Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Black Ops 2

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

SirWinstonPee said:

Dworgian said:

orada da tüm açılacak zımbırtıları açtım bildiğin sıkıldım level 24 de fln.

bu mw3 de prestige geyiği var ya saçma sapan. kesin ondan oynuyorum ben. prestige 20 olayım diye. böyle bir achievement delisi olduk bilmeye istemeye.

abi achivement diyosan bf de yok olman gerek. hele bf2 nin o kadar güzel achivementleri var ki.

hadi ya. dur ben bir daha bakayım.

bf3 de oynuyordum aslında, ama evlenince fiber netten adsl olan bir yere geldim. bağlantı o kadar feciydi ki, bf3 açtım mı hat gidiyordu saçma sapan :D

şimdi daha iyi bağlantı durumu belki bf3 de oynanabilir olur yeniden
Sosyal ağlarda paylaş

Dun gece ignlive da livestream vardi treyarchla ign mac atiyorlardi. Bir yandan da david vonderhaar(treyarch boss u) ve ignden birisi ustune community q&a yapiyordu. Getirdikleri mekanikler bayagi basarili, spawn kill olayina cozum getirmisler(mobildeyim linki vericem birazdan) ve ozellille bu pick 10 seklinde class yaratmak cok iyi olmus. Silahlara sonunda firemode secme sansi getirmisler. Oynanistan gordugum kadariyla PTFO cidden onemli, ekranda cikan pointler aldiginiz xpyi degilde pointstreak e gelen puani gosteriyor. Mesela uav atarsaniz uav varken teammate killerden sizde uav assist aliyorsunuz falan.

Bide bad companyciler sevebilir 3v3v3v3 u iyi oturtmuslar kill confirmed falan da var. silahlar futuristic ama oyle blaster pistol muhabbeti yok yani an94, scar-h falan var. hardpoint diye bir game mode gelmis bildigin king of the hill ama tek nokta degil cp nin yeri degisiyor. Gun game gibi wager matchler de artik xp vericekmis. Oyle iste kulaga iyi geliyor mw3deki gibi tek yeni sey sacma bir killstreak sistemi degil. En begenmedigim sey ekranda cok fazla sey var hcde onlar kalkicagindan.cok baglamiyor tabi beni.

Tabi cod bu fanboylar ve satin alinmis firmalarin incelemelerinden sonra isin asli ortaya cikar.
Bide single icin yapilmiyor artik bu oyun ama kucuk bi not singleda size birseye birkac acidan yaklasma sansi veriyor. Mesela sniper alip tepeden korumak mi istersin yoksa diger takimla mekani basmak mi? Gibi. Bu sefer umutluyum coddan fena degil gibi, mohun multisi fena degildi ama gercekten oyun 2. Haftada öldü serverlar bos. hardcore oyuncusuyum ben hc server europeda totalde 5 tane.falan 3 tanesi bos zaten. Bf3 aftermath(her okuyusumda red alert aftermath geliyor aklima), cikana kadar goturse.iyidir. Sonucta ben infantry olayini seviyorum ve ptfo, kill kasmak degildir benim isim. Aftermathde tam istedigim seyi sunucak gibi duruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

valla bf3 u highda min 52 fps ye duserek oynatan bilgisayarim Blops 1 de stutter yapiyor... 2 sene once de bu sıkıntıdan(ve bad company 2 nin mukemmel olmasindan) dolayı birakmistim ayni performans olayi olursa ABV treyarch.

bu arada pc server isi ne kafasi anlamadim. p2p degil server isi yani biz hostlamiyoruz artik(oh be) ve dedicated server koymuslar(eyvallah) ama server browser yok(nasi yani) playlistten secince location a gore degil latency e gore bir servera yerlestiriliyorsunuz. server renting de yok e tamam abi server rent olmasin modlanmasin sonucta oyun ranked nasil istiyorsan o olsun ama. Battlefield 3 mesela konsolda ilk baslarda rent server isi yokken "EA DICE CONQUEST EUROPE NORMAL 1" diye serverlar vardi serverlarin bi toplulugu oluyordu iyiydi guzeldi.

Edit: sanane lan kac latency ile oynamak istedigimden secip girerim ben istedigim servera matchmaking kullanmak isteyen adama dayat bu sacmaligi
Sosyal ağlarda paylaş

indiffer43 said:

PS3'e çıkmış oyun kararsız kaldım PC'ye beklesem mi diye. Server browser filan olucakmı PC'de?
romslayer said:

bu arada pc server isi ne kafasi anlamadim. p2p degil server isi yani biz hostlamiyoruz artik(oh be) ve dedicated server koymuslar(eyvallah) ama server browser yok(nasi yani) playlistten secince location a gore degil latency e gore bir servera yerlestiriliyorsunuz. server renting de yok e tamam abi server rent olmasin modlanmasin sonucta oyun ranked nasil istiyorsan o olsun ama. Battlefield 3 mesela konsolda ilk baslarda rent server isi yokken "EA DICE CONQUEST EUROPE NORMAL 1" diye serverlar vardi serverlarin bi toplulugu oluyordu iyiydi guzeldi.

Edit: sanane lan kac latency ile oynamak istedigimden secip girerim ben istedigim servera matchmaking kullanmak isteyen adama dayat bu sacmaligi
Sosyal ağlarda paylaş

alıcam ben şimdi.

oynadım x box da. single hoşuma gitti yine. gelecekte geçen bölümelr hoş. görevler yine linear tabii de bu sefer istediin silahı al, değişikik yollardan git yada böle strateji oyunumsu bi sürü üniteyi kontrol et fln gibi mod getirmişler hoş.

multi de 2-3 el split screen oynadık da. yeni create a class olayı hoş.

modern warfare 3 den daha çok beğendim oyunu.
warZ de bir yere kadar.

ya hani böle aşırı farklı bir oyun değil tabii de yinede hala eğlendirmeyi başardı.

ki 2 hafta önce sevişseler almam diyordum asfsdaf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...