Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma

vaperon

Öne çıkan mesajlar

beşiktaşlı duruşu diye küme düşelim kampanyası yapan adamlar var.ulan beşiktaşlı duruşu koyun gibi herşeyi kabul etmek mi.bizim ceza almamız hakkında çok çok büyük şüpheler var.komplolar falan türetilebilir.ama sen koyun olursan güdülmeyide hakediyorsun demektir.

tabi yine 112 sayfalık kararın detaylarını beklemek gerekiyor onu da eklemek lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

bu yönetime inanmayan bu topicde kendini belli etsinde sonra başarı gelince sezon sonunda yönetimi biz destekledik böyle yaptık şöyle yaptık diye kıvırmasınlar . sezon sonunda topici tek tek okuyup cıkartıp ifşa edecem bu yönetime inanamayanları.
gitsinler şikeci adalıya hala el acsınlar .
ben samet aybabayada yönetimede hepsine kefilim ve cok başarılı oclağından eminim .
Sosyal ağlarda paylaş

benim için başarı kriteri bu sene saha içinde değil saha dışında

1:rakibe ezilmemek kaybolan özegüveni kazanmak beşiktaşın büyüklğünü tekrar hatırlatmak
2:kişilerin istediğini değil beşiktaşın istedediğini kişilere kabul ettirmek .
3:borçları azaltmak mali açıdan nefes almak
4:yeni yetenekleri alt yapıdan en az 2 futbolcuyu kazanmak
5:yorumcuların beşiktaşı konuşurken bir kere daha düşünerek konuşmasını sağlayabilmek . öyle her atıp tutana anında kapağı yapmıştırmak .

şunları yaparsak zaten puan durumundaki yerin bi önemi yoktur
Sosyal ağlarda paylaş

PZero said:

1:rakibe ezilmemek kaybolan özegüveni kazanmak beşiktaşın büyüklğünü tekrar hatırlatmak
5:yorumcuların beşiktaşı konuşurken bir kere daha düşünerek konuşmasını sağlayabilmek . öyle her atıp tutana anında kapağı yapmıştırmak .

Ya git allah aşkına sen değilmiydin biz demirören bizi batırıyor diye bas bas bağırırken demirören söyle böyle harika diye atıp tutan. Eski mesajları karıştırtma şimdi. Körü körüne her gelen adama inanacaksanız zaten sizin fikrinizin pek değeri yok kusura bakmayın. Maddi olarak küçülme kaçınılmaz bunu anlamayan kalmadı ama manevi olarak da felaket yıpranıyoruz bunu kaldıramayız.

Siz bu yukarıdakileri kolaymı zannediyorsunuz? Bu işler bu kadar kolay olsaydı bizim anadolu klüpleri bir kaç senede bir şampiyon olurdu zaten. Bir porto olmak kolay değil, millet çocuk oyuncağı zannediyor resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:

Egemen Beşiktaş'tan ayrıldı. Bonservisi 1.4 milyon € alacağı ve 500 bin Euro artı paraya kendisine verildi.

nalet olsun bu yönetime de tüpcüyede bu kadar da küçültülme olmaz artık ama

1.4 milyon euro alacağı var, minimum 3 milyon euroya satılabilecek bir adam Egemen. Satıp 1.5 milyon euro kâr elde edebilecekken böylesine sözleşme fesh ediliyor.

Bunu kasti hiç kimse yapmaz. Tamam üstüne de para alınmış ufacıkta olsa ama ya alacağı daha fazladır, ya da gerçekten çok gecikmiş borçlar ve dava ile tehdit edildiler.

Her şekilde Egemen, oynadığı üçüncü kulüpten de kazık atarak, elinde bonservisi ile ayrılıyor sadfdsa
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

PZero said:

Ya git allah aşkına sen değilmiydin biz demirören bizi batırıyor diye bas bas bağırırken demirören söyle böyle harika diye atıp tutan. Eski mesajları karıştırtma şimdi. Körü körüne her gelen adama inanacaksanız zaten sizin fikrinizin pek değeri yok kusura bakmayın. Maddi olarak küçülme kaçınılmaz bunu anlamayan kalmadı ama manevi olarak da felaket yıpranıyoruz bunu kaldıramayız.

Siz bu yukarıdakileri kolaymı zannediyorsunuz? Bu işler bu kadar kolay olsaydı bizim anadolu klüpleri bir kaç senede bir şampiyon olurdu zaten. Bir porto olmak kolay değil, millet çocuk oyuncağı zannediyor resmen.

herşeyi geçtim tek bir şeye takıldım;

Anadolu kulüplerinin nasıl yönetildiğini de biliyoruz, Porto'ların Dortmund'larında,

Herşeyi Porto ile karşılaştırıyorsun ama Porto'nun o hale nasıl geldiğini hiç sorgulamıyorsun. Arsenal'in niye oyuncu fabrikası haline geldiğini sorgulamıyorsun veya Southampton ile Dortmund'un şuan ki halini...

