Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout: New Vegas #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

Namessar said:

adult modlar da var guide da. cikarirsam yukleme sirasini texturelari vs yi gene ayarlamam conflict olmadigindan gene emin olmam lazim. oyuzden paticik kurallari geregi, no-way :)

ustad, ben bu enb serilerinden hic birisini duzgun beceremedim. her seferinde texturelar birbirine giriyor, calilarda agaclarda kare kare bozukluklar olusuyor, yere bakarsam texturelar bozuluyor gibi problemlerim var.

bendeki bir modlami cakisiyor yoksa enb ler mi bozuk.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

hallettim, steam overlay yapiyormus bu dertleri.

ben yazamadan cozmussun zaten. kendim hic yasamadim ama enb acinca texture missing olan insanlar vardi NV de. Antialising kapatinca (hem oyun ayarindan hem de ini dosyasini editleyerek ayni anda) duzeliyordu.

FO3 te steam overlay cokertiyordu oyunu (hatta sonradan valve disable etti fo3 icin overlay i), ama NV de de bir sorun cikarabilecegini dusunmemistim hic.
Sosyal ağlarda paylaş

bitiremezler bunu. bitirdiler diyelim, dizayn rezil olacaktir. bombos mekanlar, detaylari gelisi guzel duzenlenmis ic mekanlar vs vs olur ancak.

modding team ile yapilabilmek icin fazla ambitious. dedike maasli bir 10 kisi ile 1-1.5 senen olsa belki.

Ayrica sonunda ekleyecegiz dedigi continious map baya buyuk bir is. faz alabilecekleri bir yer de yok, zira ilk falloutlarda yoktu oyle bir sey.
Sosyal ağlarda paylaş

Quests:
-------
Vault 13: (start and revisit 100% complete)
Vault 15: (100% complete that was an easy one ;) )
Shady Sands (About 30% done)
Junktown (About 20% done)

daha çok işi var. ayrıca namessar'ın dediği gibi olması çok muhtemel. şu iş official yapılsa ne süper olur, malzemenin çoğu hazır zaten. ama yok öyle bi dünya işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

"nutella yerim" said:

benim laptop 4 u kaldırmıyo, 3 ile nv yi dondurup dondurup oynuyorum ehehh

lol ben de 4'ü yükledim yemedi aynı şekilde, new vegas falan bi denesem mi diyodum.

yardır affetme, zaten new vegas ı oynamadıysan su ana kadar mutlaka oyna, hatta fo 3 game of the year edition ı da oyna
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...