Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout: New Vegas #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

• 4 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
New Vegas modlarını kolay kurma tutorialı istiyorum. Fallout Mod Manager'da Launch Fallout New Vegas / NVSE / Custom Fallout New Vegas seçenekleri var, bunlar arasındaki fark nedir? Oyunu kendi launcherından değil FMM'den mi çalıştıracağız? Project Nevada modu New Vegas Script Extender istiyormuş. Bu durumda Project Nevada'yı hangi sırayla kurmamız gerekiyor?
Ek: Fallout Mod Manager "Something bad seems to have happened" diyip çöküyor sürekli.
Sosyal ağlarda paylaş

Bahsettiğim modu nasıl kuracağımı ve çalıştıracağımı anlamadım. Fallout Mod Manager ve Script Extender istiyormuş ama karışık geldi.
Fallout Mod Manager'ın çökmesinin o dediklerime alakası yok. İnternette baktım da sanırım çok kötü ve çok sorunlu bir programmış. Gerçi o olmadan da nasıl kuracaksam modları...
Sosyal ağlarda paylaş

Mod Managerı hiç olmadı sil baştan kurmayı dene. Nexus düzenli update yapıyor onları. Aynı programı bir seneyi aşkın süredir Skyrim için kullanıyorum ve hayat kurtarıyor.

Bunun yanında yine Skyrim'de olduğu gibi iyi ve geniş modların büyük bir kısmı script extender (nwse gibi bişe) ister. Fallout nexus sitesinde gidip söz konusu şeyin adını arama kutusuna yaz, bul ve dl et. Skyrim'de skyrim script extender (skse) bir zip halinde geliyor ve zipin içindeki her şeyi oyunun kurulduğu ve exe'sinin olduğu klasöre atman gerekiyordu. New Vegas için de aynıdır diye düşünüyorum. Bundan sonra artık oyunu launcherdan değil sürekli olarak nwse içinde gelen exe'den açmalısın. Böyle yaparak nwse isteyen modların sorun çıkarmadan çalışmasını sağlıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 6 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...