Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout: New Vegas #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

Ben de sniper %100 crit build gideyim demiştim de patchlerle düzeltmişler heh. Neyse %46 crit buildle gideriz o da iyidir.

Melee iyi ya eğlenceli. Hem melee hem unarmed git tabi, gerekli bazı perkler melee bazıları unarmed istiyor. Şurda listesi var perklerin ona göre ayarlarsın zaten

http://fallout.wikia.com/wiki/Fallout:_New_Vegas_perks
Sosyal ağlarda paylaş

Modlar için çok farklı şeyler var. Görevler var, mekanlar var, gerçekçilik vs. modları var, estetik var.

newvegasnexus sitesinden istediğin kategoriye göre en çok dl edilenlere bak bence.

fenris said:

yeniden oynayayım diyorum. ne açacağıma karar veremedim... melee nasıl?

Melee oyunun başında bence silahla gitmekten çok daha kolay. Radscorpionlara falan geri gide gide acayip hasar veriliyor. Zırhsız düşmanların yanına gelebilirsen zaten bir kaç vuruş sonrasında organlarından biri sakatlanacağından atış senkronizasyonu bozuluyor. Kolay iniyorlar. Hard seviyelerde de durum bu. Vegasa doğru zırhlı tipler hasar koymaya başlayabilir. Perkler olsun, mağaralardan falan çıkan unique silahlar olsun açığını kapayacaksın. Oyunun sonundaki sniperla herkesi 5 km uzaktan vurma rahatlığı olmayacak tabi ama yine de eğlenceli bir seçim.

Rahat oynanıyor yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...