Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield 4

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

bugün bir şekilde girebildim.

oyun meh işte.

grafikler iyi değil, oynanış bf2 gibi onu sevdim bi.

türk sunucusuna girdim ilk arkada ankaralı namık çalıyorlardı, muhabbette pek sarmadı.

her oyun başı kuleyi yıkmayın muhabbeti dönüyor, birileri gidip yıkıncada 5dakikalık küfür debuff ı yiyor herkes, aralıksız küfürleşmeler başlıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ObuzHapsever said:

Grafikleri biraz kısmışlar mı ne? Sanki Bf3'deki karakterlerin dokuları daha fazla detaylıydı. Bi de Crysis 2'de gıcık olduğum bi engelin yanına gelince otomatik siper alma şeyi koymuşlar. Bunu gördükten sonra önsiparişten vazgeçtim.

resolution scale'i arttirmayi dene
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

wtf is this shit?

https://www.youtube.com/watch?v=XNvwDID4Gfk

vehicle warfare adına hiçbişey kalmamış lan resmen oyunda. araçlar süs olarak mı var nedir? 3 tane adam dünya silkeliyor.

pratik bir şey değil bu. 6 adam çatıda oturuyorsun, ilk olarak takım kaybediyor 6 adam eksik oynuyorsun. ikincisi o rpgler bitiyor, kendi kendine dolan veya refill edebildiğin bir şey değil. üçüncüsü birinin oyunu oynamadan sürekli asansörü beklemesi gerek yoksa benim gibi bir adama gelip 6 adamı yanyana dizebilir.

video yapmışlar işte hehe.

asansörü c4 le tutma olayını düzeltmeleri gerek amaa, adam kafaya koyarsa asansörü tutmayı 20 kişi de gitsen alamıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

wtf is this shit?

https://www.youtube.com/watch?v=XNvwDID4Gfk

vehicle warfare adına hiçbişey kalmamış lan resmen oyunda. araçlar süs olarak mı var nedir? 3 tane adam dünya silkeliyor.

Abi hiç biri ne bir flare ne evasive maneuver yapmıyor ben anlamadım, bir de locklanma hızı çok kısa onun uzatılması lazım, unlocklarla falan anca adam olur. Bir de adamların yetoluğu yani eşşek kadar binanın tepesinde açıkta adamları öldüremiyorlarsa haketmişler.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...