Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SWTOR F2P ?

Kevinromeo

Öne çıkan mesajlar

RRa arkadaşım bak senin saldırın bana ben oyuna söz söylüyorum çaycılığı sen yapamazsın filan diyorsun. RAge yapan asıl sensin ben kocaeli büyükşehir belediyesinde bilgi işlem biriminde sistem yöneticisiyim yani biraz bu bilişim işinde kapasite bilgi isteyen bir mesleğe sahibim artı baya bir oyun oynamışlığımda var öyle çaycı muhabbeti yapıp atıp tutma istersen. Ben bu aptal oyunu oynama dese demişim sadece örneklendirme yaptım, anlamamışsın oyunu aptal bulduğumdan değil oyun başarısız ve kötüdür oynayana yada oyuna aptal demem bu saygısızlık olur.

Sen hatayı ömrünü, canını koysan ortaya çaycılığını bile yapamayacağın bir oyun için "aptal" diyerek yapıyorsun.

Beğenmedim de geç. Oyuna IQ testi yapmak size mi kaldı.

Ha birde kritik yaparım, yani sana soracak değilim arkadaş burada ne yazacağımı, iq testi de yapmadım oyunun eksikliklerini mantığını eleştirdim şahsa hakaret etmedim. Senin alıp veremediğin nedir benimle alt tarafı oyuncusu kalmamış batmış bir oyun hakaret edip seviyeyi düşürmeyelim lütfen.

Bu arada beni tanımadan hakkımda atıp tutmanı da kınıyorum hiç tanımadığın bir insanı çaycılık yapamayacak kadar kapasitesiz görmen senin nasıl biri olduğunu ortaya çıkartıyor. İzmite gelirsen beklerim yüzyüze konuşuruz iyi forumlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenus said:

Wayne said:

hala oynayipta zevk alanlar bu oyuna bi pro gamer mantigi ile bakmiyor.. onlarin tek istedigi sw evreni ve orda takilmak bu kadar basit, heriflerin beklentileri sadece bu oluncada dogal olarak zevk aliyorlar dibine kadar. kimseninde bunu yargilamaya hakki yok bence, biraz klise olcak ama zevkler ve renkler diyeyim.

progamerlik mantigina ters ne cikardin?

progamerlik grind ile falan mi oluyor saniyorsun? PVP'de progamerlik ancak WZ gibi aktivitelerinde ambargo koymakla olur. netteki streamin izlenirse olur. ben oynadigimda sahsen premadeler daha mac baslamadan ragequit yapiyordu. :)

PVE'de raid diyorsan bizim serverda hm denova bitiren bi biz vardik. Denova'nin nasil oldugu hakkinda hic bi fikrin yoktur zaten acaba NM operation yaptin mi hic? Bi oyunu alip 1 hafta-1 ay intervalinde oynayip birakan adamlar progamerlik ahkami kesiyor... ben sahsen herhangi bi turnuvadan para kazanmamis adami progamer bile saymam. 8-)

Tebrikler saglam testosteron kasmissin.

ben pro gamer mantigi demisim pro gamer swtor oynamaz dememisim sadece bir swfan i icin yetecek kalitede bir oyun oldugunu yazdim.

oyle yok nm kestik biz pvp yapinca adamlar kacar falan bunlar hikaye. pve content 1 gunde bitiyordu yarisini bosslarin bugli kesiyordun zaten, pvp side git otur ilum da belesten valor kazaniyodun gear diziyodun kendine. bana anlatma bunlari. yok bimnenne denovo hardmi ne demissin, zamaninda bugli bosslari keserek belesten end game gear yaptiktan sonra yeni gelen content bosslarini indirmek bi hayli kolay olsa gerek.

ama ben pisman degilim oynadigima baya keyifli 2 ay gecirdim o dunyayi kesfettim falan e daha kesfetcek birsey kalmayincada dogal olarak biraktim. hala oynayanlarada lafim yok zevk zevktir.
Sosyal ağlarda paylaş

RRA sen bu iq meselesine çok takılmışsın bir sorunun filan varsa söyle ona göre davranalım sana bu arada bana çaycı millete iq butonu filan. Sen kendini herkesten üstün gören bir profil çiziyorsun insanlarla bir oyun yüzünden dalga geçme millete zeka özürlü muamelesi yapma istersen koca adamsın ayıp oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Terror from beyond ile ilgili developer update koydular,

5 Boss ve gene 1 puzzle fight olacakmış.
Yapılan world event de zaten Gree ırkının favorunu kazanmak için özel itemlar topladık tahminime göre geldiklerinde buna göre bir world even daha olup yeni contenti çıkarıcaklar.

Explosive Conflict Hardmode farmlayan guildler direk Terror from Beyond hardmode için minimum gear a sahip olacak (full campaign) fakat story mode için size rakata ve 3-5 blackhole gear yeterli olacakmış.

Explosive Conflict nightmare mode daha ileride çıkacak EC HM ve TfB HM arasında bir tier oluşturucak.

* Yeni Belsavis dailileri - Dread Master lar ile ilgli.
* HK 51 -
* Yeni warzone
* Yeni bir planet - makeb

2 hafta içerisinde gözüküyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada da dayanamadım bahsediyim. Guild wars 2 de aldım ben çıkan her mmo yu denerim beta sında tutmamıştım bakalım release nasıl diye.

Boş zaman olunca story leri görmek için oynanabilecek ama geleceğe yönelik bakınca SWTOR ile kıyaslanamayacak bir oyun. Kalite farkı çok bariz bunu göremeyiyorsanız yeterince mmo oynamamışsınız demektir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...