Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

achievementlar ?

-Deno-

Öne çıkan mesajlar

oyundan resmen soğumuş vaziyetteyim şu aşamada. achievement sistemi tek kelimeyle bok gibi. ben dahil zilyon tane adam forumlarda bas bas bağırıyor hala hiçbir gelişme yok. hiçbir anlamda kasasım gelmiyor, bugün girdim bu sefer de sıfırlanmış achievementlarım. ben achievement kasan biriyim kardeşim, en salakça achievement için bile zaman harcayan bir insanım. benim oyun stilimin içine etmiş vaziyette blizzard ve gözümde ciddi anlamda değer kaybetti. zaten aldığım achi'ler gelmedi diye tekrardan bir çok yeri oynayıp achi'leri almak zorunda bırakıldım, şimdi de normal oyunumu oynarken error verip duruyor.

oynamıyorum arkadaş ben düzelttikleri zamana kadar bu sistemi. sigit blizzard.
Sosyal ağlarda paylaş

hayır kasmayan adamın umurunda olmayabilir, de kasanların günahı ne yani. ben de biliyorum dümdüz oynayıp inferno'yu bitirmeyi.

1 hafta oldu neredeyse oyun çıkalı, en uzun başlık haline geldi nerdeyse achievement meselesi hala tık yok heriflerde. kapa server'ları yap bakımını yani.
Sosyal ağlarda paylaş

bende de çok oldu bu problem. act1deki butcher'ı kesme achisi yok mesela normal zorlukta oyunu bitirmeme rağmen. 2-3 tane achi alıp oyundan çıktıktan sonra gitti nasıl oldu anlamadım. hele bi tanesi var ismini hatırlamıyorum neydi, ama 4-5 tane kriter var hepsi işaretlenmiş yapıldı diye ama achiyi vermiyo falan (:P) bi düzeltme yapılmadan achilere girişmemek lazım heralde. yarın bi gün hepsini sıfırlarlarsa güme gitmesi de var.
Sosyal ağlarda paylaş

achivementler benim ugrasimdi acikcasi, normali bitirdikten sonra tekrar tekrar ayni seyleri kesip itemlenmek biraz benlik is degildi bende ach kasiyordum arti yeni charlar falan..

bugun sifirlanmis hersey ama soyle bir sey var, biraz kurcaladim ana ekranda bir ara ach bilgilerinize ulasamiyoruz vs dedi. sanirim server ach leri baska yerde tutuyorlar ve iletisim kesikti o serverle. bence sifirlanmadilar sadece su anki durumdan nasibini alip goz onune getiremedi alet.

oyunada girememistim zaten oyundaki arkadaslarin achv leri gorunuyordu onlari check ettim. benimkindeki sorun achv bilgilerinize su an ulasamiyoruz demesi ve sonrasi herseyi sifir olarak gostermesi.

server acilinca geri geleceklerdir diye umit ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...