Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nintendo 3DS?

deadwoll

Öne çıkan mesajlar

patinin %70'i pc elitist,geri kalan %30'luk bu tip bir fanbase ile dolu olmasi biraz uzucu

yuce nintendo cok tutkulu, asla yanlis yapmaz, regionlock, underpowered console ve zaman ve para harcadigi fucking gimmicks DİSİNDA!

acc sistemi diye bisi yok, digital oyunlariniz 3ds'i caldirirsaniz filan

elveda!, igrenc bir kontrol semasi, censoring content! 3rd party destegi yok, 10 senelik oyunlarin enhanced port versiyonlarini full price'dan satmasi.. ve cogu oyunu olumune rehashing..

bunlari savunmak ve gormezden gelmek kotu bisi, bunlari soyleyenleri sony virali demek igrenc bisi..

sigh..

komik, o kadar kisi geldi su son zamanlarda vita mi almali 3ds mi bir tanesinede git vita al mutlaka, 3ds shit demedim.

sadece ikisinin eksik yonlerini belirttim.

vita'nin iyi satmasini istiyorum, bazilariniz gibi vita cidden olse gobek atacak degilim, oturur aglarim NET!, gelmis gecmis en iyi hardware!

nintendo-3ds tek basina markette rakipsiz kesinlikle kalmamali, sony zorlamali ki bazi kafalar degissin nintendo'da bunu istiyorum, rekabet bize yarar.

yoksa gidip rehash mh'lari pre-ps1 grafikleriyle, net kotu 3ds hardware'i uzerinde oynamak zorunda kaliriz.

saka gibi ya 'crapcom ucmus mh psp versiyonun rekorunu kiramaz zor' dedim olay nerelere geldi yorum yazdirmicaksiniz artik paticige anlasildi..
Sosyal ağlarda paylaş

knox haklı ne yalan söyliyim, aldık aleti işte çürüyor. "mario kart alsana" "korsan çip alsana '94 grafikli oyunlar için" geliyor ancak öneri. (:P)

vita'nın oyun açısından durumu daha iyi olsa dövmediği alan yok. geçen gün gerge ile psp ile 3ds'i yanyana koydum direkt aktardım şikayetleri.
Sosyal ağlarda paylaş

underpowered konsol dediğini 200 liraya aldık abi tabi daha güçsüz bi alet kimse aksini iddia etmiyor ki

bir fire emblem al bir pokemon al yüzlerce saat oyna. yada mario kart, donkey kong tarzı platformer oyunlar al, az ama sıkça oyna olayı bu nintendonun

xl fiyatları çok uçuk tr'de o yüzden alma taraftarı değilim zaten

şuan sıfır vita almaya da kalksam bana 600-700 liraya patlayacak sanırım hafıza kartı bok püsürüyle
Sosyal ağlarda paylaş

ya gerge ile bir hevesle advance wars download play multi srpg atalım dedik, karşımıza şu oyun çıktı:
http://www.retrogamesnow.co.uk/wp-content/uploads/2011/08/ataricombat.jpg
vücudumuz hazır olmadığından kapadık işte hüsranla sonuçlandı multi deneyimimiz fire emblem da karakter stat kartlarını tokuşturmaktan ibaret çıkınca.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
EO serisini hic sevemedim ben.

Ama Golden Sun'a asiri sardim bu aralar. GBA versiyonundan basladim 3DS'de, surekli oynuyorum. Uclemenin sonuna gelirim, hemen biter diye korkuyorum hatta.

Bu arada sunlara atlayin:

Custom Robo Arena - 34TL - http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/customrobo-arena-ds-sifir-ambalajinda-88188115
Spirit Tracks - 34TL - http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-oyun-konsol-oyunlar-ds-the-legend-of-zelda-spirit-track-stoktan-hemen-kargo-sifir-133584650/detay
Sosyal ağlarda paylaş

sevip sevmeyeceğimi anlamak için işte demo indirdim ama nintendo sağolsun actiblob ile yarışıyor sömürücü iş anlayışı konusunda. 3 uses nedir ya, şaka mı bu.

hayır evde aleti başka kullanan olsa açıp kapayacak bir bakacam kitlenmiş. sanki oyun tam sürümmüş gibi. 15dk süre koysalarmış bari bir de çok oynayacaz oyuna doyacaz almayacaz. 45€ handheld oyun satamayacaklar yazık adamlara.

şu 3ds'i almasaydım da hayalimdeki nintendo imajı bozulmasaydı ya bu kadar. böyle aile şirketi gibi düşünürken vahşi kapitalistin 11'e vurdurulmuş haline dönüşmüş adamlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Kim niye sinirlensin abi? Bak hep Ingilizce yaziyorsun, opportunity cost ne bilmiyor musun? DS oyunlari ile Sony el konsollari genel olarak mutually exlusive. DS oyunlarinin degeri cok daha fala benim icin.

Seviyorum iste, isterse pahali olsun, isterse demolar kotu olsun ki demo olayi 3DS ile ciktigi icin hic umrumda degil.

Bana ne abi fact'lerinden. Vita'nin istersen HAL 9000 seviyesinde donanimi olsun, donemin en basarisiz iki konsolundan biri oldugu ortada Wii U ile birlikte. Bu da benim fact. Dediklerin de umrumde degil Knox konunun basindan beri. Shantae ya da Crimson Shroud oynamak degeri donanimla olculemeyecek seyler benim icin. Golden Sun hayatim en iyi oyunlari arasina girmeye uygun gibi gorunuyor benim icin. My World, My Way uzerinden 50 yil gecse unutamayacagim bir parodi (ve PSP'ye de cikan ender DS oyunlandan).

Nereden gelip burada yaptiginiz circle-jerking diyorsun? Ne sacmaliyorsun yani? Pre-PS1 grafik nasil:

(ilk 30 saniye yaramaz)

http://www.youtube.com/watch?v=UeJeVySB-V0

Nintendo oyunlarini da, konsollarini da, konsollarinin metasini da seviyorum. Benim gozumde de PSP ve Vita oyunlari iyi degil genel olarak. Iyi oyunlar cikiyor ama az.

Garip bir nefret ile yaziyorsun burada. Derdin ne?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...