Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

google nexus 7"

lord_gorthaur

Öne çıkan mesajlar

GERGE said:

Nexus 216 ppi'lik motoruyla ile 149 ppi'lik Note 10.1'e tur bindiriyor sayın seyirciler.

O değilde Nexus'un Newsstand gibi çoğu şeyi bize kapalı, iPad'de açık hepsi. Onlara da bakılmalı.

sen şu kalem zamazingosundan memnun kaldın mı? 50$a mı ne almıştın?
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
15 dolar kalem. Yol parası dahil 50TL gelmişti.

İlk başta çok berbat geldi ama yazmaya alışınca kullanılır oldu. Bak şunu yazdım mesela rahatça:

http://i.imgur.com/2EQ3d.png

Mükemmel yazmıyorum tabii ama pdf üzerine not alırken ya da şema filan geçirirken işe yarıyor işte. Memnunum.
Sosyal ağlarda paylaş

abi zaten esas sıkıntı windowsların nasıl çıkacak olduğu sorusu?

bana sorarsan bunları 2ye katlayacak bi şekilde gelicekler.

bugün şangay tanıtımı varmış, herkes çok beğenmiş falan hatta. ama mikros işte. ne olacağı da belli olmaz.

şu mesela
http://www.itproportal.com/2012/10/23/fujitsu-unveils-sylistic-q572-windows-8-tablet-featuring-amd-z-60-hondo-chip/
Sosyal ağlarda paylaş

abi app ile ne yaptığına bağlı yahu o.

şimdi öle değil tabii ama 5k yararlı app > bi ton gereksiz oyun.

hakikaten oyunları ve tekrarlayan, birbirinin aynı appleri çıkarttığında geriye ne kalıyor onun hesabını yapan bi algorithm çıkartmak lazım. gereken app'lerin ne kadarı gerçekten var diye görmek için.

atıyorum koşu takip gps app'leri mesela. market'te 60tane farklı model olması bana sadece ufak detaylar hakkında şımarıklık yapmamı sağlıyor ve hiçbir sıkıntım yok. ama diğer taraftan bi artısı da yok hani.

yahut oyunlar. oynamıyorum ki hiç!

faydalı appler de fazla yok şimdilik win'de ama lepitapımla sorunsuz sync falan gelicekse, ne bileyim cidden işlerimi kolaylaştıracaksa alırım. (zaten şunları hiçbi zaman "dur alayım" diye almayı beceremedim ki. hep faydasını görecem! yeni gelenin faydasını görmezsem takoz telefonum gibi dururlar kenarlarda)
az kaldılar. gelsinler. bakalm
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
İşini görecek şey vardır kesin. Ofis olarak en iyi tablet diyorlar. Ama tutup da ne bileyim Manga Rock 2 gibi benim için iPad kullanımın %50'sini oluşturan bir app ararsan bulamazsın.

Çok standart ve kalabalık topluluklara hitap eden şeyler var şu anda sadece.

Notability diye bir programı kullanıyorum mesela derslerde, 10 küsür program arasında uzun bir araştırmayla seçtim. Windows Store'da bir ya da iki tane benzer program bulursun ancak, o da OneNote yeter demiyorlarsa. Benim deiğim program OneNote'dan çok farklı.
Sosyal ağlarda paylaş

adam istemedi geldi.

http://www.turktelekom.com.tr/tt/portal/Guncel/Detay/Eglencenin-Tablet-Hali-Asus-Google-Nexus7-Turk-Telekom-da

linkten said:

31 Ekim’de başlayan ve 31 Mart 2013 tarihine kadar devam edecek olan kampanyayla; Kullanıcılar Asus Google Nexus 7 Tablet’e, Türk Telekom faturasına 24/36 ay taksitle sahip olabiliyor. Asus Google Nexus 7 Tablet ‘e 36 ayda 25 TL , 24 ayda ise 35 TL’den sahip olmak mümkün.

Fakat web sitesinde detaylar yok. 35*24 ile 840 TL'ye geliyo
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...