Hepsi Beşiktaş gibi dibi görüp (Arsenal'in ki biraz farklı), devrim gibi bir zihniyet değişikliğinden sonraki yapılanmalar ile şuan ki hallerini aldılar.

Değişim hoş birşey değildir, hoşuna gitmeyen şeyler elbet olacak ama bu değişim hamleleri belirli bir mantık çevresinde yapılıyorsa hoşuna gitmese de desteklemek zorundasın.

Hani adamlar açık açık diyor. Bize zaman verin, başlarda kötü gelecek yaptıklarımız ama eğer gerçekten kötü gelirse gelin bizi indirin. Herkesi kulüp üyeliğine çağırıyor, kulüp üyelik tüzüğünü değiştirdiler. Bundan daha delikanlıca bir hareket olabilir mi?

Olun abi, kulüp üyesi olun fikirlerinizi gerekirse orada lobi yaparak beyan edin. Hoşnutsanız gidin orada konuşun, ona göre oy verin. Bizim fikrimizin bir değeri yoksa sizinkilerin bir değeri olsun, uygulamaya geçirin orada
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:

q7 de fest olmuş diyorlar sözleşmesi...

o ortalık karıştırma haberi. Samet açıklama yaptı, "benim oyun sisteminde ona yer yok ama şartlara uyarsa takımda kalabilir, kendisi şimdi tatilde önümüzdeki günlerde gelecek ve toplantı yapacağız" tarzında birşeyler söyledi. Yani biraz fiyat indirimi, yeni oyun düzeninde de yeni bir rolü kabul ederse takımda kalabilir demeye getiriyor tahminimce
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten klüp üyesiyim, oy hakkımda mevcut. Gidip aleyhine oy atacağımıda buradan belirtiyorum zaten.

Hala iddia ediyorum bu işleri çok kolay zannediyorsunuz, biz hiç bir zaman dışarı futbolcu satan bir fabrika olmadık zaten. Anca kendi kendimize yettik ve yine idda ediyorum o devirde o yöntem işe yararken günümüzde aynı şekilde ilerlemek çok zor. Siz inanıyormusunuz 'devrim geçirip' harika bir scout ekibiyle deli gibi alt yapı hazırlayıp A takımımızı %80 özkaynaklarla oluşturabileceğiz yine. Yapmayın etmeyin bu kadar saf olmayın ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

PZero said:

yd nin istifa edeceğini ben yazdım ilk : http://forum.paticik.com/read.php?29,5603052,6134857#msg-6134857

ben yd yi desteklemedim ama s adalı başkan olcaksa yd devam etsin dedim endeni de burda

http://forum.paticik.com/read.php?29,6152155,6152353#msg-6152353

ben süleyman seba yalçın karadeniz başkan olsun derkende f.orman olsun istiyordum

onun dışında yd ile ilgili bir olumlu mesajımı bul ben bileklerii keserim .
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

Zaten klüp üyesiyim, oy hakkımda mevcut. Gidip aleyhine oy atacağımıda buradan belirtiyorum zaten.

Hala iddia ediyorum bu işleri çok kolay zannediyorsunuz, biz hiç bir zaman dışarı futbolcu satan bir fabrika olmadık zaten. Anca kendi kendimize yettik ve yine idda ediyorum o devirde o yöntem işe yararken günümüzde aynı şekilde ilerlemek çok zor. Siz inanıyormusunuz 'devrim geçirip' harika bir scout ekibiyle deli gibi alt yapı hazırlayıp A takımımızı %80 özkaynaklarla oluşturabileceğiz yine. Yapmayın etmeyin bu kadar saf olmayın ya.

ilhan cavcavın 20 senedir yaptığı gibi her sezon başı afrikadan 10 tane köle alırsın , 1 i tutar.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi başarılı olamazlarsa olamasınlar. Sorun değil, yalanda söylüyorlar olsalar söyledikleri güzel ve inanmaya değer şeyler,

8 sene Yıldırım Demirören'e katlandık. 2-3 sene de bunları deneyelim. Kaybettik kaybedeceğimiz kadar, dibi gördük. Daha ne kaybederiz ki?

Ayrıca Samet Aybaba'nın kendisi başlı başına bir scout ekibi ya asdfs TD olarak başarısız bile olsa al sportif direktör yap, yeter ki kulüpte çalışsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Darksun said:

ilhan cavcavın 20 senedir yaptığı gibi her sezon başı afrikadan 10 tane köle alırsın , 1 i tutar.
asdadasdadafsfda
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...