Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout: New Vegas #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

of yarabbi ya 5 tane yama çıkardılar daha hala ilk hafta öğrendiğim bug'ı çözmemişler ama unuttum iki yıl sonra tabii. cass'e verdiğim all american uçtu gitti kumarhaneye girerken. bunu da farketmeden üstüne 3 saat oynadım. zırt pırt ayrı save almak lazım, sakın quicksave ile yetinmeyin.

hayır gazinoda kalsa onu da anlayacağım, gittim kasalarını açtım baktım, hiçbir yerde yok. oyun silmiş resmen silahı. ver elini konsol player.additem.

bu arada hem fonv hem fo3 bugünlük indirimde, hala almayan varsa kaçırmasın ikisini de.

bu arada, implant grx + chemist + day tripper = max payne. kesin alın alacaklarınız bittiğinde. dc imiş boss imiş hiçbişi dokunamıyor dibinizde spawn olsa bile.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

of yarabbi ya 5 tane yama çıkardılar daha hala ilk hafta öğrendiğim bug'ı çözmemişler ama unuttum iki yıl sonra tabii. cass'e verdiğim all american uçtu gitti kumarhaneye girerken. bunu da farketmeden üstüne 3 saat oynadım. zırt pırt ayrı save almak lazım, sakın quicksave ile yetinmeyin.

hayır gazinoda kalsa onu da anlayacağım, gittim kasalarını açtım baktım, hiçbir yerde yok. oyun silmiş resmen silahı. ver elini konsol player.additem.

bu arada hem fonv hem fo3 bugünlük indirimde, hala almayan varsa kaçırmasın ikisini de.

bu arada, implant grx + chemist + day tripper = max payne. kesin alın alacaklarınız bittiğinde. dc imiş boss imiş hiçbişi dokunamıyor dibinizde spawn olsa bile.

şunun yüzünden taze 6 saat gameplayim gitti
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

Sam said:

şunun yüzünden taze 6 saat gameplayim gitti

arada oluyor, ya silaha vuruyorlar yere düşüyor, yada kırılınca silahi kendi yere atıyor, arada bir kontrol etmek lazım, dün başıma geldi mesela
Sosyal ağlarda paylaş

Feamer said:
arada oluyor, ya silaha vuruyorlar yere düşüyor, yada kırılınca silahi kendi yere atıyor, arada bir kontrol etmek lazım, dün başıma geldi mesela

büyük silah vermemek lazım, minigun gibi şeyler illa vurulup kırılıyor ve atıyorlar. ben çok uzaktan snipe'larken da kaç defa incinerator filanı vuruyorum ellerindeki, hitbox inanılmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

vegası bitirmemiştim. f2 ilede aralarında kısa bi dönem var belki tekrar kurarım su son yamalarla modlarla
son bi f2 attım 400küsür hplik kibar öküzüm
http://i258.photobucket.com/albums/hh276/Rokstanski/dudefallout2.jpg

bu bildi aynen geciririm oluyosa fnv da.

vats animasyonları disable edilebiliyormu bu arada nv de?
Sosyal ağlarda paylaş

fo2 ile fonv arasında yarım yüzyıl var neredeyse lol, build geçirme filan da olmaz apayrı perk ve trait'ler. öyle 10 10 10 statlar için intense training'e çok yatırmak lazım ama special'ın da esprisi maalesef pek kalmadı yeni oyunlarda. perception spread, agility attack rate, charisma companion number filan etkilemediği sürece de öyle kalır.

ayrıca turbo/implant grx ile yürünüyor boomer'lara heh, hatta 37 altın külçesini de götürmek mümkün deddo mani'de.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...