Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Loot ve Itemization

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Skill sisteminde ki bozukluklar,inferno neredeyse imkansız, drop oranı saçmalık, ms sıkıntı...
bunların hepsi yeni bir oyunda anlaşılabilir ve çözümü çok zor olmayan sorunlar. ama diablo gibi bir oyunda millet AH varken deli gibi gold farm yapıp ve item çıkardıysa farklı farklı abuse ler sayesinde, bunun geri dönüşünü yapamazlar. UO gibi item reset mi gelecek bankaları mı boşaltacaklar? abuse yapan sayısı o kadar çok ki tek tek bulunmaları imkansız. olan oldu artık bundan sonra nasıl düzeltecekleri önemli.
diğer oyuncuları bilemem ama ben oyunu bir kez bitirdikten sonra lvl 60 olmak zaten çok zor olmadığı için geriye kalan tek şey olan item dizmeye uğraşıp ondan zevk alıyorum. kendin düşürdüğün item kullanmak benim tercihim ama bu drop oranlarıyla o şekilde ilerlemek için deli olmak lazım.

RMAH açıldığı zaman ne olacak birde?
Sosyal ağlarda paylaş

o zaten ayrı bir olay o kadar çok mavi düşüyor ki, random stat olayı yüzünden sarılardan çok daha iyileri denk geliyor. sarılar zaten bir garip çoğu hiçbir işe yaramaz. daha üstü item düşmedi zaten şimdiye kadar hell act 2 de olmama rağmen.
en komiği de, normal harici şimdiye kadar hiçbir boss mavi üzeri düşürmedi bende, bende mi bir sorun var bunu olmaması gereken bir şey olarak görüyorum yoksa oyunda mı anlamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

yeni zorluk seviyesi vs getirirler atıyorum tabi.

istedikleri kadar rare düşsün kaçı etkili. örneğin yukarıdaki 2-handed baltaya bakalım. ağır dps si haricinde nesi var? yani stat olarak verdiği 101 dex nedir? mesela barbar oynayan biri bu silahtan memnun olmaz gider onun str versiyonunu arar.

beni tek üzen şey skillerin silahlara göre olmayışı.
Sosyal ağlarda paylaş

KingV said:

istedikleri kadar rare düşsün kaçı etkili. örneğin yukarıdaki 2-handed baltaya bakalım. ağır dps si haricinde nesi var? yani stat olarak verdiği 101 dex nedir? mesela barbar oynayan biri bu silahtan memnun olmaz gider onun str versiyonunu arar.

Hayır olur. Çünkü ikame edeceği silahtaki weapon damage STR'si ne olursa olsun, bu item level'ı düşünüldüğünde hiç bir ölçüde bunun kadar dps veremez. Ama bu saçma item statları bir noktada faydalı oluyor. Blizzard boşuna demiyor, sadece rare ve legendary kovalamakla kalmayacaksınız, bunların doğru statlı, doğru kombinasyonlu halini arayacaksınız diye.
Sosyal ağlarda paylaş

lvl 43 te o balta benim wizard elinde olsa... kimse lvl 43 te 900 dps i 100 str ye değişmez, o silahta 0 stat olsa gene muhteşem bir silah, zaten özünde lvl 60 mavisi random stat olayı artık ne kadar random çalışıyorsa -17 lvl gelmiş. lvl 53üm şu anda çıksa gene kullanırım onu. bütün skiller weapon dmg üzerinden çalışırken dmg ve ats harici gerisi durumsal.
Sosyal ağlarda paylaş

abi olay sadece stat deil ki isin icinde mf,gf, resistler critler +add lifelar bir ton stat bu kadar cok random olmasi aslinda cok iyi bazen dex icin olmayan bir itemi resist icin takabilirsiniz yada socket icin baska bir stat feda edilir. Bu buff sayesinde loot dusmesi artik cok kolay evet ama su varki bence oyunda ki loot heycanini kaciran drop rate yada random statlar felan degil AH olmasi istedigin itema ulasmak icin sansa ihtiyacin yok artik buda keyfini kacirdi biraz.

Birde hala agac kavugundan uniq, set item dusurebiliosunuz ki bu basiniza gelince gayet keyifli oluo.
Sosyal ağlarda paylaş

KingV said:

Level 60 barbarım var. Elimdeki Axe 619 dpsli 150 str veriyor.

Her şeyine iddiaya girerim o silah benim lvl 60 silahımdan daha iyi vuruyodur. Ki bende level kasarken AH'de Reduce level req. aratarak ilerliyordum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...