Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çok güzel ölünce salona astık

aente

Öne çıkan mesajlar

"Tatar Ramazan" said:

Abiiiiiii bu ne ya cidden abarttılar artık, plaket-şilt verir gibi kendi sorumsuzluklarından ölen çocuğun resmini sırıtarak alıp veriyorlar aboooooovvvv

artık inanmak istemiyorum bu ülkeye ya.

yanlış mı okudum, yanlış mı anladım diye tekrar tekrar başa dönüp okudum bu kadar da olmaz artık diye.
Sosyal ağlarda paylaş

bu ülke zamanında çok acılar çekti arkadaşlar,belki bugunler size kotu gelebilir ama kemalist diktatorya zamanında arapca harfler yerine latin alfabesi getirerek bu milletin dinini elinden aldı,camilerde turkce ezan okundu,dusunebiliyor musunuz yav turkce ezan kadar manyakca bir şey var mı,manyak mıyız lan biz türkce ibadet edelim,ondan sonracıgıma okullarda karma egitim modeline gecildi,daha ufacık kızların başından örtüleri onlara sormaksızın cekip alındı,tanımadıgı erkeklerle,hatta erkek ogretmenleri ile aynı sınıfı paylastılar,daha sonrasında ahlaki cokuntu,yozlasma gibi dogal sonucları oldu bu hadiselerin,akp iktidarı henuz daha hemen hemen 10 senelik olmasına ragmen turkiye nın bagrındaki bu kara lekenin izlerini silmek üzere,aydınlık yarınlar,ak yarınlar bizi bekliyor,ümidinizi kesmeyiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar devletin yaptığı her şey tam da olması gerektiği gibidir, dalga geçmeyin,
akp'yi destekliyorum bu yüzden, sayesinde ülkemiz çok kalkındı, çok gelişti, artık bambaşka bir ülke oldu.
büyük tabloya bakamadığınız için cahilce tayyip'imi karalıyorsunuz.
çok ayıp ve şu kutsal ramazan gününde yapılacak iş değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

İnsan oğlunun tepkisizlik sınırının en uç olarak ölçülebileceği halk olarak Türkiyeyi belirlemiş olsalar gerek.

abi halk ne olduğunu anlamıyor ki şu fotoğrafa bakınca. sorsan yorumunuz nedir diye, "Başbakanımız ne güzel bak çerçeveletmiş, anıyor yavrucuğu" falan diyecek. Bu kadar geri kalmış bir ülkede kaç kişi durumdaki kara mizahı aşıp giden durumu anlayıp tepki verecek ki.
Sosyal ağlarda paylaş

aente said:

Ardeth said:

İnsan oğlunun tepkisizlik sınırının en uç olarak ölçülebileceği halk olarak Türkiyeyi belirlemiş olsalar gerek.

abi halk ne olduğunu anlamıyor ki şu fotoğrafa bakınca. sorsan yorumunuz nedir diye, "Başbakanımız ne güzel bak çerçeveletmiş, anıyor yavrucuğu" falan diyecek. Bu kadar geri kalmış bir ülkede kaç kişi durumdaki kara mizahı aşıp giden durumu anlayıp tepki verecek ki.

yok tipik argüman şu olur

İÇİP İÇİP MİLLETİN KARISSINA KIZINA SARKIYORLAR,KUSUYORLAR,YERLERDE YUVARLANIYORLAR.

başbakanımız zamanında demişti,içsinler,akısarana tıksırana kadar içsinler diye ama bu sefer halk rahatsız olunca yasaklanmak zorunda kaldı.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

arkadaşlar devletin yaptığı her şey tam da olması gerektiği gibidir, dalga geçmeyin,
akp'yi destekliyorum bu yüzden, sayesinde ülkemiz çok kalkındı, çok gelişti, artık bambaşka bir ülke oldu.
büyük tabloya bakamadığınız için cahilce tayyip'imi karalıyorsunuz.
çok ayıp ve şu kutsal ramazan gününde 3 aylarda yapılacak iş değil.

