Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SWTOR F2P ?

Kevinromeo

Öne çıkan mesajlar

konu nereye gelmiş ve ben bütün eğlenceyi kaçırmışım oyundan anlamayanlar listeler vermiş 10 milyon baloncuk adam olurdu demiş öbür yandan bab the kank lar en büyük öögörgöfg guild varya işte o biziz ögfgöfög moduna bağlamış.

Benimde tavla guildim var her akşam raid yapıyoruz normal mod 2 ters bir düz kestik, bence zarlar üzerinde oynama yapılsa daha çok düşeş gelse kesin tavlayı 10 bin yüz milyon adam oynardı.Ayrıca herkesin bir popisi vardır.

Oyun fail olmuş, yerin dibine geçmeyi bıraktım mağmaya doğru yolculuğa çıkmış, yapımcı firma tarihi zarar etmiş hala en büyük oyun swtor siz anlamıyorsunuz modu nedir çözemedim nasıl bir fanboi kafasıdır bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Mighty_THoR said:

konu nereye gelmiş ve ben bütün eğlenceyi kaçırmışım oyundan anlamayanlar listeler vermiş 10 milyon baloncuk adam olurdu demiş öbür yandan bab the kank lar en büyük öögörgöfg guild varya işte o biziz ögfgöfög moduna bağlamış.

Benimde tavla guildim var her akşam raid yapıyoruz normal mod 2 ters bir düz kestik, bence zarlar üzerinde oynama yapılsa daha çok düşeş gelse kesin tavlayı 10 bin yüz milyon adam oynardı.Ayrıca herkesin bir popisi vardır.

Oyun fail olmuş, yerin dibine geçmeyi bıraktım mağmaya doğru yolculuğa çıkmış, yapımcı firma tarihi zarar etmiş hala en büyük oyun swtor siz anlamıyorsunuz modu nedir çözemedim nasıl bir fanboi kafasıdır bu.

Bu baslikta ben bu kafada, boyle bir mesaj gormedim. Nerede?
Bir kisi, milyonlarin wow oynadigi bir ortamda bu oyun da gayet oynanir demis. Bazi tipler abuk sabuk rage almis...
Isteyen istedigini severek oynar. Isterse serverda tek basina takilir.
Ben sahsen oyundan nefret ettim. Ama severek oynuyorum diyene de saygizilik yapmam.
Sosyal ağlarda paylaş

Girmiyoruz bile zaten ya hep aynı boş adamlar gelip forumu kızıştırıp gitmeye çalışıyorlar.

üstüne alınan alınsın, oynamıyorsanız bu oyunu ama hala inatla gelip burda neyi kanıtlamaya çalışıyorsanız hep aynı isimler hayatınızı troll olarak geçiriyorsunuz belliki bu forumlarda.

İstiyen oynar istemeyen oynamaz ama oynıyanların burda bilgi paylaşımı yaptıgı sitede 10 yazıdan 1 tanesi okumaya değer hale geldi.

Biz guild olarak haftada 1-2 gün de hard mode temizliyoruz world bossumuzu kesip pvp mizi yapıp kafa dinliyoruz yeni content gelene kadar. Keyfimiz yerinde
Sosyal ağlarda paylaş

hala oynayipta zevk alanlar bu oyuna bi pro gamer mantigi ile bakmiyor.. onlarin tek istedigi sw evreni ve orda takilmak bu kadar basit, heriflerin beklentileri sadece bu oluncada dogal olarak zevk aliyorlar dibine kadar. kimseninde bunu yargilamaya hakki yok bence, biraz klise olcak ama zevkler ve renkler diyeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

İyi de neyle kıyaslıyoruz onu konuşalım.

WoW derseniz 9 ay falan oldu ben bırakalı ve hala deathwing öldürmek icin ugraşıyor millet. Bu süre içinde 3 farklı raid contenti bitirildi 4. de yolda SWTOR da.

Secret World derseniz iyi güzel başka bir EA oyunu funcom benim sevdigim firmalardandı Anarchy Online yüzünden fakat 3 tane faction aynı zone lar her faction için aynı questler birkaç faction questi dışında aynı şeyleri yapıyorsun

Rift, iyi güzel ama gear grind da EQ2 den sonra agır grind yapılan oyun.

