Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

RMAH geldi

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

benim de ülkeyi değiştirdiler 2 günde. secret question olmadan gönderdim. şifremi unutmam diye random basıyorum genelde zaten büyük ihtimal bu da öyle yapmışımdır. bu şekilde söyledim adamlara diğer bilgiler doğrultusunda yaptılar ülke değiştirmeyi. diretmediler question diye =)

bu arada o ss fake değil bug. currency değiştirirken ah patladı. request time out oldu. gold olarak sattığım itemler euro cinsinden gözükmeye başladı. binlerce euro'ya itemler satıp almışım gibi gözüküyor =) ss aldım isterseniz. =)
Sosyal ağlarda paylaş

tam isim, açık adres, kimlik bilgileri ve adresin bi arada olduğu veya ayrı ayrı resmi belge. ben bi kredi kartı ekstresi tarattım isim ve adres. bir de kimlik fotokopisi. bu arada kart no, tc no, seri no fln hepsini kapatıp verdim. isim adres olsun yetiyor. bir de gizli soru istiyor ama hatırlamıyorum dedim sorun olmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

attack speed çöpe gittiği için, olabildiğince crit hit damage veren crit hit chance veren itemlar koy. onları su gibi kapıyorlar. ha birde 1.03 ile gelecek olan 6x repair parasi yüzünden ignores durability loss larda is yapiyor.

ek olarak ilgilisine;

1029 dps 2h crossbow

126 dex
74 vit
att speed 21
ignores durability loss
has socket

30 bid 45 buyout
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

ev kirası çıksa aslında bundan
güzel olur

Osie16 said:

Önce oyunu al asdfghj

ABİ SEN HALA ALMADIYSAN BAĞIRACAM SURATINA YETER DİYE!

seni tanımıyorum ama sana sinir beslemeye başladım artık 17 Haziran lan bugün 33 gündür alamadın oyunu ama TR'nin internetini yönetiyorsun! Bu ne yaman çelişki kardeş1111!
Sosyal ağlarda paylaş

kinslayer said:

attack speed çöpe gittiği için, olabildiğince crit hit damage veren crit hit chance veren itemlar koy. onları su gibi kapıyorlar. ha birde 1.03 ile gelecek olan 6x repair parasi yüzünden ignores durability loss larda is yapiyor.

ek olarak ilgilisine;

1029 dps 2h crossbow

126 dex
74 vit
att speed 21
ignores durability loss
has socket

30 bid 45 buyout

300k
Sosyal ağlarda paylaş

fabulosoguy said:

kinslayer said:

ek olarak ilgilisine;

1029 dps 2h crossbow

126 dex
74 vit
att speed 21
ignores durability loss
has socket

30 bid 45 buyout

300k

sold
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...