Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

War Z

Ren

Öne çıkan mesajlar

ciglik yine iyi. touchpadi acik unutmusum bi kere, sadece tabancam var, surune surune ilerliyorum zombilerin arasindan bi dag evi gibi bi yere giricem. elimdeki silah bir ates aldi, aklim uctu resmen.

sonra sesi duyan geldi tabi. zombilerden kurtuldum derken adamin tekine yem oldum.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

oyunun release ine koydukları hedefler aşağı yukarı belli çok farklı beklentiler içine girmeyin hiç.

abi işte silah ve mermi rareliği.kullanılabilir araçlar.clan falan da geldi mi tamam zaten.bide bandit ve neutral ayrımı tam otursa.hani herkes her önüne geleni vurmamaya başladı mı oyun kıvama gleicek

daha ne olsun sdfs

cheat ve hoppingde halledilcek işte
Sosyal ağlarda paylaş

Devil's Pact Guild Tanıtım Toplantısı

Değerli The War Z oyuncuları, PK guildimiz hakkında şimdiye kadar belli bir fikri edinmiş ama yetinememiş yada herhangi fikre sahip olamamış lakin guildi tanımak, belki kendisine uyuyorsa beraber oynamak için hakkında bilgi edinmek isteyen Türk oyuncular için hem kendimizi anlatma hemde siz oyuncuları dinleme fırsatı bulacağımız bir toplantı tertip ettik.

Toplantı esnasında guild hakkında net bir fikre sahip olabileceğiniz gibi, oyun hakkında da yer yer çeşitli konulara değinilecek, bilgi alış-verişi yapılacak ve fikirler tartışılacak.

Release de The War Z'yi nasıl bir Devil's Pact'in beklediği, aklımızdaki projeleri, yapmayı düşündüğümüz etkinliklerin büyük bir kısmını öğrenebileceksiniz.

Çok yakında düzenlenecek, Meele Combat Turnuvası hakkında bilgi alabileceksiniz.

Guilde recruitleri nasıl yaptığımızı, nasıl oyuncu arkadaşlarla biraraya gelmeye çalıştığımızı görecek ve aynı zamanda tanık olacaksınız.

Internet medyası ile The War Z hakkında yaptığımız çalışmalardan haberdar olacak bazı ortak projelerde isterseniz yer alabileceksiniz.

Guild üyelerininde ilk defa misafir katılımcılarla ile birlikte duyacağı konuların gündem de olduğu toplantımıza tüm The War Z oyuncuları davetlidir.

Saygılı, sevgili güzel bir akşam geçirmek dileği ile.

Toplantı Gün ve Saati:
16 Kasım 2012 Cuma Saat 22:00

Toplantı Yeri: Ventrilo
Host: zh.guildvent.net
Port: 8430
Şifre: - (yok)
Kanal: #powwow Toplantı Salonu
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...