Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SWTOR F2P ?

Kevinromeo

Öne çıkan mesajlar

dundundun:

There are supposed to be internal rumours at Bioware Austin that Ray Muzyka and Greg Zeschuk have left Bioware. According to our source, some employees at Bioware Austin fear that the company will be transformed into EA Austin.

http://www.gamersglobal.de/news/56545/verlassen-bioware-gruender-muzyka-zeschuk-bioware

end of rine DING DONG BANNU!
Sosyal ağlarda paylaş

serhater said:

Vulcan_Lionheart said:

yahu ne nefretmiş kardeşim sizinkisi .... hala daha piksel grafikli wow oynayanlar var şu oyuna bu kadar b.k attınız ya helal olsun mis gibi de oynanıyor yahu..

adam aynştayn beyler. yıl olmuş 2012 oyunlarda grafik isterükk diyen kınaytçı,kantırcı genç

beni tanıyormusun ki böyle konuşuyorsun ? benim yaşım 35, mimarım ve evliyim... 2004 yılından beride paticik üyesiyim sen 2008de kaydolmuşsun buraya..

bana kınaytçı,kantırcı gençlik diyorsun ki o dediğin oyunları hiç oynamadım bile .. ancak grafiğin değil oynanabilirliğin herşey olduğu ultima onlıne oynadım evet hatta nebula serverlarında gmlik bile yapmıştım.. "Vulcan" olarak beni tanırlar..
, sonrasında swg de HUN olarak,wow'da destinationda ki en iyi turk guildlerinden biriydi proggressini araştır istersen,aoc da Anatolian Hun Empire da kurucu olarak oynadım ki en büyük turk guildiydi hatta dergilere bile çıktık reportaj yaptılar bizimle.. arada oynadığım diğer mmoları saymıyorum aion,warhammer,eve,fallen earth,perpetuum vs vs.. kısacası bir mmo nun nasıl olması gerektiğini çok iyi bilirim ben o yüzden ithamlarda bulunmadan önce karşındakini tanımanı öneririm..

swtora gelince bence aradığım ve bana zamanımı güzel geçirtecek birçok detay bu oyunda mevcut artık eskisi kadar hardcore oynayamadığım için casual bir oyuncu için gayet yeterli ve eğlenceli içeriğe sahip ancak yukarıdaki arkadaşında dediği gibi evet accountumu satışa çıkardım ama oyunu sevmediğim için değil zaman ayıramadığım için...

bu arada yaşınıda gerçekten merak ettim doğrusu... genç...
Sosyal ağlarda paylaş

Yaş 35 olmuş ama, bir insanın beğenmediği oyunu eleştirebilme hakkı olduğunu hala öğrenememiş. Hatta insan çok beğendiği bir oyunu bile eleştirebilir. Bir oyunu oynuyor olmak, o oyuna asla laf söylememek, söyletmemek değildir ki...

Bir de, SWTOR'u her eleştirenin WoW oyuncusu olduğu kanısının kaynağını da anlayabilmiş değilim.
Sosyal ağlarda paylaş

ben kendi arkadaşlarım tarafındanda fişlendim swtorturk forumunda bir kufur yemedigim kaldı oyunu eleştirdim diye
nedir sonuç oyuncu kalmadı oyunu savunup beni topa tutan dostlarım! oyun da fail oldu diye yada çeşitli bahanelerle bıraktılar yazdılar çizdiler senin beğendiğini eleştirememe durumum neden olsunki? mimar olmuşsun evlenmişsin çocuğunda olmuş
tebrik ederim! büyük başarılara imza atmışsın ama insana farklı fikre saygıyı öğrenememisin volkan bey ben beğenmediğim fikirleri benimsemiyorum oluyor bitiyor sende öyle yap tavsiye ederim.
Bu arada yaş 38
Not akıl yaşta değil baştadır.
Sosyal ağlarda paylaş

Vulcan_Lionheart said:

yazıyı tekrar okuyun lütfen ne demek istediğimi hiç anlamamışsınız...

Tortanic patladığı için oynamayı bıraktın ama şu noktadan sonra kimse tek kuruş para verip şu oyuna başlamadığından account elinde kaldı.
Satma ihtimalin daha da düşmesin diye de milletin kötülemesine laf ediyorsun çünkü accountunun satış değeri oyunun değeriyle orantılı bir şekilde düşüyor.

Doğru anlamışmıyım?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...