Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

RMAH geldi

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Wayne said:

pasaportta adress yazmiyor sadece yasadigim sehir var yani adres gerektiren bir dokuman lazim degilmi (acik adres) eger pasaportla oluyorsa ne guzel.

pasoporta kimlik yerine geçiyor. Battle.net'teki adın soyadınla örtüşüyorsa kullanabilirsin. Hem sonuçta türkiyeden olduğunuda görücekler işe yarar.Kimlik gönderirsen yanında bide devletten gelmiş bi fatura'nın (elektrik/su/doğalgaz) scan'inide istiyor yanlız. Adres ispatı için. Telefon faturası olmuyormuş :D
Sosyal ağlarda paylaş

ben de fatura olaak annemin üzerine olan yolladım üstüne de not düştüm. kimlik fortokopisi yolladım. anne adı da yazıyor orada diye. o kadar mal değillerdir heralde. ama secret question'ı unuttum o konu ile de uğraşacağım heralde =)

bir de 148 dex 143 vit 42 all resist 170 life reg amulet rmah'ta gider mi?
Sosyal ağlarda paylaş

olorin84 said:

öncelikle bir ustteki mesaj alıntılanmaz , neden bukadar bozuldun onu anlamadım. Rmaha karşı değilim (ha cıkmadan cok karsıydım ama para tatlı geldi şu an) snn gibilerden oyun oynayarak para kazanıyoruz daha ne isteyeyim saolun varolun.

Yanlış, ben para kazanıyorum para kazandırtmıyorum, saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

kinslayer said:

Mesela sadece dunku satisim 200 tl etti isin garip tarafi su, bu kadar insan aliyor ama bir o kadari da almiyor. Aslinda biz tamamen ekonomi trolleriyiz. Surekli satis var ama alis yok. Dengede bir sknti muhakkak olusacak.. Bunu nasil fixleyecekler merak ediyorum.

ilginç tarafı da bu. gayet iyi itemlar koyuyorsun mesela, 5 eurodan, 10 eurodan, ama alan yok.
karşıdaki adam da haklı aslında, illa çok çok çok iyi itemlar bulacak ki para vercek, act 4 infernoda rahat ettircek item arıyor kendisine. her seferinde bir üst itemı almak için 10-11-12-20-50-100-200 euro diye gitmektense, bir keresinde en iyi itemı ver-kurtul yapmak istiyor.
ancak alıcıların arasında da en iyi itemlara 200-250 euro verebilecek pek bir kişi yok.

oyuna para vermişsin, bi de itema niye para vericeksin, f2p oyunu değil ki bu.

öyle olunca, normal bir kişinin satmaya çalıştığı itemlar da gitmiyor pazara. sen mesela 100 liraya sattıysan şanslıymışsın...

rmah'tan kar etmek için sabah akşam act 4 grindlemek lazım çinliler gibi. o seviyede olabilmek için de epey epey sağlam itemlarla donanmış olmak gerekiyor.
bir nevi paradoks...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...