Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

War Z

Ren

Öne çıkan mesajlar

ulan yine aynı şey.

adamın birine rastladım. NO KILL dedi, ben de zaten silahım yok bi tek pıçaam var dedim. o da bende beyzbol sopası var çekiç arıyorum dedi. öyle gezmeye başladık kasabayı, lan bi baktım bu böle arkamdan gelmeye başladı. dur bakalım dedim her işte bi hayır vardır. iyice dibime girdi ben arkama bi bakıyorum sonra bişey yokmuş gibi yoluma devam ediyorum. bi kere daha baktım beyzbol sopasını çekmiş, yine önüme döndüm devam ettim, sonra arkadan bi tane kodu, PIÇAAA ÇEKTİİM GİBİ SAPLADIM KAFASINA KAFASINA GG

ha ayrıca benim global inventory'imde niye tactical knife var?
Sosyal ağlarda paylaş

bir macera...

mountain crest'te sopamla aylak aylak gezerken bir kisinin markete girdigini gordum, hemen yakınındaki beyaz evin girisine pusumu kurdum, adam dolu ama hazırlıksız neyse bi de baktım iki kisiler alt f4 yapsamda olmaz dedim zaten bir şeyim yok macera olur. ilk adam eve gire girmez sopayı sallamaya basladım ama oda ne adamda balta var, tabii şoku yiyince geri kaçtı, bende topuk delta peak istikametine doru, adamları atlattım gibi oldu ama son anda gorduler sıkmaya basladılar caresizlikten sag sol yapa yapa 1-2 kursun yedim. bilen bilir yokustur delta peak yolu, bir de baktım başka iki kişi asagıya iniyo, efendim hemen istikameti degistirip kasabnın içine doru yolladım. senaryoya ansızın giren iki yabancı peşimdekilerle çatışmaya girdiler, her iki tarafta bir kayıp verdi, tabi ben elde sopa çitlerin arkasında third personda izliyorum, agacın arkasından keleşinle gönül rahatlıgınla yokusa sıkan arkadasın arkasına doru depar atıp sopacıgımla 3 kere kafaya vurdum--- down, öteki arkadasta olayın sokuna girip yukardan bana ates etti, panikleyip kactım yanıma keleşimi almıştım ama, aradan 2 dakika gecti onunda arkasından yaklasıp bu sefer silahla oldurdum , su olay maksimum 4 dakika surdu, hala inanamıyorum ve ganimeti safezona goturmek icin bos server arıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu yeni yükledim. öyle sinsi sinsi planlara girecek olaylar olmadı daha. birinci karakterle ak47 helmet ıvız zıvır buldum. ikinci karakterle blaser sniperinden medium pack felan buldum. biri sırtı dönük önümden gecti. biraz takip ettim ama vurmadım. sniperliyi safe zoneye bıraktım. gece vakti oynamak hosuma gitti. zombiden kaçarken atladım arabanın arkasına meğer uyuyan zombinin üzerine atlamisim, caddede ne kadar var hepsi pesime takıldı ama kosarak atlattım.uyumadan önce birini vurup da öyle cıkayım bari.
Sosyal ağlarda paylaş

az once 3 kisi markette sikistirdi. ilk catisma oldugu icin heycandan birini alabildim .d mermi yetmedi. ama intikamim acı oldu. 2. karakterle tek sniper mermim vardı. anasının kör ebesinden hs attım adama arkadan. yetisemeden server shutdown. bi de türkce yazdı hackermsiin lan neyden vurdun beni diye. :D burdan mı la o yoksa 3 kisi dolasanlar
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...