Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SWTOR F2P ?

Kevinromeo

Öne çıkan mesajlar

Invulon said:

Bu arada da dayanamadım bahsediyim. Guild wars 2 de aldım ben çıkan her mmo yu denerim beta sında tutmamıştım bakalım release nasıl diye.

Boş zaman olunca story leri görmek için oynanabilecek ama geleceğe yönelik bakınca SWTOR ile kıyaslanamayacak bir oyun. Kalite farkı çok bariz bunu göremeyiyorsanız yeterince mmo oynamamışsınız demektir.

kullandigin lcd miktarini azalt
Sosyal ağlarda paylaş

Xenus said:

1.generation: Meridian 59
2.generation: Ultima-Tibia
3.generation: DAOC-EQ
4.generation: WOW (Rift, SWTOR vs)
5.generation: GW2

3. generation a biraz itirazim var. zira eq daoc ile degil asherons call ile anilir jenerasyon olarak. daoc cok daha sonra, (2 yil sonra)anarchy online ile beraber cikti. daoc farkli yapisi, RvR yi cok guzel yansitmasi ve donemi icin cok guzel olmasina karsin herhangibi bir jenerasyonun signature game i olarak anilmaz. ayrica o yillarda 2 yil nedir ki falan demeyin, simdikinin aksine baya bir teknolojik ziplama demek. Ultima ile EQ arasinda da 2 yil vardir.

wow ise eq2 ile beraber signature game olarak aniliyor jenerasyon olarak.

wow dan sonra bir generasyon atlamasi olup olmadigi ise tartisilan bir konu halen, ancak gw2 ile atlandi falan diyen henuz gormedim. wow a da jenerasyon denmesinin sebebi 10 milyon uzeri bir kitleyi mmo larin icine sokmasi, bir de "mmo da quest dedigin hayvanlar gibi kazik olur aga" mantigini casual oyuncu icin "quest dedigin 5 dk de biter aga" ya cevirerek guzel bir dinamik yakalamasi. o kadar adami bu pazara hic yoktan dahil edince dogal olarak bir anda mmo tarihinde yeni bir donem acan oyun haline geliyorsun. yoksa oyun yapisi olarak biraz eq, biraz eq2, biraz ondan biraz bundan bir oyun oldugu icin yenilikci olup olmadigi tartisma konusu biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

Olacak ama daha olmadi.. Araligi bulur herhalde

Xenus said:

Kimse kusura bakmasın ama ben GW2'yi, WOW'dan sonra yeni bir jenerasyonun oyunu olarak görüyorum. Ayrıca bu sefer WOW killer olacak gibi.

4th gen den sonrasi gelmedi daha 5th de gw2 nin isi ne yahu? Bu kadar kolaymi 5th gen olmak.. Questi cikar yerine public quest koy bumu yani 5th gen..
Sosyal ağlarda paylaş

uçmuşsunuz siz gw2 derli toplu çıkmış, bütçesine göre, beklentinin üzerinde bir oyun bence eğlenceli.

AMA kalkıp swtor gibi tarihin en pahalı oyunu olup yıkılmaz denen EA'i bile free to play oyun yapan nexon gibi bir firma tarafından satıl alınacak kadar dibe batıran bir oyunla gw2 yi karşılatırmak abes olmuş

bazı arkadaşlar için kınayt onlinedan swtor a geçiş keskin olunca kimin neyi bilip bilmediğine karar verme cürretini kendinlerinde bulmuş bab the kanklar.
Sosyal ağlarda paylaş

5th gen mi onu bunu bilmem de, GW2 uzun zamandır oynadığım en güzel oyun olabilir. Eğlendiriyor açıkçası, bu zaten en önemli kıstas. Acelesi yok, birşeyleri yakalama derdi yok. Noob'luğunu da yaşatıyor, acele etmiyorsunuz bir an önce bitsin bu questler levellar diye. En azından ben öyle gördüm.
Yakın zamanda MMO'ların yeniden level sisteminden skill sistemine geçmesini öngörüyorum, bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

Olacak ama daha olmadi.. Araligi bulur herhalde

Xenus said:

Kimse kusura bakmasın ama ben GW2'yi, WOW'dan sonra yeni bir jenerasyonun oyunu olarak görüyorum. Ayrıca bu sefer WOW killer olacak gibi.

4th gen den sonrasi gelmedi daha 5th de gw2 nin isi ne yahu? Bu kadar kolaymi 5th gen olmak.. Questi cikar yerine public quest koy bumu yani 5th gen..

tamam
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...