foruma neler oluyor ? güvenli internet filtresine mi takıldık niye herkes 180 derece?? :D

biri dalga geçiyorlar saygı duyuyorum demiş aynen katılıyorum. zaytung, penguen uykusuz vs.. bile yetersiz kalıyor artık haber gazetelerindeki absürtlükler yanında.
Sosyal ağlarda paylaş

gerçekmi la o resim yok ya olamaz heralde gerçekmi lan yok yok... lan?

ha bide hani nerde akp ciler demenin anlamı yok. ben de başka bi partiye oy veriyorum onlar da saçma sapan işler yapıyolar napim herbiri için çıkıp beyanat mı vereyim. + olarak akp kötüdür (bunu yazayım da kimseyi bulamadık şuna dalalım demeyin)
Sosyal ağlarda paylaş

aente said:

Ardeth said:

Halk bunu anlamıyor da, halk buna nasıl kızmıyor ben bunu anlamıyorum. Bizzat depremin olduğu yerde bulunmuş insanlar bunlar, devletin yardımı depremden bir gün sonra geliyor, ne deprem için ne deprem sonrası için adam gibi bir hazırlık yok. Buna rağmen çıkıp adamlar "bis deprem vergileri ile yol yapdıg okul yapdıkg" diyebiliyor. Bu depremin içinde olup da buna kızmayan, o stada çıkıp da hadi hükümet ve devlet adına özür dilemektense yine kendi reklamını yapan bir adama kızmamak ne kafası ben bunu anlamıyorum. Vallah billah şaka gibi, tren kazası, sel, deprem derken sorumsuzluktan bir sürü insan ölüyor verilen cevaplar

"şimdi görevimi bırakmam doğru olmaz"
"deprem vergileri ortak havuzda toplandı biz onlarla yol, hastane yaptık."
"van depremi ile BDP'nin gerçek yüzü ortaya çıktı"
"evler çok sağlam TOKİ'nin tek suçu yok" (sorun evlerin sağlamlığı değil zaten sel altında kalması olası bir bölgede olması)

Şaka gibi ya, senin hükümetinni ihmalkarlığından bir sürü insan ölmüş sen oraya çıkıp anti-kürt propagandası yapıyorsun hala.

Hadi bu insanları geçtim ya bu herifi savunan aydınlar? La bu adamın saçma sapan çıkışlarına "ay çok tatlı aynen bir çocuk siniri var" diyen eski solcu köşe yazarı var lan? Throine de çok sever kendisini hatta bir kadın da ismini hatırlamıyorum şimdi. Herif deprem sonrası gitmiş savaş çığırtkanlığı yapıyor ne çocuğu ne tatlısı ya insanlar mala bağlamış durumda.

Ya yetmez ama evetçilere ne demeli? Sanki biz çok seviyoruz 80 darbecilerini de ondan hayır dedik. Anayasadan sembolik bir darbe yasası kalkacak, kenan evrene sembolik bir yargılama yapılacak diye HSYKyı ve HSYKnın 2/3ünü seçtiği tüm yüksek yargı kurumlarını AKPnin eline teslim ettiler. "Yok ben ilerde çocuğumun yaşadığı ülkede böyle bir anayasa olsun istemiyorum" falan. Aha terörler mücadele kanunu yenileniyor şimdi, "halkı yıldırmak" gibi muallak cümleler hala bu kanun içersinde duruyor. Buna ek olarak özel yetkili terör mahkemelerine de sıcak bakıyormuş RTE, bilmem tanıdık geldi mi istiklal mahkemelerini çok eleştiren arkadaşlarımıza. Bu ne mallık yani, kenan evren evinde limonatasını içerken insanlar yargı organlarını sembolik bir rituel için yeni darbecilere teslim edebiliyor. Darbenin ekmeğini yedikten sonra da terörün ekmeğini yer AKP.

Ne diyeyim ben yani şimdi.
Sosyal ağlarda paylaş

bence adamlar artık işi taşağa almaya başladı

- lan idris bak napcam şimdi aklın çıkacak
- napıcan tayocan
- şu ölen çocuk var ya onun fotoyu çerçeveleticem sonra da van a gidip bunu duvarıma asıcam diye bağırıcam hiç tepki vermeyecekler
- hadi be yapamazsın öyle bişey
- neyine giriyosun
- gemiciğine
- anlaştık!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...