Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

google nexus 7"

lord_gorthaur

Öne çıkan mesajlar

• Admin
eahuae bir kac gun once dogum gunumdu, hediye olarak genelde bizim tayfa aralarinda para toplayip zarfa koyup kendine ne istiyorsan onu al seklinde yapiyorlar. ordan bi gaz geldi. ayrica epeydir haftasonlari dahi calisip kendime hic bir sey almadiydim ordan da bi gaz var.

asil yanlislikla olayi komik ama. 3 hafta once pre-order lar acikken play hesabi acip checkout a kadar gelip kart bilgisi adres falan girip son anda iptal etmistim. pre-order pek sevmiyorum ben. siparis verdigim gibi elime ulasmasi lazim. o yuzden bekledim. bu hafta 16gb liklar stokta gozukunce aa bakim bi tane ekleyim sepete kac gunde geliyo gorebilcem mi diye denerken cakal gugil onceden girdigim bilgileri kaydetmis ve direk TAMAM SIPARIS ALINDI SIMDI EMAIL GELECEK diye onay verdi. ne oldugunu anlamadan siparisi vermis oldum. :P

sonra da "zaten almayi dusunuyordum iste gugil da kiz gibi nazlanma al gitsin deyiverdi almis oldum" tesellisi verdim kendime hehe. esim de destekleyince tamam dedik. :p
Sosyal ağlarda paylaş

Eheh bende 8gblik versyonu kaptim, 15poundluk store hediyeside ilac gibi Geldi xD

Yani bu ebatta ilk cikan galaxy tabi kullanmistim uzun sure...fakat uyuz oldugum baya birsey vardi, hepsi duzeltilmis baya muthis alet olmus.

3gden Tethering yaptim daha once sordugum gibi, gayet mutluyum...bide aletin tasarimi falanda guzel, arkasi deri gibi, hafif vs.
Sosyal ağlarda paylaş

Eheh bide sey guzelmis, jelly bean ile geliyor sanirim, google anasayfa kivaminda birsey eklemisler..oraya zaman icinde search ettiginiz seylere, hergun gittiginiz yere gore gpsden yakalayip, size ozel info cardlar cikmaya basliyor...eve gidiste trafik/toplu tasima durumundan tut bolgesel haberlere kadar, zaman icinde ogreniyor kerata xD

Pil omru aynen baya uzun, ekran yeterde artar..(7inch garibim zaten) ipadle kiyaslayamicam cunku bu baya mobil kaciyor, farkli klasman bence...fiyat fayda olarak diyecek birsey bulamadim, olmasi gereken fiyat araligi bu kesinlikle.
Sosyal ağlarda paylaş

mono said:

Eheh bide sey guzelmis, jelly bean ile geliyor sanirim, google anasayfa kivaminda birsey eklemisler..oraya zaman icinde search ettiginiz seylere, hergun gittiginiz yere gore gpsden yakalayip, size ozel info cardlar cikmaya basliyor...eve gidiste trafik/toplu tasima durumundan tut bolgesel haberlere kadar, zaman icinde ogreniyor kerata xD

cok guzelmis. hic big brother'im olmamisti.
Sosyal ağlarda paylaş

haha, google in, facebook un, apple in kendisi big brother zaten. bunlar onlarin yaninda kucuk kalir.

bence de guzel bi feature, gecen arkadasa gittim, bi baktim, eve donus yolu acik, toplam tahmini sure 46 dakka yaziyodu. otomatik orasinin evim oldugunu vs cozmus. mantik basit ama hic data girip egitmiyosun bi an gelecekte sandim kendimi.
Sosyal ağlarda paylaş

Hehe...of mum cok derpherp olmus...tek derdin big brother olsun su yilda...

Update olarak gayet sorunsuz ve mutlu calisiyor alet, remote desktop kullaniyorsaniz splashtop u oneririm, baya hizli.

edit: hizli derken, teamviewer kadar esnek degil ama ondan baya hizli, yani baya akici ve highres olarak kullandirtiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

DynamicK said:

yok bende öyle bir sorun. bazı serilerde ekran iyi yapıştırılmamış diyorlardı. sana öyle bir şey mi denk geldi?

geri göndermen gerekiyor eğer hata varsa. 2 hafta içinde gönder.

Heh ingilterede arkadasa aldirmistim geleli 2 hafta oluyor zaten:/

Su durumda türkiyede yapabileceğim birsey yok sanirim
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...