Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nintendo 3DS?

deadwoll

Öne çıkan mesajlar

Data management bende kalan blockları gösteriyor 122.000 kalmıs 32gb kart var 230k block ediyordu heralde
2gb kart varken 18k civarı block vardı luigi mansion indirmiştim ikinci oyun sğmıyordu mesela.tekrar tekrar dl edebiliyosun aynı cihaza applestore gibi bir kez satın aldıktan sonra nintendocluba login ol birde oyunu register ettikten sonra starlarıda al.
Sosyal ağlarda paylaş

Fin said:

Mh3 en kötü zaten 4 daha kötü pspyi zaten geçtiler hele bu yılın sonnda baya bi oyun çıkacak mh asla best seller olmadı 1+1 promosyondan kitlediler die satışları yüksek onu /2 ypn lel

yanlis anlamissin olayi, MHP3rd rakamlarina ulasmasi baya zor bundan bahsediyorum, crapcom aksini dusunuyor bunun.

Fin said:

http://www.shopto.net/3ds-ds
Preorder listesi bile yeter geçmeye ehuh

neden bahsediyorsun hic bir fikrim yok rofl
Sosyal ağlarda paylaş

reampage said:

Fin said:

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/sandisk-32gb-sdhc-hafiza-karti-ucretsiz-kargo-8764527
Şundan alın hatta baya bi idare eder

aradığınız ürün mantar diyo

2 ay önce aldım ben siparişlerdn buldum 50 lira bişeydş gerge söylemişti hatta hiç bi problem yok kartta cihazı yeni açınca 2-3 saniye sonra kartın içeriği geliyor sadece
Sosyal ağlarda paylaş

Fin said:

3ds threadde psp butmadliği yapıyorsun gelip en kötü oyunu refere ederek bide lel.

The Nintendo defense force always cracks me up.

monster hunter freedom 3 4.7 milyon satmis, mh4 bu rakama ulasmasi zor hele ki o pre-ps1 grafikleriyle, ben bundan bahsediyorum ama sen inatla konuyu bir tarafindan anlamakta israr ediyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Fin said:

@knox o kadar satmasının nedeni bi tane alana bi tane bedava kod geliyordu bide buy 3 get 1 promosyonuna dahil olduğu için o kadar sattı yoksa oyun bok gibi o satıs rakamını /2 ye bölün direk

facepalm.jpg

PSP oyunu o. seride en cok satan, crapcomun 5. en cok satilan oyunu. MH4 WW bu rakamlara ulasmasi zor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...