Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma

vaperon

Öne çıkan mesajlar

Batuhan'ıda yollamıştı =P ama ne olduğu görülebiliyor. Belkide demirören in baskıları yüzünden garantici kadroya gitmişti. Sonuçta şampiyon yaptı adam sonrada zorla devam et dediler, pek isteklik olmadığı 2. sezonda gitmişti. Hoş şimdi 5 sene nasıl duracak ben hayret ediyorum, 1 sene de ben gidiyorum der muhtemelen.
Sosyal ağlarda paylaş

yemin ediyorum bu forzaya yazan bütün beşiktaş taraftarları salak.. yeminlen...

egemene düşman kesildiler şimdi.
yok neymiş neden indirime gitmiyorlarmış. beyinlerinde gram akıl yok gidip tüpçüye laf etmiyorlar daha dün stadı terk etmiyorlardı 3lü çektirmek için bu adama şimdi en azılı düşman egemen oldu...
Sosyal ağlarda paylaş

nereye yazacağımı bilemedim, buraya gömeyim dedim :D

said:
Başkan Fikret Orman ve Belediye Başkanı Hakan Tartan görüşmesinin detaylarıysa şöyle.

İzmir Konak Belediyesi Beşiktaş Erkek Voleybol ve Bayan Basketbol takımlarının sponsoru olarak bu branşları yaşatmak adına bu iki takımı devralacak.

Bu İki branşın tüm masrafları İzmir Konak Belediyesi tarafından karşılanacak.

Takımların adı bu süreçte 'Beşiktaş Konak Belediyesi' olacak.

Karşılıklı görüşmeler tamamlandıktan sonra Beşiktaş Erkek Voleybol ve Bayan Basketbol takımları maçlarını gerekirse İzmir ve İstanbul'da dönüşümlü olarak oynayacak.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman yaşadığımız bu süreçte, bu iki amatör branşlarımızı yaşatmak adına bu tarz anlaşmalara ihtiyaç duyduklarını söylerken, Konak Belediye Başkanı eski Bakan, Hakan Tartan'ın aynı zaman da Beşiktaş JK Kongre üyesi olduğunu belirtti.

Anlaşma gerçekleşirse, kapanması bile konuşulan bu iki branşın oluşturulacak bütçeyle Liglerinde Şampiyonluğa oynayacak duruma gelmesi hedefleniyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:

yok neymiş neden indirime gitmiyorlarmış. beyinlerinde gram akıl yok gidip tüpçüye laf etmiyorlar daha dün stadı terk etmiyorlardı 3lü çektirmek için bu adama şimdi en azılı düşman egemen oldu...

forza en büyük satılmıştır . yönetci kadrosu satılmışın önde gidenidir .alen olcak ...nokta nokta .. da bunların başıdır.

bu adamlar beşiktaşın sırtından milyonlar kazandılar . hala daha sömüryorlar. bu adamlar YD den daha zararlılar. ordaki tiplerin %95 de ergen ve beşiktaşa gram faydası olmayan her başlıkta . gideriz , alrız , para verelim , forma alalım şöyle yapalım böyle yaparız diyen iş icraata gelince ortadan kaybolan tipler ama mangalda kül bırakmazlar .

dewe erol diye bir tip var en büyük sömürücülerden o bayrak organziasyonlarından neler neler kaldırdı günahı boynuna. YD yi yalayan ne kadar pankart varsa bu adam yapmış.
e bakıyorum a madrid maçında YD protesto edilcek fenerbahcemiz davasına adam boğadan bir girdi büsürde pankartlar fln hazırlamış ispanyayı protesto edecekmiş allahtan uefa izin vermedi.

uzun lafın kısası alen başta olmak üzere bu pankartıcı davulcusu amigosu ne kadar beşiktaştan geçinen tip varsa temizlenmeli .
taraftar uyanmaya forzadan başlamalı ve oraya artık girmemeli
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:

forza egemen beşiktaş'a ilk geldiğinde ana avrat küfreden adamlarla dolu. iki maç iyi top oynayınca beşiktaş'ın çocuğu egemen diyen adamlar da aynı adamlar.

gerçi egemen bursa'dayken "ben ölümüne bursalıyım" diyip trabzon'da da aynısını trabzon için diyen birisi. faydalı olmasına rağmen sırf cesur yürek tarzında takılması da yaptığı saçma sapan hatalarını bayaa örtüyor gibi.
giderse gitsin, kimse beşiktaş'tan önemli değildir. hele egemen beşiktaş'ın çocuğu felan hiç değildir.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...