Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Defiance

Leopar

Öne çıkan mesajlar

Ben çok başarılı buldum açıkcası. 3rd person olması da tatlı olmuş En azından karakterini bir görebileceksin.

FPS MMOlarda bayabiliyor. İnsan karakterini görmek istiyor.

Open World olması da çok iyi olmuş instancesız.

Tek anlamadığım kısım, hep böle işte gezin dolaşın araçlara binin level up yapın, yeni skiller alın, istediğiniz yerde pvp ye dalın diyorlar onun dışında nasıl bi interaktivite var merak ettim

Yani oyun sadece Çooook büyük bir haritada Death Match mi? Yoksa böle bir territorye yerleşeyim, bişeyler kurayım, craft edeyim muhabbeti var mı. Yoksa grup grup insanlar etrafta dolanıp birbirini mi katledecek?

Bir de tamamen FFA mu PVP acaba yoksa factionlar vsler mi var. Kimlere dalabiliyoruz , Dalınca ne kazanıyoruz. vs.

bunları merak ettim izlerken.
Sosyal ağlarda paylaş

Keyi ne zaman girdin? Keyi girdikten birkaç gün sonra, belki saatler sonra, belkide hiç bir zaman alamadığın bir maili alman gerekiyor. Gönderen Defiance Beta, konusu Advance Mission Beta 1 diye başlıyor. Çok kişi mağdur oldu, umarım sen olmamışsındır.
Sosyal ağlarda paylaş

Çok şey kaçırdığınızı söyleyemem. Serverlar stabil değil, her 3 4dk da bir oyundan atıyor, yarı da kesilen questi yeniden başlatıyor, bir questi 2 3 kere yaparak ilerlemeye çalışıyor insanlar. Ha bir bakıma da çok şey kaçırdınız, oyun cidden iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Yani sıkıntısı çok ama fikir vermesi açısından, gameplay vs download edin tabi. Beklentiniz çok olmasın sadece. Questler pek yapılmıo çünkü bir dc oldun mu en başa dönüyosun. Mesela training area'dan çıktım, main queste geçti, dc oldum , relog oldum yine training questlere geçti. Main quest gitti vs..

Atmosferi ben pek başarılı bulmadım ilk 1 saatte açıkcası. Bana post apo havası vermedi dünya. Biraz daha stabil olsa daha dikkatli bakılabilir gerçi.
Sosyal ağlarda paylaş

open world olmasının kötü yönleri de var ya. en basitinden zerg? zerg'ün önüne nasıl geçecekler oyun tuttu diyelim? zerg oldukça pvp zevk vermiyor ki? bakın ne oldu gw2'de wvwvw? pain train oluşuyor önüne geleni eziyor, onun dışında obj. bazlı hiçbir pvp niteliği yok. hele ki böyle bir oyunda daha kötü olacaktır.

neyse bir bakın da WOT gelsin kritik
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...