SWG mefta oldu, çok sevdigim oyunlardan biri idi ama SOEden pek beklentim yok zaten.

GW2 derseniz onuda weekend betasında gördüm, Rift ile WoW u çarpıştırmışlar üstüne biraz DaoC eklemişler ve sürücekler yakında.

Daha iyi burda aha hepsi var diyip gösterin lütfen de bilelim.

MMO olmayanlar dışında blizzardın başka bir oyunu buyurun diablo 3. Nerf üzerine nerf den sonra 1.04de gelicekleride gördük 4 saatde biten sonrasında patch den patch e dengeliycez diye ezilen classlar nerflenen content ile oda yerlerin dibinde ki ben 2 hafta oynadıktan sonra sildim şu anda bilgisayarımda yüklü bile degil.
Sosyal ağlarda paylaş

Açıkca da ekliyim. Demiyorumki SWTOR dan iyisi yok süper oyun daha ötesi yok falan.

Dünya kadar ekisigi var. Hala fixlenmeyen buglar, content update ederken dogru düzgün çalışan ops mekaniklerini bozmaları düzeltmek için plansız bakıma almalarından tutun kadrosunun coğunu kaybetmesi.

Şimdide Free to play a gidişatı benim keyfimi kaçırıyor. Blizzard benim gözümde blizzard store dan ingame item satmaya başladıgında bitmişti şimdi aynısını görecegiz swtor da.

Bu ay içinde gelecek content belli edicek gidişatı ama benim düşünceme göre diger seçeneklerden daha keyifli
Sosyal ağlarda paylaş

Invulon kardeş
sen beğeniyorsun tercih ediyorsun oyna sana kimse bu aptal oyunu oynama demiyor biz beğenmedik bizce içine ettiler diyoruz. Ancak dikkatini çekerim bizim swtoru eleştirdiğimiz gibi sende wow u diabloyu vs oyunları eleştirmişsin. Şimdi diablo oynayan biri gelse ne konuşuyorsun hate rage yapıyon fanboyluğa gerek yok dese rahatsız etmezmi seni ? eder tabi çünkü sende fikirlerini beyan etme paylaşma hakkına sahipsin. Ve üstüne playersin oynadığın oyunu yerden yere vurma hakkın olduğu gibi beğendiğin yönlerini de paylaşmaya hakkın var para ödüyor zaman harcıyorsun. Tahammülsüzlüğe gerek yok bizde swtoru beğenmedik ve bioware ile ea hakkında kötü hisler besliyoruz. İyi forumlar dilerim.
Sosyal ağlarda paylaş

Sen hatayı ömrünü, canını koysan ortaya çaycılığını bile yapamayacağın bir oyun için "aptal" diyerek yapıyorsun.

Beğenmedim de geç. Oyuna IQ testi yapmak size mi kaldı.

Oyuna aptal, iğrenç, oynanmaz, pert demek eleştiri değil hate mesajı oluyor.

Hate mesajı atanlara da sorarlar, bu oyunla küçükken hatırlamak istemediğin birşey mi geçti aranda diye.

Bak ben oyunun güzel yanlarını sayıcam şimdi hate mesajı atanlardan kaçı yaptı acaba bunları. Bunları yapmadan bence oyunun güzel olan yanlarını görmeden bu oyuna nasıl oluyorda güzel yada çirkin denebiliyor.

- Outlaw's den de aynı faction bile olsa kapışma içerisine girdin mi?
- Kaon Under Siege yaptın mı?
- Raid contenti bitirdin mi?
- Hutball da işibilen 2 premade takım olarak maç yaptın mı?
- Illum'a sabah 8 de gidip kutu toplayanları gankledin mi?

