Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Defiance

Leopar

Öne çıkan mesajlar

Oyun iyi yaa gideri var ama yorucu. Kamera açısı biraz sıkıntılı close combat kısmında. Borderlands in mmo su demişlerdi doğru demişler. Tuşları ayarlatsa aslında oyun bayağı rahatlayacam beta diye koymadılar herhalde. Şimdilik senaryo gidiyorum, bakalım nasip kısmette ne var.
Sosyal ağlarda paylaş

Pvp si nasıl olacak acaba. Gerçi her türlü ilk ayını bekleyeceğim. Boşa para yiyorlar..

Kamera açısı hiç hoşuma gitmedi, yarın birgün solaklar için diğer tarafa kamera geçirme koyarlar. Pvp de sıçarlar. Karakterin görmediği yeri kamerayı çevirerek görmeler felan...

pvp videolarına bakıyorumda pek sevdiğim söylenemez.
Sosyal ağlarda paylaş

Ewy saol. co op bir senaryoya girdim gayet zevkliydi. 4 kişi yarım saat kadar sürdü bitirmemiz. xp, loot, cash boost larını açtım. Güzel gidiyor şimdilik. Yalnız oyunun görevlerini multiye göre ayarlamışlar sanırım. Bazı görevleri yaparken bölgede kimse olmayınca zorluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

daha denemediğin oyunu collector's edition sipariş ediceksin? biraz bekle. oyun konsol portu bir mmo olduğu için almayı bile düşünmüyorum açıksası. refresh rate 60hz'le, fps 60 fps ile limitli. trion'un patlayan ilk mmo'su olur bu. dizi de zaten syfy gibi tırt bi kanalda tutmaz, yayından kalkar. 5-6 aya f2p olur.
Sosyal ağlarda paylaş

diziyle paralel bir proje oldugu icin dizinin ilgi gostermemesi veya hedeflenen seviyede ilgi gormemesi oyununda gelecegini etkileyebilir. sonucta oyunun gelisimi diziye paralel olacak. dizi bitince alin siz oyun olarak gelistirince bizim projemizi de devam ettirin diyeceklerini sanmiyorum. belli de olmaz tabii.
Sosyal ağlarda paylaş

US e oyun yaptılar işte. Dizi dunyada tutmasa da orada baya izleyeni olacaktır. Onlar oynasa yeter onlara zaten. Zaten Store/Market hazır oyunda. Muhtemelen F2P'e çevirmeyi planlıyorlar ama önceden ne satarsak kardır diye bir şatış yapacaklar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...