Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

RMAH geldi

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

GERGE said:

Bir sürü 2-3 Euro eşya gördüm. Onlar da satıyor mu acaba? Birikmiş rare itemler var, iki tanesini satsam bir kitap alırım =)

Ben 1-2 item koydum eğer satılırsa o 1-2 euroluk MF itemlerden almayı düşünüyorum mesela :) ha 2 eurodan item koymak çok acayip o ayrı, 1 euro kesiliyor (battlenet balanceta durursa kesiyolrmı bilmiyorum) %15 te komisyon lol
Sosyal ağlarda paylaş

Artariel said:

bu rmahtan ciddi ciddi para çekebiliyo musunuz ? hani sattınız 100 avroya bişey, gidip paypal hesabından veya nasıl satış yaptıysanız bir şekilde gerçek dünyada çekebiliyonuz mu parayı ? sırf bu yüzden bu dandik oyunu alabilirim ve bütün yaz farm yapabilirim.

Onun yerine ise gir oyle para kazan.Ilk bikac gun parayı kıran kırdı.Artık eskisi gibi item alan olmaz.Oyunda binbir turlu abuse bot hack falan var normal yoldan iyi para kazanman zor gibi.Ilk cıktıgı gun alsaydın en az 200 300 euro kazanırdın suan ama.
Sosyal ağlarda paylaş

Artariel said:

bu rmahtan ciddi ciddi para çekebiliyo musunuz ? hani sattınız 100 avroya bişey, gidip paypal hesabından veya nasıl satış yaptıysanız bir şekilde gerçek dünyada çekebiliyonuz mu parayı ? sırf bu yüzden bu dandik oyunu alabilirim ve bütün yaz farm yapabilirim.

totalde 600+ lira falan kazandim banka yolunu aşındırıyorlar şimdi fdsfsd
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...