Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

google nexus 7"

lord_gorthaur

Öne çıkan mesajlar

• Admin
ucuz ya da pahali olmasi onemli degil ya, ekran koruyucusu sart. sey icin gecerli, simdi sacma sapan bisi olur ekran daha ilk haftadan cizilirse keske alsaymisim diye pisman olmamak icin.

yani aleti taktigindan degil de kendi kafanin rahat olmasi icin. yoksa hic bir alete ne ekran koruyucu ne kilif cart curt gerekli degil.
Sosyal ağlarda paylaş

Ekran koruyucu ve kilif geldi. Kilif fena degil ama cok sacma bi olay var. Kilif takiliyken, aletin tusuna basip aciyorum, screen lock'u aciyorum, actigim gibi geri kapaniyor.

Ekranin ustundekinden baska bi yerde bi sensoru falan mi var nedir ?

edit : Olayi su "Magnetic Sleep / Wake Sensor" muhabbeti sanirim. Kiligin kapagini arkaya katlayinca oluyor gibi. Baya uyuz. meh.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Ekran koruyucu ve kilif geldi. Kilif fena degil ama cok sacma bi olay var. Kilif takiliyken, aletin tusuna basip aciyorum, screen lock'u aciyorum, actigim gibi geri kapaniyor.

Ekranin ustundekinden baska bi yerde bi sensoru falan mi var nedir ?

edit : Olayi su "Magnetic Sleep / Wake Sensor" muhabbeti sanirim. Kiligin kapagini arkaya katlayinca oluyor gibi. Baya uyuz. meh.

önceki mesajda verdiğin linktekini mi aldın?
Sosyal ağlarda paylaş

Selam,

1 tane aldım ben 30MB/s olanlardan, gayet güzel çalışıyor. Hatta Sansa clip+ bile boşta kaldı; zira flac çalabiliyorum aletle :)

8-16 gibi sınırlayıcı hafızalar gıcık edici bir durum olabiliyor. Ekran gerçekten de sıkıntı oluşturmuyor; evet, bazen IPS olsaydı da kafamı yastığa koyduğumda daha rahat görebilseydim dediğim oluyor ama parasına değiyor cihaz.

Hatta 90MB/s olan microsd kart alıp daha mı rahat flac kopyalasam diye düşünmüyor değilim; tek sorun max 16GB oluyor kapasitesi :

Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...