Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nintendo 3DS?

deadwoll

Öne çıkan mesajlar

said:
Q: As someone who's made a pretty significant investment in digital purchases for 3DS, I feel there may be some games that work better on 2DS than on 3DS -- Virtual Console, for instance. But the 3DS games that have 3D functionality, I'd rather keep them on the 3DS. It's not really possible to do that...

Scott Moffitt: It's not tied to an account. Yeah. We haven't solved that yet.

Q: Are you working on solving it? It sounds like, to date, Nintendo has been pretty content to keep things as they are.

Scott Moffitt: If you look at the account system, the network ID system that exists now on Wii U, that's an effort for us to move beyond a device-centric approach to an account-centric approach. But we haven't done it on the handheld side of the business at this point. We hear that feedback. We hear that criticism, or whatever you want to call it, from time to time. We're not blind to it. But it's not something we've solved.

yani bu nintendo'nun kan emiciligi ve surekli ucuz bahaneler arkasinda saklanmasi baydi.

en basta boyle bi sistem koymicaksin o zaman, rakiplerin seneler once cozmus bu olayi, yok ama illa 5-10 sene geriden takip etme kafasi lanet herifler ya. cozumude kolay aslinda, karmasik bir sorun degil, kalkipta 10'larca muhendisini calistircagin. tey allahim ya..

http://www.gamesindustry.biz/articles/2013-08-28-nintendo-we-dont-want-to-walk-away-from-3d-gaming
Sosyal ağlarda paylaş

oyun dünyasının kimland'i gibi birşey adamlar, 20 yıl öncesinde durdurmuşlar şirketi öyle saklayıp koruyorlar.

hayır bir de açıklanan bahaneler çok gülünç savunanlar tarafından:

"kapaklı hali kolay kırılıyor böyle daha uygun"

e neden kapaklı yapılıyor 10 yıldır o halde?

"3d çok mühim değildi zaten"

e sırf buna harcandı konsolun bütün gücü, onun yerine daha yüksek çözünürlük ekran yapsaydınız da göz kanseri olmasaydık?
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
http://www.vg247.com/2013/09/10/the-npd-finds-console-and-pc-gaming-still-king-among-kids-but-for-how-long/

problem yok, yakinda kokten kurtuluyoruz, nintendo'nun basta olmak uzere kabusumuz cok yakinimizda.

said:
While 67% of children still play console and PC games, 64% are now onto their mobile devices, which the average child receives at only eight years old, according to NPD’s findings. The group also found that kids are playing longer ever week, with smartphone gaming up to seven hours a week among children now compared to only five in 2011. Liam Callahan, an analyst at NPD said kids were embracing change and adopting new devices and technologies.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
hacı abiler konu açmayım buraya iliştireyim sorumu;

benim asıl amacım ds oyunları oynamak. ds almaktansa 3ds alayım bari diyorum. ortalıkta r4 kart muhabbeti var habire. ben şimdi 3ds alsam ds oyun kartı takınca oynatmayacak mı? ofical siteye göre oynarsın diyor ama bu kart muhabbetini anlamadım.

saygılar hepinize. öbtüm
Sosyal ağlarda paylaş

r4 olayında da güncelleme karın ağrısı diye bi ara bi şey okumuştum. çok önemli değil ds oyunları ucuz zaten ikinci elde zibille var bakıyorum 2 gündür.

bide işin psikolojik kısmı var. 100 tane korsan oyunu r4 e atınca kıymeti kalmıyor o oyunun. iki bakıyorsun başka oyuna geçiyorsun.

o oyuna para vereceksin. elinde aynı anda max 10 kartuş olacak falan. onları da tekrar yaşamak istiyorum açıkcası.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...