Arkadaşlar eleştiri hepimiz yaparız. Bir çoğumuzun yaptığı en büyük eleştiri neydi? Oyunda open world pvp yok. Quest yaparken factionlar birbirlerine rastlamıyor. Evet doğru questleri ona göre yapmışlar ve rastlaşmıyorsun. Yinede bu oyunda open world pvp yoktu. Quest yaparken adam ganklenmiyordu anlamına gelmiyor. En çok eleştirdiğimiz konuda bile ben eğlendim. Ve işte ispatı;

Tarih: 28 Şubat 2012
Yer: Voss

Quest yapan low lvl guild üyelerimiz yolda gördükleri bir kaç CRO Rebels(iyi bir hırvat guildi)liyi kesiyorlar. Üstüne CRO Rebels'den lvl50ler geliyor. Onlar gelince bizde bu sefer geliyoruz. Res yeri çok yakın olduğu için 2 tarafta devamlı resleniyor ama bir süre sonra üstlerinde kill kastığımızı anlayıp kaçıyorlar. Kalanları temizliyoruz. Screenshottadaki tablo çıkıyor.

En çok eleştirdiğimiz konu ve eğlenmişiz... Ve bu sadece bir örnekti.

Sosyal ağlarda paylaş

mert yaptım dediklerinin bir çoğunu ama olay onlar değil. sonuçta bu dediğin grup aktivitelerini hangi oyunda yaparsan yap bi derecede eğlenirsin. ama oyun dinamikleri, motoru olsun, class balance olsun, bugları olsun, craft sistemi olsun, world pvp olsun hep eksik, yanlış ve özensiz. 1-2 raid dışında oyun sana şöyle 'vaay iyiymiş bu' diyebileceğin bişey sunmuyor.
bu durumda hate mesajı atan adama niye atıyosun denmez ki. sonuçta çoğu insan bu oyuna 2 ay oynar atarım çöpe diyip başlamadı. milyon dolarlar harcandı, şöyle olacak, böyle olacak diye gaz veren yapımcılar bitmemiş oyunu dayayınca milletin önüne (ki bunun aynısını warhammer online da da yaptılar) bu kızgınlık az bile. p.ç ettiler güzelim contenti.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla bilmiyorum arkadaşlar biz epey kalabalık bir grup olarak oynadık, sonuna kadarda götürdük diyebilirim. En sonunda D3 de hardcore takılma seçeneği ağır bastı ondan boşladık SWTOR'u.

Özelliklede Ranked WZ gelicek gelicek denip bir türlü gelmemesi bizleri çok yıprattı.

Yinede bana 6 ay oynayıp hani fenada vakit geçirmediğim, hatta eğlendiğim bir oyuna bok demek çok yanlış geliyor. Bunu siz diyebilirsiniz belki ama ben dersem kendime ayıp etmiş olurum.

2 sene oynamayı düşündüğüm bir oyunda 6 ay anca durabilmek bende de hayal kırıklığı yarattı, yinede bir kızgınlığım yok. Adamlar para kazanmak istemiyorlarsa yapabileceğim birşey yok yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Wayne said:

hala oynayipta zevk alanlar bu oyuna bi pro gamer mantigi ile bakmiyor.. onlarin tek istedigi sw evreni ve orda takilmak bu kadar basit, heriflerin beklentileri sadece bu oluncada dogal olarak zevk aliyorlar dibine kadar. kimseninde bunu yargilamaya hakki yok bence, biraz klise olcak ama zevkler ve renkler diyeyim.

progamerlik mantigina ters ne cikardin?

progamerlik grind ile falan mi oluyor saniyorsun? PVP'de progamerlik ancak WZ gibi aktivitelerinde ambargo koymakla olur. netteki streamin izlenirse olur. ben oynadigimda sahsen premadeler daha mac baslamadan ragequit yapiyordu. :)

PVE'de raid diyorsan bizim serverda hm denova bitiren bi biz vardik. Denova'nin nasil oldugu hakkinda hic bi fikrin yoktur zaten acaba NM operation yaptin mi hic? Bi oyunu alip 1 hafta-1 ay intervalinde oynayip birakan adamlar progamerlik ahkami kesiyor... ben sahsen herhangi bi turnuvadan para kazanmamis adami progamer bile saymam. 8-)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...