Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma

vaperon

Öne çıkan mesajlar

said:
20 Jun Cem Bilge ‏@cembilge
Bu sezon BJK icin ayirabildigin butce 1.000 TL civarindaysa; bence kombine ALMA, kongre uyesi OL.

Cem Bilge ‏@cembilge
"bakin 100.000 uye bulamadik" bahanesiyle birileri seneye 1.200'u 3.000 tl yapmaya calisacak.

Twitter üzerinden mail adresini falan verdi Cem Bilge, kefil bulunması gerekiyormuş BJK üyeliği için ve Beşiktaşlılığını bana beyan eden herkese Altınsay ile birlikte kefil olacaklarını söylüyor. Teşekkür edenler falan da var yardımları için,

Son olarak şöyle birşeyde demiş.

Cem Bilge ‏@cembilge
Yonetimin basketbol icin heyecan verici alternatif plan uzerinde durmaksizin calistigini biliyorum. Kombinelere hucum edecegimizi umuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Beşiktaş’ta ücretinde indirime giden oyuncular arasına Fabian Ernst de katıldı. Alman oyuncu, yönetimin talebini geri çevirmedi ve 400 bin euroluk indirimi kabul etti.

Adam gibi adam cidden, Ernst cidden son yıllarda yaptığımız en iyi transfer ya

profesyonelliğiyle, adamlığıyla her şeyiyle örnek bir adam

quaresmaya filan gösterdiği tepkiler de ortada zaten. Paramı alır işimi yaparımdan öte bir oyuncu.
Sosyal ağlarda paylaş

Tecrübeli teknik direktörümüz altyapı takımlarımızda görev yapan 13 futbolcuyu, 5 Temmuz'da başlayacak kampa dahil etti.

Kampa katılacak oyuncularımızın isimleri şöyle:

“Umut Kaya, Mertcan Tuna, Atınç Nukan, Furkan Şeker, Emre Özkan, Mertcan Demirer, Hasan Türk, Ümit Karaal, Kadir Arı, Caner Turp, Muhammed Demirci, Mertcan Aktaş ve Erkan Kaş”

Ayrıca kampa katılmayacak olan oyuncuları kesinlikle kadroda düşünmüyorum dedi. Ne zaman açıklanacak o adamlar bilmiyoruz ama :)
Sosyal ağlarda paylaş

http://altipastantaca.blogspot.com/2012/06/samet-aybabann-gencleri.html

şöyle birşeyler karaladık, amatörce bir araştırma oldu ama kafama takılmıştı bayağı ne yapmış ne etmiş bu adam diye

sadece en ön plana çıkanlar ve hakkında ufakta olsa bilgim olanlarla ilgili yazdım. Hakan Kutlu var mesela çıkarttığı önemli isimlerden, o tip bayrak adamı yetiştirmek zordur vs. vs.

Çıkardığı önemli adamların bir çoğunun yolunun bir şekilde Beşiktaş'tan geçmiş olması da garip aslında :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...