarafindan, olacak sonuclar bunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Akito said:

Koreanboy said:

senden baska kimse ota bka resim koymadigindan bu nane adina suclannman dogal birader

abi aslında anlatmak istiyorum ben bu mesajı

1. Görünen yüzünde kasti olarak -sadece sığ bir bakış açısının ilk olarak bunu göreceğini eklemekte fayda duyuyorum- "kanka lafı koymuşsun çek meyt" izlenimi yaratılmış.

2. Bahsettiğimiz olay resimle anlatıldığından dolayı "başkaları da 'resim' koyabiliyor"u vurgularken alttan alttan "senin mesajın ot ve bk umarım ölürsün hıh" empoze edilmiş.

3. Resmin tamamı bundan böyle resmi koyan kişinin yaptığı checkmate'i ifade ediyor.

4. Şöyle bir detaya(!) dikkatinizi çekmek isterim ki resimde şah ile şah çekilmiş. Başarının koşullar ne olursa olsun elimizde olacağını belirten bir semboldü bu.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...