Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Black Ops 2

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Dworgian said:

natural selection oynanınşıyla cod oynanışını bir tutanlar var

ilginç bir yer olmuş burası gerçekten.

olayı direk "he abi bu da fps o da fps hepsi aynı" mantığıyla yorumluyorsunuz bunu hiç anlayamıyorum.

hayır tabii ki de bir tutmuyorum öyle bi aptallık yapar mıyım? biri yetersiz fps'ı diğeri taktiksel progamer fps'ı kesinlikle aynı kategoride değerlendirmem.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Activision announced today Call of Duty Black Ops 2 made $500 million on its first day at retail, eclipsing the franchise's previous record of $400 million as set by Modern Warfare 3 last year. Back then Modern Warfare 3 sold 6.5 million copies in the US and UK to make that figure, suggesting even greater numbers of copies sold this time around.

Black Ops 2 shifted 1 million copies at GameStop on day one alone, while Amazon noted it became the site's most pre-ordered game ever. We can expect an even more eye-popping amount in around a week's time, when Activision will likely reveal the five-day sales figure. Last year Activision revealed Modern Warfare 3 made $775 million in its first five days, and at this rate Black Ops 2 will have its eyes set on seven figures for the same mark.

bir günde 500 milyon dolar yapmış oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

Dworgian said:

olayı direk "he abi bu da fps o da fps hepsi aynı" mantığıyla yorumluyorsunuz bunu hiç anlayamıyorum.

hayır tabii ki de bir tutmuyorum öyle bi aptallık yapar mıyım? biri yetersiz fps'ı diğeri taktiksel progamer fps'ı kesinlikle aynı kategoride değerlendirmem.

Abi smart ass olmaya da gerek yok. Sevmedigim 2. Sey ise bir oyunun fanboyu olup, diger oyunu ve oynayanları kopegin berisine tıkıştırmaya calisilmasi mesela.

Sen bilmem kac senedir beklemisin ve sonunda gelmis oyunun. gidip oyununu oynasan ya. Sanane milletin ne tiksincliklere para harcadigindan?

Sacma abi bir oyunu sevmeyip, sonra kalkip forumuna gelip "lulz ur game suks mayn rulz" demek. Sacma ve bir o kadar komik
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

Xenocide said:

Dworgian said:

Abi smart ass olmaya da gerek yok. Sevmedigim 2. Sey ise bir oyunun fanboyu olup, diger oyunu ve oynayanları kopegin berisine tıkıştırmaya calisilmasi mesela.

Sen bilmem kac senedir beklemisin ve sonunda gelmis oyunun. gidip oyununu oynasan ya. Sanane milletin ne tiksincliklere para harcadigindan?

Sacma abi bir oyunu sevmeyip, sonra kalkip forumuna gelip "lulz ur game suks mayn rulz" demek. Sacma ve bir o kadar komik

ve bir o kadar da gerçek :/

neyse troll postluğunu bi kenara bırakıyorum da, benim zaten dediğim şu, cod beğenirsin beğenmezsin umrumda değil. ns belki sana göre değildir (ki ns sadece güncel örnek diye verdim) cod sana göredir, umrumda değil. benim canımı sıkan, ikisinden de haz alabilip ns'nin fiyatına ııh çok diyip de cod'u fiyatına bile bakmadan alabilenler var. KİMSE ÇIKSIN ONLAR ORTAYA
Sosyal ağlarda paylaş

ya dediğim gibi ns2 sadece bi örnek yani güncel olduğu için verdim. ha ayrıca indie olması, 5 kişilik bi grubun yapıyor olması, pc only olması falan. bunlar gamer insanların desteklemesi gereken şeyler. gidip varyemez amcanın tırt oyununa para saçmaktansa bu adamlara vermeyi tercih ederim ben şahsen.

neyse bilek ops konu, devam hadi.
Sosyal ağlarda paylaş

Lutfen. Duzeltiyorum. Mw2 ilen (evet biraz geç) başladım ben bu olaya. Online oyun geçmisim şöyle;

Q1 - Q2 - UO - Anarchy Online - Guild Wars - WoW - Warhammer - WoW - MW2 - BF2 - BO1 - MOH - BF3 - MW3

:D

Ama mw3 en temizi. Hem orada bayagi sohbet muhabbet oyun oynadigim bir kadro oldu aylarca, hem direk stres atmalik. Seviyorum abi haldir huldur kos vur öl öldür hop next round fln :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...